Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (891. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.321
Cevap
125
Favori
1.621.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 889890891892893
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shallipushthebutton?

quote:

Orijinalden alıntı: syberr2112

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yok robeler light diye geçmiyorlar.Geri kalan light armor giydiğim için light armor gelişiyordu bende.
    Yalnız şöyle bir komiklik var mesela dragon priest maskesi takıyordum light sınıfından,darbe aldıkça light armorum gelişiyordu.
    Sonra onu çıkardım heavy armor dragon priest maskesi taktım.BU sefer heavy armorum gelişmeye başladı kaldı ki diğer giysilerim light idi.

hocam şu daedra olduğun mod hangisi ya çok seviorum daedraları :D

http://skyrim.nexusmods.com/mods/21314

Budur hocam.Yalnız shout atarken mesela konuşmuyor karakter ufak teref böyle arızaları var size kalmış.
    Ama daedra gibi konuşuyor karakterimiz o güzel

teşekkürler hocam fakat ben hiç karakterimin konustuğuna şahit olmadım :D Dilsiziz sanki.Bu seçtiğimiz daedra karakter konusuyor mu ?

Valla ben 3-4 kere şahit oldum hızlı hızlı saldırırken adama;
    Oblivion take you ve you meet your end mortal dedi

geri kalan hep saldırırken anlamsız bir biçimde bağırıyor daha doğrusu böğürüyor.Fakat benim için önemli olan dış görünüş olduğu için pek bir önemi yok bunların

evet doğru:) Dremora + olarak hangi skillerle başlıyor acaba ? Şimdi yüklüyorum

valla oyuna başladığımda hatırladığım kadarıyla desto illusion 25 conjuration 15.

heavy armor 25 one handed two handed 25.
    diye hatırlıyorum

hocam yükledim süper birşey dremora o nasıl bir karakterdir ya heavy armor +5,one-two handed +10,desto-illisuon +10 ile başlıyor dremora nature manyak birşey zaten özel gücü apayrı birşey :D tam canavarmış karakter.

Hocam aslında bundan önce yüklediğim bir dremora modu vardı o ayrı güzeldi.
    Can ve mana normalde atıyorum 0.001 hızında renegate olurken bunda 0.007 oluyordu ve inanılmaz fark ediyordu yani ama abartı oluyordu kimse seni öldüremiyor falan

Bu biraz dengelenmiş hali.Ve tabi ki özel gücü inanılmaz iyi Orc berserker gibi fakat daha iyi magic falan.
    Bir de doğuştan gelen büyüye ateşe filan direnç çok iyi fakat shock hasarına karşı - direnç ile başlıyor olsun oda önemsiz artık

edit;
    haa birde kesinlikle kask takmam o boynuzları cümle alem görecek

hocam şu dediğin modu hatırlıyorsan bir ismini söylede deneyelim daedralara merak saldım şu sıralar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

Oyunu almak istiyorum ama PS3 versiyonunu mu alayım yoksa PC mi karar veremedim. PS3 te kontroller nasıl acaba? Oynayan var mı?

Not: Bilgisayarım yeterince güçlü bu arada.

Bana sorarsan PC. Bilgisayarın güçlü = Şahana grafik modları, binlerce yüz,ev,bina,lonca,tarikat vs. vs. modları demek. Konsolda mod falan yok maalesef. Bence PC.
  • arkadaşlar bana skyrimi daha eylenceli ve atmosferini daha iyi kılacak bir kaç mod söylermisiniz.Ama bu modlar fps etkşlememeli ef fazla 2-5 fps ama ekliyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yok robeler light diye geçmiyorlar.Geri kalan light armor giydiğim için light armor gelişiyordu bende.
    Yalnız şöyle bir komiklik var mesela dragon priest maskesi takıyordum light sınıfından,darbe aldıkça light armorum gelişiyordu.
    Sonra onu çıkardım heavy armor dragon priest maskesi taktım.BU sefer heavy armorum gelişmeye başladı kaldı ki diğer giysilerim light idi.

hocam şu daedra olduğun mod hangisi ya çok seviorum daedraları :D

Budur hocam.Yalnız shout atarken mesela konuşmuyor karakter ufak teref böyle arızaları var size kalmış.
    Ama daedra gibi konuşuyor karakterimiz o güzel

teşekkürler hocam fakat ben hiç karakterimin konustuğuna şahit olmadım :D Dilsiziz sanki.Bu seçtiğimiz daedra karakter konusuyor mu ?

