Şimdi Ara

The Elder Scrolls IV: Oblivion (2006) [ANA KONU] (226. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.581
Cevap
8
Favori
281.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adam kesince yada yaratık kesince özelliklerimiz gelişince seviye atlanıyor sanırım ama 2 sinide yapamıyorum.şimdi tamamen oscuro's mod suz bi oyun açmayı dusunuorm.wood elf olup archer olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberone_0

takıldığım valla çok yerler var .şuan Unfriendly Competition görevini yapıyorum hani şu imperial city deki marketteki bir kadından alıyoruz görevi.bi adamın onlardan daha ucuza mal sattığını söylüyor ve neler olduğuna bakmamızı istiyor.bu görevin sonunda 2 tane adamla kapışmamız lazım.ama benim yüklediğim Oscuro's Mod adlı level sistemini düzelten mod yüzünden bu imkansız gibi bir şey.bu modu yapanlar ne düşünmüş merak ettim yani.1 levelde ana görev yapamıcam,yan görev yapamıcam neyi yapıcaz o zaman onuda anlamadım.mapta gez armor falan topla diyebilirsiniz fakat önünüze çıkan bir bandit i bile kesemiyorsunuz bu modda.o bakımdan kaldım yani şimdi çıkıp modu kapatıcam öle yapmaya çalışıcam görevi

edit : modu kapatınca üstümdeki set gitti.adam çıplak kaldı,altınımda yok.vay arkadaş

Oyunu ilk kez oynuyorsan modsuz oynamanı tavsiye ederim.Oyuna alıştıktan sonra falan geçersin zorluğu arttıran modlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaYa

İnşallah birgün bu sayfalarda aynı şekilde diablo 3ünde haberleri hakkında bu şekilde yorumlar yaparız

6 yıllık hasret sona eriyor
  • arkadaslar ben archerim.elimde steel bow var.bazı yerlerde okudum zehirli ok falan yapıyormuşsun.bunu nasıl yapabilirim.ben sadece normal ok atıyorum yani baska bişe yapamıyorum.büyü olarakda taa en başta bize verdikleri 6 damage olan flame büyüsünü kullanıyorum.6 lwlim bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberone_0

arkadaslar ben archerim.elimde steel bow var.bazı yerlerde okudum zehirli ok falan yapıyormuşsun.bunu nasıl yapabilirim.ben sadece normal ok atıyorum yani baska bişe yapamıyorum.büyü olarakda taa en başta bize verdikleri 6 damage olan flame büyüsünü kullanıyorum.6 lwlim bu arada.

Büyülü yay elde etmenin 3 yolu var.
    - Şans eseri herhangi bir yerden çıkabilir ama çok düşük ihtimal.
    - Satın alabilirsin fakat pahalıya patlıyor bu iş genelde ve level'ına bakarsak pek tavsiye etmem.
    - Son olarak enchant yöntemi. Bunu nasıl yaparım diyorsan;
        • Girdiğin Oblivion Gate'leri kapatırken eline "Sigil Stone" geçer. Bu taşları silahına yerleştirip üstünde yazan efekti elde edebilirsin.
        • Büyücülük okuluna girip orda enchant yapabiliyordun sanırım tam hatırlayamıyorum bu kısmı ama büyücü değilsen bu işine yaramaz zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Attackers In The Forest -- 15 Mayıs 2012; 0:02:39 >
  • Arkadaşlar bir sorum olacak.Ben thieves guildin son görevindeyim.Bir yere geldim 'Keyhole pillar' diye bir heykel var.Sanıyorum quest duvarlar hareket edebilir gibi birşey anlatıyor.acaba buradan sonra ne yapmam gerekiyor? Şuan hiç bir şey yapamıyorum.lütfen acil cevap verirseniz çok sevinirim.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak.Ben thieves guildin son görevindeyim.Bir yere geldim 'Keyhole pillar' diye bir heykel var.Sanıyorum quest duvarlar hareket edebilir gibi birşey anlatıyor.acaba buradan sonra ne yapmam gerekiyor? Şuan hiç bir şey yapamıyorum.lütfen acil cevap verirseniz çok sevinirim.
  • Beyler uzun zaman sonra tekrar oynayasım geldi bütün paketleri kurdum modlarımı dizdim lakin sadece level scaling olayını düzenliyen bi mod biliyormusunuz.Oscuros Oblıvıon Overhoul kullandım biraz ama oda oyunu istemedim kadar değiştiriyor.Oyuna hiçbir eklenti yapmadan sadece level scalingi düzenliyen bi mod yokmudur ?
  • Oyunu çok seviyorum ama oyunun posterlerini evime asmam için tek engel şu oyundaki level sistemi. Çok kullandığımız özellikleri ana özellik olarak seçmemeye, hızlı level atlamamaya çalıştığımız tek oyundur belki bu.
  • Bu oblivion dlc sinde oyunun oblivion daki ana hikayesi devam ediyor mu.birde oblivion oynadıktan sonra bu oyunu oynamamı tavsiye edermisiniz.bu dlc den başka oblivion dlc si varmı.birde morrowindi oynamamı tavsiye eder misiniz.ana hikaye açısından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamebos

