Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1334. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.320
Cevap
125
Favori
1.622.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13321333133413351336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya ben Türkçe yamayı yükledim data files dan seçtim, uyumuluk programını kurdum, oyuna giriyorum arayüz Türkçe ancak at arabasında giderken konuşmaya başlayınca altyazılar hala ingilizce oluyor. Yanlış bir şey mi yaptım acaba kurarken?
  • Bu paralı mod olayı ne kadar darbe vurdu şuan?

Skyrim legendary aldım, internetteki olması gereken modları da indireceğim ancak çoktan bunları indirmiş olan arkadaşlar bu modlara para istenip istenmediği hakkında fikir verebilir mi?
  • bende bir sürü mod var ama öyle bi şey istemediler ve isteyemezler
    sanki bir oyunun bir günlüğüne bedava verilmesi gibi düşün
  • Az önce aldım Legendary Edition'u.Normal oyunun Türkçe yaması var fakat Legendary'nin bulamadım.Ayrı ayrı DLC lerin Türkçe yaması var galiba.Oyunu tam olarak Türkçe nasıl yapabilirim acaba bilen var mı?
  • oyunun klasörüne girip DATA yı seçin ordan da STRINGS i seçin ordaki dosyaları silin
    büyük ihtimal işe yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DC's Joker

Bu paralı mod olayı ne kadar darbe vurdu şuan?

Skyrim legendary aldım, internetteki olması gereken modları da indireceğim ancak çoktan bunları indirmiş olan arkadaşlar bu modlara para istenip istenmediği hakkında fikir verebilir mi?

Şuanda büyük bir darbe söz konusu değil,nexus modların ücretsiz olacağına,bağış sistemin devam edeceğini belirtti,bazı önemli modların yapımcılarıda ücretsiz kalacaklarını belirttiler yani çoğunluk nexus u desteklemeye devam ediyor,ilerde ne olur bilinmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56D7221EF -- 26 Nisan 2015; 16:44:06 >
  • Anladım, çok teşekkürler ikinize de.

@omer4294
    @SecurityPayne
  • Atölyede problem felan mı var?Türkçe yamayı kurdum görünmüyor,modları denedim onlarda görünmüyor data dosyalarında,

oyunu silip yeniden kurdum yine aynı...
  • arkadaşlar bu enb modlardan hangileri çakışıyor çözemedim ama oyundan atıyor. yardım edermisinz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Atölyede problem felan mı var?Türkçe yamayı kurdum görünmüyor,modları denedim onlarda görünmüyor data dosyalarında,

bendede problem var. çoğu mod gözükmüyor. şaka gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seras Victoria

quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Atölyede problem felan mı var?Türkçe yamayı kurdum görünmüyor,modları denedim onlarda görünmüyor data dosyalarında,

bendede problem var. çoğu mod gözükmüyor. şaka gibi.

modları paralı yapma seçeneği geldikten sonra böyle oldu sanırım...
    Oyun bozuk diye boş yere yedeği silip yeniden indirdim...

• Mesajınızı sonradan gördüm ama halletmiştim. Dediğiniz sorun varmış workshop dan öğrendim.

Bu arada oyunu almakta tereddüt eden arkadaşlar, bu benim ilk rpg deneyimim oldu. Skyrim daha önceden çok duyduğum bir oyundu ama rpg sevebileceğimi zannetmiyordum, uzun uzun hikayeler falan iyi gelmez bana diye düşünmüştüm. Ancak 4 5 saattir oynuyorum, Irmakkoru'na yerleştim sayılır. Savaş olayları şu anda pek ilgimi çekmiyor, ben daha çok npcler arası olayları seviyorum az önce bir çocuk başkasıyla aynı kızı seviyomuş, müzisyende ha güzel çalıp söylüyor, onun işleri falan hallediyorum. Yelkıran Höyüğünü falan geçtik tabi, ama illallah ettirdi bana. Oyunun bir finali yok galiba, ama oyunun beni çeken tarafı özgürlük olması, galiba yıllarımı Irmakkoru'nda, avlanarak geçiricem.

