Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1448. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.321
Cevap
125
Favori
1.621.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14461447144814491450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Frécoß

Bugüne kadar Steam'de ~150 , korsan olarak da kim bilir kaç saat Skyrim oynama sürem var fakat 1 mod bile kurmadım. Hep vanilla devam ettim. Son birkaç gündür heves ettim , grafikleri geliştirecek mod ve enb , bunlara ek olarak oynanışı çok fazla bozmayacak şekilde (UFO gibi) birkaç mod kurayım dedim. Yalnız ekran kartıma haddinden fazla güvendim galiba.(HD7870xt) Vsync açıkken sabit 72 fps olarak oynadığım oyunda saniyede 25-30 kareler görmeye başladım. Ama bu görselliğe görünce de eski haline dönemedim. Performansı bu kadar düşürmeden nasıl optimize ederim ?

oyundaki vsync ve aa af fxaa gibi şeyleri kapatacaksın, radeonpro kullanacaksın, iki tane ini dosyasında düzenleme yapacaksın
    arkadaşın yazdığı forumdan net bilgiler bulursun.

• zeus_1907 kullanıcısına yanıt
    Onlar zaten kapalı hocam. Ini dosyalarında birkaç ayar yapmıştım ama fayda etmemişti. RX 480e geçtim onda bile 40 50 fps alıyorum. En iyisi başka ENBler deneyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar nexus mod managerden manuel mod yüklüyorum. Tüm modlar yükleniyor ancak texture modları yüklenmiyor.

"'mod adı' cant be added" diyor. Sorun ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeus_1907

oyunun en başında ilk ejder görevinde ejder ölürken son nefesinde "noo dovahkiin" dedi ve öldü.
    daha önceki oyunlarımda bunu duymamıştım, normalde bunu yapıyor mu başınıza geldi mi?

hocam o ilk öldürdüğümüz ejderha ejderdoğan olduğumuuzu bilmiyor du öldürdüğümüzde farketti ve şaşırdı o yüzden dedi onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslan_emir26

quote:

Orijinalden alıntı: zeus_1907

oyunun en başında ilk ejder görevinde ejder ölürken son nefesinde "noo dovahkiin" dedi ve öldü.
    daha önceki oyunlarımda bunu duymamıştım, normalde bunu yapıyor mu başınıza geldi mi?

hocam o ilk öldürdüğümüz ejderha ejderdoğan olduğumuuzu bilmiyor du öldürdüğümüzde farketti ve şaşırdı o yüzden dedi onu

daha önceki karakterlerimde bunu farketmemiştim de duyunca garibime gitti
    bir de üzüntülü söyledi sen bizdensin niye bana kıydın der gibi :)
  • bu hayvan katliamı görevi sonsuz mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    O tip görevler kendini tekrar eden tarzda görevler olduğu için sonsuz denilebilir... Sürekli başa sarıyor
  • Rurounius kullanıcısına yanıt
    Çoğu arkadaş komut filan demiş, hiç uğraşmayın hocam. http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/3222/? bu kadar kolay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 21 Mayıs 2017; 21:27:28 >
  • Yılların eskitemediği ve eskitemeyeceği muhteşem bir oyun. Bundan 10 15 sonra da açar, birkaç görev yaptıktan sonra bir handa şarabımı yudumlarken bir küfür de ben savururum Ulfric'e.
  • Arkadaşlar arniel`in verdiği görevlerden biri buglandı ve öyle kaldı çarpık ruh cevherini konvektöre koyuyorum ancak kabul etmiyor cevheri koyuldu saymıyor böyle bir olayla karşılaşan yada çözümünü bilen varmı deli olucam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kryptoxnite

Arkadaşlar arniel`in verdiği görevlerden biri buglandı ve öyle kaldı çarpık ruh cevherini konvektöre koyuyorum ancak kabul etmiyor cevheri koyuldu saymıyor böyle bir olayla karşılaşan yada çözümünü bilen varmı deli olucam.

skyrim ve bug kelimeleri sürekli halde birbiri ile anılır gayet normal zaten kolay bir görev Konsolu aç ve görevi bir sonraki bölüme atlat yada komple bitir sen bilirsin
  • 16F84A kullanıcısına yanıt
    hangi komut ile bir sonraki aşamaya atlatılıyor hocam onu bilmiyorumda söylersen çok makbule geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kryptoxnite

hangi komut ile bir sonraki aşamaya atlatılıyor hocam onu bilmiyorumda söylersen çok makbule geçer

setstage MGRArniel03 20 ile çözebilirsin sanırım ve ya direk olarak setstage MGRArniel03 200 yaz ama tekrar arniel'e gidip yeni görevi alman gerek

Buradan inceleyebilirsin sen part 3 desin http://en.uesp.net/wiki/Skyrim:Arniel%27s_Endeavor

• Burası oyun hakkında konuşabileceğimiz yerler olmaktan çok sorun anlatma yeri olmuş :D. 8 senelik oyun gerçi artık konuşulacak bi'şey kalmadı :D

• Şimdi oyun çıkalı 7 8 sene olmuş ama bende daha yeni oynuyom oyunu aynı anda 2 tane ölü diriltme yada ifrit çağırma nasıl oluyo neyi gelistirmem lazım yada yapmam lazim bulamadım bilen varsa bi yardımcı olsun 😑😑😑😑

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc_sincap -- 2 Haziran 2017; 1:39:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_sincap

Şimdi oyun çıkalı 7 8 sene olmuş ama bende daha yeni oynuyom oyunu aynı anda 2 tane ölü diriltme yada ifrit çağırma nasıl oluyo neyi gelistirmem lazım yada yapmam lazim bulamadım bilen varsa bi yardımcı olsun &#128529;&#128529;&#128529;&#128529;

Oyundan çok uzak kaldım ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 2 Haziran 2017; 4:24:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu konuyu upyalıp durmayın yaa.Canımzı çekiyor oyunu,stemda kurulu duruyor,bilmem kaç tane modu ile...Bitirimiştim daha önce ama yeniden başlamıştım.Hastalık gibi bırakılmıyor da,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 2 Haziran 2017; 11:16:53 >
  • Merhaba ps4 de oynuyorum hırsızlar loncası görevinde (the Pursuit) problem var çıkmıyor başına gelen varmı? yada çözümü bilen?
  • @SonictheHedgehog-MZ
    Al bendede o kadar,Fallout 4 aldı bu oyunun yerini unutmuşum baya.

@mc_sincap

''Twin Souls'' Perkini açmalısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56D7221EF -- 2 Haziran 2017; 12:32:38 >
  • mc_sincap kullanıcısına yanıt
    Aynı anda 2 ölüyü diriltemezsin. İfrit Çağirmak için büyü kitapları alman gerekir genelde saray büyücüleri satar.

• 
Sayfa: önceki 14461447144814491450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.