Şimdi Ara

The Elder Scrolls IV: Oblivion (2006) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.581
Cevap
8
Favori
281.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu oyun devasa online oyun değil dimi? single player olarak senaryosu var di mi?
  • oyun single player'dır. bildiğinin aksine multiplayer modu yok şu an.
  • quote:

Orjinalden alıntı: conerland

arkadaşlar bu oyun devasa online oyun değil dimi? single player olarak senaryosu var di mi?

Tam tersi, devasa single player oyun bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuGy18

yav önce TB ye gelmesi lazım neden orda yok sinir oldum

TB ye kaliteli reloded clone cd release falan geliyor bunları almıyolar ama çıktığına emin olmak istiyorsan google a nforce yaz ilk açılan sayfaya bak orda var(link yazmak yasak ya onun için bi yol bu)
  • Reloaded tarafından kırılmış.
  • güzel değildir bu seri 3. bilirim grafikleri haric
  • Oyun hakkında bilgisi olmayan arkadaşlara oyunun pek öne çıkarılmayan bir kaç özelliğini yazıyım dedim. Sadece grafik var sanmayın bu oyunda.

-Tamamı seslendirilmiş 1000 kadar NPC.Ayrıca hepsinin ağız hareketleri uyumlu.Yüzler en az Halflife 2 deki kadar gercekci.
    http://www.gamingtrend.com/video/Oblivion_3_days.wmv

-Düşünen,kendi işleriyle ilgilenen ve çevreyle etkileşime giren yapay zeka. Mesela yayınlanan vidyolardan birinde şunlar oluyordu. Evine girdiğiniz kadın sıkılıyor, gidip yayını alıp alıştırma yapıyor. (oyunda bir özelliğinizi geliştirmek için onu kullanmalı yada para karsılığı ders almalısınız) Fakat yeteneği düşük olduğu için hedefi vuramıyor. Bunun üzerine kızıp masanın üstünde duran yetenek arttırıcı iksiri içip hedefi vuruyor.

http://bethsoft.com/redirects/video5.htm

-Mükemmel fizik motoru ve bunu aynen halflife 2 de olduğu gibi kendi avantajınıza kullanabilmeniz.

http://bethsoft.com/redirects/video4.htm

- Tamamen rastlantısal olarak oyunun yarattığı ormanlar. Gercekçi bitki örtüsü.Ormanlardaki bitki örtüsü için uzmanlardan yardım aldıklarını da belirtiyim. (Ormanlardan topladığınız bitkilerle iksir yapıp kullanabilir yada satabilirsiniz)

http://bethsoft.com/redirects/video2.htm
  • Beyler, bu oyuun türü nedir? Role-Playing demeyin, o nedir? Nasıldır yani? Bir anlatırsanız sevinirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Faux Carnival

Beyler, bu oyuun türü nedir? Role-Playing demeyin, o nedir? Nasıldır yani? Bir anlatırsanız sevinirim...

role playing demek rol yapmak demektir. bir karakterin rolüne bürünürsün ve onun gibi davranır onun gibi yaşarsın. insanlarla konusurken onun gibi konuşursun. bir nevi tiyatro gibi. bunu daha iyi anlamak için FRP oynayabilirsin.

online alışveriş sitelerinde cıktımı. Türkiye'de nerde yada handi siteden alınır orjinal oyun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Will -- 22 Mart 2006; 9:21:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmetozturk

güzel değildir bu seri 3. bilirim grafikleri haric
    Sen git ölsene
  • Reloaded'ı indiriyorum henuz %15, beklemek çok zor...
  • bu akşam oynuyor olucam :) easynews saolsun
  • hala edinemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord -- 23 Mart 2006; 11:52:12 >
  • oyunu indirip oynamaya başladım. ilk önce soylemeliyimki grafikler çok güzel olmuş. eğer yeni nesil bir ekran kartınız varsa gerçekten çok güzel sahneler sizi bekliyor.
    karakter yaratımı morrowind a göre biraz daha deişik olmuş. morrowind da belli yüz ve saç şekilleri arasından seçim yapıyorduk. burda ise direk yüzümüzü kendimiz oluşturabiliyor. çeşitli kayan barlarla gözlerin arasındaki boşluk, gözlerin aşağıyamı sarkık yoksa yukarımı kalkık olarak durduğunu seçebiliyoruz ve bunlar sadece iki tanesi(toplam 70 e yakın ayar bulunuyor).
    class seçimi gene aynı sayılır ama sanki bu sefer skiller biraz azalmış gibi geldi bana. çoğu skill yerli yerinde duruyor yeni eklenen birşeyde dikkatimi çekmedi. burçlar morrowindda da pek ilgimi çekmiyordu onun için dikkat etmedim yeni bişey varmı diye. oyunu iki saat kadar oynadım ve bunların haricinde shimdilik bir şey soylemem biraz zor. controller rahat. en azından morrowind a göre pek bir farklılık yok.
  • Su oyun bi elıme gelçsin birakmıycam
  • Arkadaşlar oyunu fixed.exe si de çıktı.
  • 1 hafta falan önce sendit.com dan Collectors Edition ı preorder olarak aldım, Toplam 26.50 sterlin tuttu. Bugün postaya vermişler haftaya elimde olur. Sabırsızlıkla bekliyorum.
  • emule da 2 cd lik bi versiyon var sahtemidirki o
  • tabiiki sahtedir çünkü oyunun boyutu 4gb ı geçkin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.