Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

The End is Nigh ve Abzu Epic Store'da Ücretsiz; Haftaya Conarium Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
28
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> The End is Nigh ve Abzu Epic Store'da Ücretsiz; Haftaya Conarium Var
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    656 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Scorpius04

Epic Games Store bildiğiniz gibi önce ayda, sonra ise her hafta olmak üzere 1 veya 2 adet ücretsiz oyunu bizlere sunuyor. Bu hafta ücretsiz olarak edinebileceğimiz The End is Nigh ve Abzu indirmeye açıldı.

12 Eylül tarihine kadar The End is Nigh ve Abzu'yu, Epic Games Launcher'dan, Epic Games Store üyeliğinize girerek ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunu kütüphanenize ekledikten oyun tamamen sizin olacak.

Epic Games'in 12 Eylül - 19 Eylül tarihleri arasında vereceği oyun ise Conarium. Conarium'un Epic Store üzerindeki tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Yazısı:

Conarium, dört bilim insanını içeren sürükleyici bir hikayeyi ve bu insanların normalde doğanın "mutlak" limitleri olarak kabul ettiğimiz şeylere meydan okuma çabasını izleyen ürpertici bir Lovecraftçı oyundur. 

|
    |

• Binbaşı
    1005 Mesaj
    Epic'in ücretsiz verdiği oyunlarda yerli yapımları görecek olmak güzel. Conarium yapımcıları için de güzel olmuştur bu olay.
    |
    |
    1251 Mesaj
    Bizimkilerin milliyetçi damarından vuracak güzel hamle.Mount and Blade'i Epic'ten 40-50 tlye satsalar bunların hepsi döner.
    |
    |
    Geçen haftaki oyunları kaçırdım ya ha bugün ha yarın alırım diyerek offf
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,225
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.