Şimdi Ara

THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.849
Cevap
31
Favori
60.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar oyunda her factionda her class ve builde gidecek ırklar mevcuttur. internetten passive'lerini araştırın ona göre açın. illa şu ırk açılmalı diye birşey yok. atıyorum ben argonian templar healer oynuyorum, passive'leri healer oynamaya çok müsait ama aynı şekilde aldmeri dominion tarafındaki high elf'lerin passiveleride çok müsait.

kısacası faction seçerken dikkat etmeniz lazım ırk seçerken değil. çünkü arkadaşlarınızla birlikte pvp yapamazsınız farklı factionlarda karakterler açarsanız. pve'de aynı dungeon yaparsınız ama pvpde düşman oluyorsunuz.

biz arkadaşlarla ebonheart pact'te ufak bir türk guildi oluşumu içerisindeyiz şuan 4 kişiyiz. 12 kişilik raid kadrosu oluşturmak amacındayız. öncelikli ebonheart pact oyuncuları olmak üzere pve amaçlı her factiondan türk oyuncuya kapımız açık. yalnız tek sorun var oyundaki sesli iletişim bizi çok rahatsız ediyor. kimisi telefondan kimisi pc'den discord kullanarak sesli iletişim içinde oynuyoruz.

isteyenlere özel mesajdan discord linkini atabilirim. türk oyuncuları bekleriz

• Arkadaşlar, kutulu morrowind satan var mı uygun fiyata?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar acil yardım. Oyunu ps4 de 4 gündür oynuyorum level 12 oldum. Komik gelecek belki ama atım olmasına rağmen hala nasıl binecegimi bulamadım. Atı bir türlü cağıramıyorum. Etrafım benim levelimde olup bineklerle gezen oyuncularla dolu. Bi yardım lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihort

Arkadaşlar acil yardım. Oyunu ps4 de 4 gündür oynuyorum level 12 oldum. Komik gelecek belki ama atım olmasına rağmen hala nasıl binecegimi bulamadım. Atı bir türlü cağıramıyorum. Etrafım benim levelimde olup bineklerle gezen oyuncularla dolu. Bi yardım lütfen.

Oyun kolunun dokunmatik yüzeyine basılı tutarsan çağıracaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihort F kullanıcısına yanıt
    Merhaba dostum, eğer üstteki arkadaşın dediği gibi touchpad'e basılı tutunca binek çıkmadıysa options tuşuna basıp oradan collections, sonrasında mounts sekmesinden bineği seçerek aktif etmelisin. Sonra oyuna geri dönüp touchpad'e basılı tutarsan binek çıkacaktır.

İyi oyunlar.

• Ha bu arada, uzun bir aradan sonra oyuna geri döndüm. Her meslekte tüm traitleri biliyorum, istediğiniz craftable setleri yapabilirim.

Master crafter olarak materyaller sizden olmak üzere parça başına 1000 gold alıyorum. Ancak bazı yeni motiflerde eksiğim mevcut, bende olmayan motifleri getirirseniz setinizi ücretsiz yapacağım.

İyi oyunlar.

• beyler diyelim ki 110cp iken istediğimiz bir set parçasını düşürdük, atıyorum ilerde 600cp olduğumuzda bu item'ın cp değerini de yükseltebiliyormuyuz? item ve cp arasındaki durumu özetleyebilecek varmı acaba?

benim bis gearlarıma baktımda hiç craftlanan bir item yok hepsi dungeon drop.
  • Atıma kavuştum çok teşekkürler.

• MesutBY kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yardım için . burası olmasaydı ne yapardık.

• Dostlar selamlar.İyi forumlar.Bir sorum olacaktı.Bir miktar grind yapmayı düşünüyorum fakat sadece eso plustan gelen %10 exp artışı ile yapmak istemiyorum.Exp potunu nereden temin edebilirim ? Birde kasılmaya özel exp bonuslu set var mı ?
    Son olarakta görevlerden ya da slotlardan bazen silahları güçlendirmek için glyphler düşüyor.Levelim 24 bunları kullanayım mı ne yapmam gerekiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FANGLORD -- 26 Haziran 2017; 15:25:18 >
  • 160 cp olmadan düşürdüğün bütün itemler senin seviyene uygun olarak inventory'ne eklenecektir. Eğer son levele ulaştıysan 160 cp olana dek grind yapmanı öneririm, keza dropların çöp değerinde olacaktır. @Zaris

Balıktan çıkan perfect roe denen bir şey şey var, bununla ve birkaç kolay bulunabilir malzeme ile 4 adet psijic ambrosia isimli exp pot yapılabiliyor, her biri en az 30 en çok 50 dk boyunca %50 exp boost verir. Temel malzeme perfect roe zor bulunan bir materyaldir. Exp potu guild store'lardan satın alınabilir.

