Şimdi Ara

THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.848
Cevap
31
Favori
60.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Arkadaşlar bu oyun bana ilk başta tirt gelmisti. 3 gün oynadiktan sonra bırakmaya karar vermiştim. Ancak oyun çok güzel. Haritasi cok büyük. 2-3 aydır oynuyorum henuz görmediğim ulkeler var. 170 level oldum ve oyunu tamamlama oranim %10

Yani bir süre oynamadan karar vermeyin. En azından bir kaç ülke gezin. 50 level olun.

Hacım bu envanter dolulugu cok sorun oluyo dusurdugumuz itemleri normal shoplara mi satalim yoksa daha degerli bi yerlere satabiliyo muyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berkayra B kullanıcısına yanıt
    Nereye sattıgınızın bir önemi yok hepsi aynı. Artı olarak taşıma kapasitenizi bankaların olduğu yerlerde buy bag pack satan kişiler var taşıma kapasitenizi para ile arttırabilirsiniz ve at ahırlarındaki kişiyle konuştuğunuzda atınız ile iligili geliştirme kısımları cıkıyor 3 kısıma ayrılıyor stamina hız ve canta. Canta kısmını arttırırsanız taşıma ağırlığınızda artar ama her 24 satte bir yapılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkayra

quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Arkadaşlar bu oyun bana ilk başta tirt gelmisti. 3 gün oynadiktan sonra bırakmaya karar vermiştim. Ancak oyun çok güzel. Haritasi cok büyük. 2-3 aydır oynuyorum henuz görmediğim ulkeler var. 170 level oldum ve oyunu tamamlama oranim %10

Yani bir süre oynamadan karar vermeyin. En azından bir kaç ülke gezin. 50 level olun.

Hacım bu envanter dolulugu cok sorun oluyo dusurdugumuz itemleri normal shoplara mi satalim yoksa daha degerli bi yerlere satabiliyo muyuz

Kanalizasyon dan girişi olan outlaw refuge diye yer var orda hem çalıntı eşyaları satıyon hem de daha değerli sattıkların, bunu da bi video da gördüydüm ama bu oyun çok uzun yok onu aç yok bu yok buraya git ben online gow ascension ın multi gibi oyun istiyorum bi de for honor ı deneyecem

• Arkadaşlar selamlar.Oyuna 2 gün önce imperial stamina nightblade olarak başladım.Oyun hakkında ufak çaplı tüyolar verebilmeniz mümkün mü ? Özellikle craft skilleri ve pazar konusunda.Birkaç tane rehber okudum fakat tam olarak kavrayabilmiş değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FANGLORD -- 22 Haziran 2017; 2:3:18 >
  • FANGLORD F kullanıcısına yanıt
    Aklınızdaki soruları sorun bildiklerimi cevaplamaya çalışırım
  • cnbzkrt kullanıcısına yanıt
    Öncelikle sağolun hocam.Şu soru ile başlayayım o halde.Şuan da görevlerle 50 levela kasıyorum.Crafting skilleri ile birkaç rehber okudum.Bu skillere düşük levellarda başlamak gerekir mi ? belli bir artısı olur mu ? eğer gerekiyorsa hangi craft skilleri daha önem arz ediyor ( ekonomik ve karaktere katkısı açısından ).Bunun yanı sıra stamina nb de oluşturacağım skill buildi için Alliance war assault ve Fighter's guild gibi skilleri öğrenmem ve geliştirmem gerekiyor.Bunları nasıl kazanıp geliştirebilirim ?
    Craft olayına şimdilik girmeyin skill vermenize gerek yok ama kasabilirsiniz en kolay kasma yöntemi ise woodworking blacksimth ve clothier için item kırma-parçalama yapmak provising enchanment ve alchemist için ise yemek ve pot ve glyph yapmak gerekli bileşenleri topladğınızda düşük levelden yaparak kasabilirsiniz he derseniz ben vermek istiyorum verin ama şimdilik gerksiz zaten skill pointe ihtiyacınız olacak. Allince War için savaşa girmeniz gerekmekte aslında haritaya girseniz bile açılıyor skill ağacı ama kasmanız için savaça katılıp kasmanız gerek öbür türlü kasamazsınız. Figthers guilde giderek görev ağacını başlatabilirsiniz yanlış hatırlamıyorsam herkes alliancenin kendi ana şehir merkezinde başlayabiliyorsunuz zaten bir kere skill ağacını açtıktan sonra her yaratık kesmenizde skill ağacı level atlıyor görev yapmaya bile gerek yok aslında ama skill point için görev yapmak şart.
    Savaştan kastınız bu kale kuşatma haritası mı yoksa onun dışında varolan bir savaş mı ?
    Birde item kırma işlemini blacksmith npc sinden mi yapıyoruz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FANGLORD -- 22 Haziran 2017; 16:39:42 >
  • Okçu kasmak icin ne açmak lazim hangi karakter sinif vs

Aynen kale kuşatma haritada cyrodil diye bir bölge var tam merkezde orası. Savasa gırmek içinse campaing kısmından yapıyoruz ama oraya tam hakim değilim malesef ama yanlış hatırlamıyosam thorn olana katılmak gerekiyodu. İtem kırma olayı npclerin oldugu yerde masalar var ordan yapıyosun blacksmithin ors demiri clothierda ve woodvorkinde masa var ordan yapıyosunuz.

Sadece okcumu oynacaksınız ?

Tamamdır hocam çok teşekkürler bilgiler için
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Sadece okcumu oynacaksınız ?

Arada kilic ta tabi

Class olarak nightblade sececeksiniz ırk olarak eski oyun tabiri ile asas oynicaksanız khajit ırkını seçin yok ben ağırlıklı olarak okçu oynarım diyosanız wood elf sececeksiniz.

• quote:

Class olarak nightblade sececeksiniz ırk olarak eski oyun tabiri ile asas oynicaksanız khajit ırkını seçin yok ben ağırlıklı olarak okçu oynarım diyosanız wood elf sececeksiniz.

Irk onemli mi hocam ben baska irk sectim breton mu oyle biseydi galiba 17 oldum bastan baslamak da istemem :)

Irk önemli tabikide hocam özellikle bu oyunda aşırı önemli çünkü her ırkın kendine ait pasifleri ve bonusları var. Burdan bakabilirsiniz

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=566620563

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Irk önemli tabikide hocam özellikle bu oyunda aşırı önemli çünkü her ırkın kendine ait pasifleri ve bonusları var. Burdan bakabilirsiniz

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=566620563

Hem breton hem nightblade im ben rehberde baktigima gore nightblade icin redguard secmem gerekiyomus buna gore bi dizim yapabilir miyim yoksa olmaz siliyim mi cari acaba :)

• Simdi bastan car kasmak sikinti geliyo malum gorevler falan cok uzun ama oyle mi yapcaz mecbur

• Bide arkadaslar simdi yeni hesap actim Breton Sorcerer ( dogru mu ?) Ve buyucu olcam haliyle her lvl atladigimda skilleri magicka ya mi veriyim sadece oburleri 0 mi kalsin yoksa arada health e de mi vermeliyim ?

• Oyunda en iyisi ben olayim derdiniz yoksa cok da takilmayin bence irk olayina :)
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.