Valla ben 3-4 kere şahit oldum hızlı hızlı saldırırken adama;
    Oblivion take you ve you meet your end mortal dedi

geri kalan hep saldırırken anlamsız bir biçimde bağırıyor daha doğrusu böğürüyor.Fakat benim için önemli olan dış görünüş olduğu için pek bir önemi yok bunların

evet doğru:) Dremora + olarak hangi skillerle başlıyor acaba ? Şimdi yüklüyorum

valla oyuna başladığımda hatırladığım kadarıyla desto illusion 25 conjuration 15.

heavy armor 25 one handed two handed 25.
    diye hatırlıyorum

hocam yükledim süper birşey dremora o nasıl bir karakterdir ya heavy armor +5,one-two handed +10,desto-illisuon +10 ile başlıyor dremora nature manyak birşey zaten özel gücü apayrı birşey :D tam canavarmış karakter.

Hocam aslında bundan önce yüklediğim bir dremora modu vardı o ayrı güzeldi.
    Can ve mana normalde atıyorum 0.001 hızında renegate olurken bunda 0.007 oluyordu ve inanılmaz fark ediyordu yani ama abartı oluyordu kimse seni öldüremiyor falan

Bu biraz dengelenmiş hali.Ve tabi ki özel gücü inanılmaz iyi Orc berserker gibi fakat daha iyi magic falan.
    Bir de doğuştan gelen büyüye ateşe filan direnç çok iyi fakat shock hasarına karşı - direnç ile başlıyor olsun oda önemsiz artık

edit;
    haa birde kesinlikle kask takmam o boynuzları cümle alem görecek

hocam şu dediğin modu hatırlıyorsan bir ismini söylede deneyelim daedralara merak saldım şu sıralar :)

dostum bu mod benim şuan oynadığım;

iyi oyunlar

• quote:

Oyunu almak istiyorum ama PS3 versiyonunu mu alayım yoksa PC mi karar veremedim. PS3 te kontroller nasıl acaba? Oynayan var mı?

Sakın ha ps3 versiyon almak gibi bir hata yapma.Bethesda ps3 konusunda çok çaresiz kaldı ki 1.6 güncellemesini bile çıkartamadı.Şimdi 1.7 için uğraşıyor ve Dawnguard ek paketini çıkarmaya çalışacak.
    Pc için sorunsuz çıkarttı ve sana mod desteği sunan yüzlerce modder var.

Ps3 ile o kadar iyi grafikleri altında oynayamayabilirsin fakat pcde grafikler ekstrem derecesinde iyi olacaktır bir kaç tane mod ile.

kesinlikle pc versiyonunu öneririm.
    Games for windows

• quote:

Orijinalden alıntı: juper1324

arkadaşlar bana skyrimi daha eylenceli ve atmosferini daha iyi kılacak bir kaç mod söylermisiniz.Ama bu modlar fps etkşlememeli ef fazla 2-5 fps ama ekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrGEN

archery oynuyorum.Sürekli okum bitiyor.Bolca nereden bulabilirm veya kendimiz yapabiliyormuyuz?