Bu oblivion dlc sinde oyunun oblivion daki ana hikayesi devam ediyor mu.birde oblivion oynadıktan sonra bu oyunu oynamamı tavsiye edermisiniz.bu dlc den başka oblivion dlc si varmı.birde morrowindi oynamamı tavsiye eder misiniz.ana hikaye açısından.

Shivering Isles'tan bahsediyorsun sanırım?
    Öyleyse eğer, oynamanı tavsiye ediyorum, oyunun kendisinden daha eğlenceli bulmuştum ben SI'yı, gerçi kişiden kişiye değişmesi muhtemel.
    Başka DLCler var, ama onlar eklenti paketi değil SI gibi, daha ufak tefek paketler, SI devasa bir şey.
    Ana hikaye devam etmiyor, bambaşka bir ana hikaye ve bir sürü yeni yan görev ekleniyor, devasa yeni bir oyun bölgesiyle birlikte.

Morrowind kesinlikle oyna, ana hikaye açısından değil sadece, oyun ÇOK İYİ olduğu için.
  • Skyrim'i az once bitirdim (Ana gorev, yan gorevlerin %90'i). Obliviondaki tadi alamadim malesef.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seriye yeni başladım hangi modları yüklemem gerekiyor hataları düzeltmek için?
  • Beyler oyun bende kasıyor.Bilgisayar özellikleri:
    Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 (build 2600)
    AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3800+ Çift çekirdekli AMD İşlemci,2.01 GHz İşlemci hızı
    2 GB Ram
    NVİDİA 9500GT 1 GB 128 Bit Ekran Kartı
    Gerçek 350 Watt Everest EPS-1600A Güç Kaynağı
    150 GB HDD(30 GB Dolu 120 Boş)
    Asus M2N-MX Anakart
    SoundMAX Integrated Digital HD Audio Ses Kartı
    DirectX 9.0c
    Bilgisayarda ısınma sorunu yok,donanımlarda en ufak bir kırık falan yok,kasada toz yok,virüs yok,donanım,yazılım ve program güncelleştirmeleri tam,uygun ve en yeni versiyon,boş programlar yok belli başlı gerekli programlar var,regedit temiz(zaten ccleaner'de tenizliyor ama ben birde özel olarak bakıyorum),gereksiz dosyalar yok,donanımlar default özellikler yani overclock falan uğraşmıyorum,gereksiz işlemleri bilgisayar başlangıcından kaldırdım normalde 22 işlem açık oluyor normalde cpu en fazla yüzde 1-2 kullanılıyor(ki oda avast arada işlem yaptığında)yoksa hep 0 cpu kullanılır,ayrılmış bellek bölümünden 5988 bellekten normalde 200 kullanır,ccleaner,disk temizleme,disk birleştirme gibi zımbırtılarla temizlenmiştir,disklerde hata denetimi yapılmıştır.Oyun içindeykende öyle fazla cpu yeme,bellek yeme ısınma gibi problemler olmuyor zaten.Sizce niye kasıyor?
    not:Tek umudum var oda düzgün sırayla tekrar kurmak geçen farklı kurdum şimdi şu şekilde kuracam:
    Oblivion
    Oblivion Patch v1.2.0416
    Shivering İsles
    Shivering İsles Patch v1.2.0416
    Knights of The Nine
    Ve diğer dlc'ler(Fighter's Stronghold Expansion,Spell Tome Treasures,Vile Lair,Mehrune's Razor,The Thieves Den,Wizard's Tower,Orrery,Horse Armor Pack)
    Hala kasarsa tüküreyim ben böyle oyunun optimizasyonuna
    Kasmaması için bi yol var mı oldblivion varmış oda düşürüyormuş kaliteyi.Başka?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oramakomaburamako1 -- 20 Ekim 2012; 13:06:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oramakomaburamako1