RPG benlik değil diyordum ama çok sevdim, benim gibi düşünen arkadaşlar varsa durmasınlar alsınlar oyunu, belki seversiniz.

@ürüng ayıg toyon @Seras Victoria Steam'de oyuna sağ tıklayıp özellikleri seçin, yerel dosyalara gelin, oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snipertalent -- 26 Nisan 2015; 20:14:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Havacı

Mesajınızı sonradan gördüm ama halletmiştim. Dediğiniz sorun varmış workshop dan öğrendim.

Bu arada oyunu almakta tereddüt eden arkadaşlar, bu benim ilk rpg deneyimim oldu. Skyrim daha önceden çok duyduğum bir oyundu ama rpg sevebileceğimi zannetmiyordum, uzun uzun hikayeler falan iyi gelmez bana diye düşünmüştüm. Ancak 4 5 saattir oynuyorum, Irmakkoru'na yerleştim sayılır. Savaş olayları şu anda pek ilgimi çekmiyor, ben daha çok npcler arası olayları seviyorum az önce bir çocuk başkasıyla aynı kızı seviyomuş, müzisyende ha güzel çalıp söylüyor, onun işleri falan hallediyorum. Yelkıran Höyüğünü falan geçtik tabi, ama illallah ettirdi bana. Oyunun bir finali yok galiba, ama oyunun beni çeken tarafı özgürlük olması, galiba yıllarımı Irmakkoru'nda, avlanarak geçiricem.

RPG benlik değil diyordum ama çok sevdim, benim gibi düşünen arkadaşlar varsa durmasınlar alsınlar oyunu, belki seversiniz.

@ürüng ayıg toyon @Seras Victoria Steam'de oyuna sağ tıklayıp özellikleri seçin, yerel dosyalara gelin, oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula yapın.

sağğolun

edit: oyun ingilizceye döndü. ben daha fazla uğraşamam bu haftalık bu kadar skyrim yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whitebeard. -- 26 Nisan 2015; 20:55:34 >

• Grafikler için, ücretsiz DLC Skyrim: High Resolution Texture Pack'ı mı kurmak daha iyi olur yoksa grafik modlarını mı? Texture pack 4.5GB boşa inmesin :)
  • Olmuyor, zaten save istememin sebebi oyuna baslayamamasi. giris bolumunde idam yerine gelince bir ilerleme olmuyor. Ben de save dosyasi denedim ama ses yok oyunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deoden

Olmuyor, zaten save istememin sebebi oyuna baslayamamasi. giris bolumunde idam yerine gelince bir ilerleme olmuyor. Ben de save dosyasi denedim ama ses yok oyunda.

Sen oyunu silerken ''ini.'' dosyalarınıda temizledin mi ?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56D7221EF -- 27 Nisan 2015; 17:25:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahtant

Grafikler için, ücretsiz DLC Skyrim: High Resolution Texture Pack'ı mı kurmak daha iyi olur yoksa grafik modlarını mı? Texture pack 4.5GB boşa inmesin :)

Dlc bana sorarsan gereksiz onun için daha iyi modlar var.
  • quote:

beyler o sorunu hallettim şimdi fpsyi 60 a kiltlemiş bende gtx970 var bu şekilde oynamak istemiyorum yardım edermisiniz

Oyun otomatik olarak vsync açık geliyor, belgelerimdeki skyrimprefs dosyasından kapatmak mümkün ama kesinlikle tavsiye etmem oynanışı çok kötü etkiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m352

quote:

beyler o sorunu hallettim şimdi fpsyi 60 a kiltlemiş bende gtx970 var bu şekilde oynamak istemiyorum yardım edermisiniz

Oyun otomatik olarak vsync açık geliyor, belgelerimdeki skyrimprefs dosyasından kapatmak mümkün ama kesinlikle tavsiye etmem oynanışı çok kötü etkiliyor.

fps 30 a düşüyor birden oyun donuyor gibi oluyor çok rahatsız oluyorum.
  • 
Sayfa: önceki 13321333133413351336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.