Bound bow.

quote:

Skyrim PS3 versiyonu çok stabil değil, kesinlikle PC al..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-47CB66FB8 -- 20 Ağustos 2012; 15:29:57 >
  • arkadaşlar bir konuda acil olarak yardıma ihtiyacım var..

ben trol e felan dalıyorum rakibe ama onlar sanki beni görmüyormuş gibi etrafa bakıyorlar bana saldırmıyorlar oyuna yeni başladım ayarları biraz kurcalamıştım bir kaçta hile yazmıştım acaba bu neden kaynaklanıyor ve nasıl düzeltebilirim en kısa SÜREDE cevaplarınızı bekliyorum..
  • Eskiden wood elfle oynuypdum sıkıldim artik sneak dir archery dir baska bisey oynamak istoyorum. Nord actim bi tane daha oyunun basindayim onerilere gore yeni 1 tane acabilirim siz ne onerebilirsiniz impeial nasildir gozume carpiyo bu aralar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeepItGreasy

Eskiden wood elfle oynuypdum sıkıldim artik sneak dir archery dir baska bisey oynamak istoyorum. Nord actim bi tane daha oyunun basindayim onerilere gore yeni 1 tane acabilirim siz ne onerebilirsiniz impeial nasildir gozume carpiyo bu aralar

Nord açın ve savaşçı oynayın.Two handed silahlar kullanın öyle zevkli oluyor düşmana bodoslama dalmak
  • quote:

quote:

Eskiden wood elfle oynuypdum sıkıldim artik sneak dir archery dir baska bisey oynamak istoyorum. Nord actim bi tane daha oyunun basindayim onerilere gore yeni 1 tane acabilirim siz ne onerebilirsiniz impeial nasildir gozume carpiyo bu aralar

Nord açın ve savaşçı oynayın.Two handed silahlar kullanın öyle zevkli oluyor düşmana bodoslama dalmak

Nord da cok duz bi karekter gibi geliyo tek +si two handed baska bi ozelligi yok gibi imperial veya red guard dusunuyorum

• quote:

quote:

quote:

Nord da cok duz bi karekter gibi geliyo tek +si two handed baska bi ozelligi yok gibi imperial veya red guard dusunuyorum

katılıyorum. Oyuna ilk başladığımda two handed-heavy armor nord olarak başladım. İlk başlarda eğlenceliydi ama 50 levelden sonra her vurduğuma tek atmaya başlayınca two handed sıktı, ayrıca ağırlığıyla cidden can sıkıyor
    . şimdi baştan başladım daha kapsamlı oynuyorum. sneak-light armor-one handed-archery gidiyorum. elimden genelde oku bırakmıyorum. süikastlere okla gitmek gerçekten çok eğlenceli. adama bodoslama girip pod harcayacağıma alıyorum elime yayı uzaktan menzilimdekileri temizliyorum. sneak damage artırdıgı için fazla uğraşmadan 2-3 tane temizliyorum. sonra kılıçları bi alıyorum elime kalanlara pata küte dalıyorum hızlıca. O yüzden two handed oynamayı sevmiyorum.

şimdi companion görevini bitirdim. companionların hikayesi saçma geliyor beni pek içine çekmedi açıkcası. Dawnguard görevinde vampir olarak devam edicem büyük ihtimal. yan questler ve ana queste daha dokunmadım. şehirde aylak aylak geziniyorum, elalemle dedikodu yapıyorum. hafif görevler veren oluyor onlarla uğraşıyorum. imperial legion ve stormcloak'lar çağırdı karar veremedim daha hangisine katılacağıma. sanki stormcloak'lar daha hoşuma gidiyor gibi ama ulfric yüzünden onları da sevesim gelmiyor

bu ulfric high king torygg'u neden öldürmüş söyleyebilcek var mı spoiler ibaresiyle?