Beyler oyun bende kasıyor.Bilgisayar özellikleri:
    Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 (build 2600)
    AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3800+ Çift çekirdekli AMD İşlemci,2.01 GHz İşlemci hızı
    2 GB Ram
    NVİDİA 9500GT 1 GB 128 Bit Ekran Kartı
    Gerçek 350 Watt Everest EPS-1600A Güç Kaynağı
    150 GB HDD(30 GB Dolu 120 Boş)
    Asus M2N-MX Anakart
    SoundMAX Integrated Digital HD Audio Ses Kartı
    DirectX 9.0c
    Bilgisayarda ısınma sorunu yok,donanımlarda en ufak bir kırık falan yok,kasada toz yok,virüs yok,donanım,yazılım ve program güncelleştirmeleri tam,uygun ve en yeni versiyon,boş programlar yok belli başlı gerekli programlar var,regedit temiz(zaten ccleaner'de tenizliyor ama ben birde özel olarak bakıyorum),gereksiz dosyalar yok,donanımlar default özellikler yani overclock falan uğraşmıyorum,gereksiz işlemleri bilgisayar başlangıcından kaldırdım normalde 22 işlem açık oluyor normalde cpu en fazla yüzde 1-2 kullanılıyor(ki oda avast arada işlem yaptığında)yoksa hep 0 cpu kullanılır,ayrılmış bellek bölümünden 5988 bellekten normalde 200 kullanır,ccleaner,disk temizleme,disk birleştirme gibi zımbırtılarla temizlenmiştir,disklerde hata denetimi yapılmıştır.Oyun içindeykende öyle fazla cpu yeme,bellek yeme ısınma gibi problemler olmuyor zaten.Sizce niye kasıyor?
    not:Tek umudum var oda düzgün sırayla tekrar kurmak geçen farklı kurdum şimdi şu şekilde kuracam:
    Oblivion
    Oblivion Patch v1.2.0416
    Shivering İsles
    Shivering İsles Patch v1.2.0416
    Knights of The Nine
    Ve diğer dlc'ler(Fighter's Stronghold Expansion,Spell Tome Treasures,Vile Lair,Mehrune's Razor,The Thieves Den,Wizard's Tower,Orrery,Horse Armor Pack)
    Hala kasarsa tüküreyim ben böyle oyunun optimizasyonuna
    Kasmaması için bi yol var mı oldblivion varmış oda düşürüyormuş kaliteyi.Başka?

ekran kartının sürücüsündedir sorun muhtemelen, yoksa skyrim i bile orta kalitede kasmaz senin bilgisayar, oblivion ı hangi kalite de oynayınca kasıyor ?
  • lvl 3'te shivering isles'a geldim. Lady of paranoia questine başladım. Syl yanıma Herdir'i verdi insanları sorguya çekeyim diye. sorguların ortasındayken bir evin önünde 2 saat falan bekleme gafletinde bulundum. sonra baktım Herdir gitmiş. fazla tınlamadım, çıktım Leyawiin'e falan gittim yarım kalan questlerim için, sonra shivering isles'ı toptan unuttum. ordayken ana quest + mages - fighters - thieves guild, dark brotherhood, the arena, knights of the nine görevlerinin tamamını bitirmiş bulundum. şu an lvl 20'yim. neredeyse herşeyi bitirdikten sonra geri geldim shivering isles'a. lady of paranoia'dan devam edeyim dedim. ama quest için herdir lazım ve adam ortada yok. level 3 e geri dönüp oradan devam da edemem hayatta. çözüm önerisi olan
  • Herdir ya Syl'ın yanındadır ya da çağırma büyüsü vardır. Ben öyle hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Herdir ya Syl'ın yanındadır ya da çağırma büyüsü vardır. Ben öyle hatırlıyorum.

çağırma büyüsü haskill in. syl in yanına baktım, zindanına baktım, crucible a da baktım, hiç bir yerde yok, beklemek,uyumak da işe yaramıyor, hiç bi yerde respown olmuyo.
  • Kodlara bak internetten, belki summonlayabilirsin, ya da yanına ışınlanabilirsin.
  • Arkadaşlar konuyu hortlattığım için bağışlayın ama hiç bir yerde bulamadım internette. Bu oblivion konusunun 76 sayfasınıda okudum ama bulamadım. Silahlara yada oklara zehir sürme olayı nasıl oluyor, kendimiz yapabiliyormuyuz ? Şimdiden çok teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.