Set olarak exp artıran set yok ancak grind yapacağın setin trait'ini TRAINING yaparsan itemin kalitesine (rengi belli eder) göre yüzde olarak fazladan exp alırsın. Örnek olarak; geçen arkadaşa yaptığım setten %70 fazla exp almak özelliği vardı. @FANGLORD

Başka sorunuz olursa foruma baktıkça yardımcı olmaya çalışırım. İyi oyunlar. @fatihort

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MesutBY -- 26 Haziran 2017; 17:10:11 >

• MesutBY kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam çok teşekkürler
  • gold edition olarak oyunu aldım 500 crowne store üzerinden hangi ürünü almalıyım sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogunahmet

gold edition olarak oyunu aldım 500 crowne store üzerinden hangi ürünü almalıyım sizce?

500 e pek bir şey alamazsın, kostümler 700 den başlıyor binekler de 900 den. optionsa girip 400 crowna "crown crates" açarak şansı denemen lazım. bana 1300 crownluk binek (http://www.elderscrollsonline.com/en-us/crownstore#tessellated-guar ), bir potion, bir yüz dövmesi ve bir de kolye çıkmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogunahmet

gold edition olarak oyunu aldım 500 crowne store üzerinden hangi ürünü almalıyım sizce?

400 crown'a şu şansa birşey düşen kutulardan al hocam bakarsın güzel bi binek minek düşer bizim iki arkadaşa düştü, bana baş çıktı gerçi ama 500 crownlada başka yapacak birşey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: MesutBY

160 cp olmadan düşürdüğün bütün itemler senin seviyene uygun olarak inventory'ne eklenecektir. Eğer son levele ulaştıysan 160 cp olana dek grind yapmanı öneririm, keza dropların çöp değerinde olacaktır. @Zaris

Balıktan çıkan perfect roe denen bir şey şey var, bununla ve birkaç kolay bulunabilir malzeme ile 4 adet psijic ambrosia isimli exp pot yapılabiliyor, her biri en az 30 en çok 50 dk boyunca %50 exp boost verir. Temel malzeme perfect roe zor bulunan bir materyaldir. Exp potu guild store'lardan satın alınabilir.

Set olarak exp artıran set yok ancak grind yapacağın setin trait'ini TRAINING yaparsan itemin kalitesine (rengi belli eder) göre yüzde olarak fazladan exp alırsın. Örnek olarak; geçen arkadaşa yaptığım setten %70 fazla exp almak özelliği vardı. @FANGLORD

Başka sorunuz olursa foruma baktıkça yardımcı olmaya çalışırım. İyi oyunlar. @fatihort

o zaman 160cpye kadar kasmaya devam hocam teşekkürler bilgilendirme için. peki şuan cp talent verme olayı için max kaç cp lazım bize sınırı nedir 600cp felan mı? birde cp kasmak cp yükseldikçe zorlaşıyor mu?

• Tamamdır deneyeceğim cok tesekkürler

• Öncelikle herkese iyi günler dilerim , Ebonheart pact , Nord , Dragonknight karakter açtım bu karakter çift el uzun kılıç vs. savaşçı oynamaya müsaitmidir acaba ? ya da tek el kılıç kalkan şeklinde daha mı uygun olur teşekkürler.
  • oyun gittikçe hoşuma gidiyor ya çok sakin ve zevkli vakit cok hızlı geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperV

Öncelikle herkese iyi günler dilerim , Ebonheart pact , Nord , Dragonknight karakter açtım bu karakter çift el uzun kılıç vs. savaşçı oynamaya müsaitmidir acaba ? ya da tek el kılıç kalkan şeklinde daha mı uygun olur teşekkürler.

nord ve dragon knight zaten ya tank yada diğer yakıncı oynamak isteyenlerin seçtiği ikililerden birisi hocam.

ırksal özellikleri max stamina ve hp recovery - max hp üzerine yani hem tank hem stamina dps üzerine sınıflar için uygun.

THE ELDER SCROLLS ONLINE  [PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 28 Haziran 2017; 14:40:4 >

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.