• quote:

Orijinalden alıntı: JaSoN_

quote:

quote:

quote:

katılıyorum. Oyuna ilk başladığımda two handed-heavy armor nord olarak başladım. İlk başlarda eğlenceliydi ama 50 levelden sonra her vurduğuma tek atmaya başlayınca two handed sıktı, ayrıca ağırlığıyla cidden can sıkıyor
    . şimdi baştan başladım daha kapsamlı oynuyorum. sneak-light armor-one handed-archery gidiyorum. elimden genelde oku bırakmıyorum. süikastlere okla gitmek gerçekten çok eğlenceli. adama bodoslama girip pod harcayacağıma alıyorum elime yayı uzaktan menzilimdekileri temizliyorum. sneak damage artırdıgı için fazla uğraşmadan 2-3 tane temizliyorum. sonra kılıçları bi alıyorum elime kalanlara pata küte dalıyorum hızlıca. O yüzden two handed oynamayı sevmiyorum.

şimdi companion görevini bitirdim. companionların hikayesi saçma geliyor beni pek içine çekmedi açıkcası. Dawnguard görevinde vampir olarak devam edicem büyük ihtimal. yan questler ve ana queste daha dokunmadım. şehirde aylak aylak geziniyorum, elalemle dedikodu yapıyorum. hafif görevler veren oluyor onlarla uğraşıyorum. imperial legion ve stormcloak'lar çağırdı karar veremedim daha hangisine katılacağıma. sanki stormcloak'lar daha hoşuma gidiyor gibi ama ulfric yüzünden onları da sevesim gelmiyor

bu ulfric high king torygg'u neden öldürmüş söyleyebilcek var mı spoiler ibaresiyle?

En sonunda imperial acmaya karar verdim battlemage deniyelim bakalim tavsiyelerin icin saol

• oyuna bişey oldu, canımda gücümde otomatik dolmuyor. baktım negatif büyü falan yok, düzeltici iksir içtim yine geçmedi
  • Merhaba,

Oyunda epey zamandır vampir olarak geziyorum. Acaba kurtulmanın hilesi veya çözümü varmı? yardımcı olursanız sevinriim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodnameAlp

Merhaba,

Oyunda epey zamandır vampir olarak geziyorum. Acaba kurtulmanın hilesi veya çözümü varmı? yardımcı olursanız sevinriim..

Vampir iken şehirlerde bulunan innlere son dedikoduları sorarsanız size Falion denilen büyücünün vampirliğin tedavisi hakkında çalıştığını söylerler ve tedavi görevi başlar.

Kısa yoldan konsolu açıp; ''setstage 000EAFD5 10''
    yazabilirsiniz.

@ornitolog;
    hocam sizde vampir olmuş olmalısınız gündüzleri canınızı doldurmaz.Yani başka bir şey aklıma gelmiyor şuan.
  • beyler sizce 1.7 patch de skyrimi düzeltebilirler mi ps3'te?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scatyagiz

beyler sizce 1.7 patch de skyrimi düzeltebilirler mi ps3'te?

Zaten düzeltmeye uğraşıyorlar düzelir diye umuyorum ama Sony'nin kırk fırın ekmek yemesi lazım.Çok sınırlayıcı bir sistem ps3 Allah kerim artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shallipushthebutton? -- 20 Ağustos 2012; 23:34:51 >
  • beyler imperial açınca hem büyü hem de one handed mı güçlü oluyor. youtube gameplay lerdekiler imperial dır heralde ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CodnameAlp

Merhaba,

Vampir iken şehirlerde bulunan innlere son dedikoduları sorarsanız size Falion denilen büyücünün vampirliğin tedavisi hakkında çalıştığını söylerler ve tedavi görevi başlar.

Kısa yoldan konsolu açıp; ''setstage 000EAFD5 10''
    yazabilirsiniz.

@ornitolog;
    hocam sizde vampir olmuş olmalısınız gündüzleri canınızı doldurmaz.Yani başka bir şey aklıma gelmiyor şuan.

valla geceleride aynı durumda, ne canım ne stamina dolmuyor,
    şu mod yüklüydü sanırım o bozdu,modu kaldırdım yine düzelmedi.
    vampir olsam büyülerde göstermiyor mu? benim büyülerde herşeyim temiz
    http://skyrim.nexusmods.com/mods/10843

• 
Sayfa: önceki 889890891892893
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.