Şimdi Ara

THE EVIL WITHIN 2|PS4 ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
873
Cevap
5
Favori
28.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kavanoz kavanoz beyin toplamaya devam o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Sadece oyun 39 tl olmuştu DLC ile birlikte 60 küsür tl ediyordu yanlışım yoksa hocam o haliylede pek uygun gelmedi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_hell_86

Sadece oyun 39 tl olmuştu DLC ile birlikte 60 küsür tl ediyordu yanlışım yoksa hocam o haliylede pek uygun gelmedi bana.

Kaç olsun dostum daha 10tl falan mı
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    valla hocam sizde haklısınız ama daha geçen gün tomb raider 30 tl'ye kadar düşmüştü bununda full paketi o kadar düşmese bile bir 40 tl iyi olurdu biraz ölücü gibi olduk ama ülke ekonomisi bizim cebimizide vuruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_hell_86

valla hocam sizde haklısınız ama daha geçen gün tomb raider 30 tl'ye kadar düşmüştü bununda full paketi o kadar düşmese bile bir 40 tl iyi olurdu biraz ölücü gibi olduk ama ülke ekonomisi bizim cebimizide vuruyor

Aynen dostum haklısın.
  • Adam arıyorlar oyun için,geliyor beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 19 Mart 2017; 1:8:13 >
  • ilk oyunu oynamadım tavsiye edilir mi

• Nınja N kullanıcısına yanıt
    Oyna kardeşim öneririm
  • İlk oyunu severek bitirmiştim devamının gelmesi güzel oldu gerçekten.

• İlk bölümler sabrederseniz güzel ilerliyor. Beyin toplayıp seviye atladıkça rahat ediyorsunuz. Kontroller biraz sıkıntılı. Atmosfer çok iyi.
  • Neogaf'da bazı bilgiler paylaşılmış,

-Shinji Mikami projede yer almıyor
    -İlk oyunun üç hafta sonrasını konu alıyor
    -Randell Cooper adında bir gazeteciyi kontrol ediyoruz. İlk oyundaki hastane ile ilgili bir hikaye hazırlama çabasında
    -Oyun Riverfall şehrinde geçiyor, burası Randell Cooper'ın yaşadığı yer
    -Oyun için özel olarak geliştirilmiş bir motor kullanılıyor, ismi "Nightlight Engine" olarak geçiyormuş
    -Çıkış tarihi olarak 2018 Q1, ilk trailer E3'de, bu yılın sonunda da bir demo olabilirmiş
    -Oyunda ilerlerken önceki mekanlara geri dönüş olabilecek
    -Yakma mekaniği bir değişmiş, artık yanımızda çakmak ya da yağ taşıyabileceğiz. Yağ kullanımı limitli olacak
    -İki elde de silah taşımaya izin verilecek. Bir elde fener, diğerinde silah olabilecek
    -Su kullanarak kayıt yapılacak. Su da gölden, küçük su birikintilerinden, bataklıklardan bulunacak
    -İlk oyunda olduğu gibi tek bir son olmayacak, en az üç son yer alacak ve tercihlerinize göre tetiklenecekler
    -Boss'ları öldürmenin birden fazla yolu olacak
    -Oyunun yapısı Silent Hill ile benzermiş
    -Geliştirme sistemi kaldırılmış. Bazı stat'ların ise etkisi kısa süreli olarak şırıngalar vasıtası ile arttırılabiliyor
    -Sağlık çantaları yer alıyor
    -Önceki olaylarla ilgili olarak bir SWAT ekibinin hastaneye araştırmaya gidişi ile ilgili kısa live-action (gerçek insanların oynadığı) bir film yer alacak
    -DLC planı var
    -4 milyondan fazla satış bekleniyor

• Merakla bekliyoruz.

Sonradan açılan bir senaryosu vardı. Çok beğendiğim bir oyun.
  • Sebastian Castellanos olmazsa oynamam HACI !
  • İlk oyunun kontrollerine tahammül edemeyip pes etmiştim. Verilir mi bir şans daha beyler bu oyuna?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wrisy kullanıcısına yanıt
    Oyun mükemmel hocam ama bitirene kadar canım çıkmıştı o derece aşırı uzun oynanışı var, bitsede kurtulsak diyor bazen hele ki bir boss var oraya geçene kadar ... olduk

boss'un olduğu yanlış hatırlamıyorsam yer altı otoparkında savaşıyorduk arabaların olduğu bölgelerde oraya nasıl geçtim bilmiyorum ama geçemezseniz youtube dan izlersiniz birazcık geriyor insanı
  • peki hocam Resident evil gibi bulmaca ögeleri de mevcut mu yoksa daha düz bir oynanis mi hakim oyunda?

• wrisy kullanıcısına yanıt
    düz bir oynanış belli bir zaman sonra aksiyona dönüyor mermileri iyi harca, zombileri yak, silent hill atmosferide mevcut bazı bölümler beyin yaktırıyor.
  • Duyurmadı hala krolar. İlk oyun benim için efsanedir ve yeterli değeri görmediğini düşünüyorum. Atmosfer, hikaye çok sağlam gelmişti. Üzerinden çok zaman geçti, geç bile kaldılar devam oyunu için bence. Beklemekten başka yapacak bir şey Yok şuan.

• Oynanacak O zaman bu da. Tesekkurler bilgiler icin hocam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.