Şimdi Ara

The Elder Scrolls IV: Oblivion (2006) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.582
Cevap
8
Favori
281.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • grafiğin güzelliği ile konu ve kurguyu birleştirmiş nadir güzel oyunlardandır. ne zamandır bekliyordum. derdimize derman oldu.
  • Yine oyunu bırakıp indirme yerlerinden konuşmaya başlamışız.

Konunun gidişatı iyi değil, devamı halinde kilitlenecektir. Ama bu sefer konu ile beraber bir kaç üyenin de kilitlenmemesi için pek bir sebep yok. Biraz daha dikkat lütfen.
  • şu ss lerde dikkatimi çekti o silah simgesinin yanındaki şey ne acaba kupa gibi bişey. farelerde dev gibi maşallah insan yiyen cinsinden
  • Biraz daha bahedebilir misiniz oyundan? Harıta falan ayrıca ss lere göre pek ayrıntılı bir menü görünmüyor. Bir de hangi yıllarda geçiyor oyun
  • Bir kaç ss daha.

The Elder Scrolls IV: Oblivion (2006) [ANA KONU]

• beyler oyunu indiren oynayan birisi sistemini ve oyunun performansını yazabilirmi
  • Burdan sisteminizde çalışıp çalışamayacağını test edebilirsiniz. Listeden The Elder Scrolls IV: Oblivion'ı seçin script yüklemesi için izin verin(güvenli) bekleyin.
    http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
  • Aman Allahım, grafikler çok güzel gözüküyor. Bu günleri de mi görecektik.
  • Grafikler süper görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordSoth -- 23 Mart 2006; 0:44:32 >
  • Yaw şu yüz modellemelerinin güzelliğine bakın! Yok böyle bir oyun ilk bu ilk! aloo süper bu! Arayüzüde eskisine göre daha basitleştirmişler miss gibi miss. Artık etrafa hayran hayran bakarak gezeriz dünyayı
  • Valla sanırım directx9 kapatılmış çünkü bu screenshotlar Videolardakinden çok daha kötü.Oyunun başlangıcını gösteren videolardaki parlaklık ve texture dolgunluğunu göremedim ben.Acaba PC versiyonunu salladılar mı?
  • Videolarından aldığım görüntülerdir.yukarıdaki screenshotlardan çok daha kaliteli.Analamdım gitti.Oyun videolardaki gibi değil mi?

• valla torrentten indirmeye başladık ama peeeeee h ilk 400mb'ı 21kb/s ile indi ama artık sürünüyom
  • athlon 2500
    abit an7 anakart
    1gb ddr400 ram
    x1600 pro 256mb agp ekran kartı
    1024x768 de oyun çok nadirende olsa 20 fps nin altına iniyor. bütün özellikler açık. hdr açık aa kapalı şekilde rahat oynuyorum şu anda. zaten bu makinedende daha fazlasını beklemiyorum :D
  • Eğer allah Kısmet ederse bu gün kendi sistemimde full olarak sizlere ss gönderecem. Bakalım bu oyunun maximum grafik kapasitesi neymiş.
  • Arkadaşım merakla bekliyorum.Çünkü video görüntüleriyle ss ler arasında hakkatten baya fark var.
    quote:

Orjinalden alıntı: MEN@MEN

Eğer allah Kısmet ederse bu gün kendi sistemimde full olarak sizlere ss gönderecem. Bakalım bu oyunun maximum grafik kapasitesi neymiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KaDaVRa_

Arkadaşım merakla bekliyorum.Çünkü video görüntüleriyle ss ler arasında hakkatten baya fark var.
    quote:

Eğer allah Kısmet ederse bu gün kendi sistemimde full olarak sizlere ss gönderecem. Bakalım bu oyunun maximum grafik kapasitesi neymiş.

MEN@MEN sen o sistemle 1920-1440 16X AA ve AF tüm ayarlar ultra high oğlu very high ayarlarda 100 FPS ile oynarsın
  • Çözünürlük dert değilde bakalım diğer ayarları açınca nasıl oynayacaz.Birde oyunun en iyi grafik kalitesi nedir çok merak ediyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: pinky demon

quote:

Orjinalden alıntı: KaDaVRa_

Arkadaşım merakla bekliyorum.Çünkü video görüntüleriyle ss ler arasında hakkatten baya fark var.
    quote:

MEN@MEN sen o sistemle 1920-1440 16X AA ve AF tüm ayarlar ultra high oğlu very high ayarlarda 100 FPS ile oynarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Radical_Dreamer -- 23 Mart 2006; 3:05:10 >
  • İstediğin ayarı aç aga seni etkilemez
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.