Şimdi Ara

The Elder Scrolls 6 Gelir Mi? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
1.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarım gelir, çünkü şuanda Skyrim'i geçebilecek bir RPG Elder Scrolls'un 6. oyunu olabilir.
  • Itachi-san kullanıcısına yanıt
    pardon karıştırdım qnq tes ile witcher 3 ne alaka yazıcaktım hemen düzeltiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

Umarım gelir, çünkü şuanda Skyrim'i geçebilecek bir RPG Elder Scrolls'un 6. oyunu olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    tes farklıdır kardeşim witcher 3 le karıştırma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbadoslu

tes farklıdır kardeşim witcher 3 le karıştırma

The Witcher 3,TES'in bütün oyunlarından iyi olacak merak etme.
    -Tes gibi boş olmayan,bir açık dünya
    -Otuz küsür farklı son
    -Loading ekranı olmayan Open World
    -Kitap'tan alınan müthiş bir hikaye
    -Müthiş grafikler
    -Efsanevi seslendirme kadrosu
    -Butun dlc leri ücretsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Itachi-san -- 26 Temmuz 2014; 22:09:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    of kafan basmıyo heralde tes farklı witcher farklı.tes oyunlarının yan görevlerinde gizem vardır o gizemleri çözebilmek için altına yaparsın heyacandan.witcher aynı değil kb daha oyun gelmeden konuşma bence ben olan tes oyunlarına bakıyorum
  • quote:

of kafan basmıyo heralde tes farklı witcher farklı.tes oyunlarının yan görevlerinde gizem vardır o gizemleri çözebilmek için altına yaparsın heyacandan.witcher aynı değil kb daha oyun gelmeden konuşma bence ben olan tes oyunlarına bakıyorum

Basmıyo qnq malım ben
  • Bence gelir hocam.ESO tutmadıgi için bize alın size kapak manasında 6. Oyunu sunabilirler .

• Ulan çıksa var ya şöyle 26 da falan. Rahat 1500 saat oynanır
  • He ya gerçekten boş bir oyun;

31,191
    kişi şimdi oynuyor

47,667
    bugünün zirvesi

78,420
    şimdiye kadarki en yüksek zirve

Ben hiç haritanın boş olduğunu görmedim, bir eve giriyorum büyücü bir günlük yazmış ama kendisi ortalarda yok günlüğünü okuyorum sonra ne var ne yok toplayıp gidiyorum. Karşıdan troll geliyor öldürüyorum biraz ilerde avcılar geyik avlıyor. Sonra bir mağara bulup temizliyorum çıkıyorum bir şehre yada kasaba gibi yere gidip yemek yiyip orada kalıyorum. Skyrim boş bir oyun olsaydı, 31,191 kişi oynamazdı. Şuana kadar bu oyunu geçebilen bir RPG bulamadım. 6. oyun çıkmadan da bulamayacağım.
  • Skyrim den iyi tek rpg oblivion dur.Daha iyisi varsa söyleyin.
  • oblivon değil oblivon daha kötü aslında bana kalırsa morrowind candır en iyi the elder scrolls oyunu
  • efsane tek kelimeyle
  • 2026 mı hocam ya yaptın yaw 12 yıl beklenir mi ki diablo bile 11 yıl beklendi.2017 uygun bence
  • quote:

2026 mı hocam ya yaptın yaw 12 yıl beklenir mi ki diablo bile 11 yıl beklendi.2017 uygun bence

yanlış yazmışım 16 demek istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

He ya gerçekten boş bir oyun;

31,191
    kişi şimdi oynuyor

47,667
    bugünün zirvesi

78,420
    şimdiye kadarki en yüksek zirve

Ben hiç haritanın boş olduğunu görmedim, bir eve giriyorum büyücü bir günlük yazmış ama kendisi ortalarda yok günlüğünü okuyorum sonra ne var ne yok toplayıp gidiyorum. Karşıdan troll geliyor öldürüyorum biraz ilerde avcılar geyik avlıyor. Sonra bir mağara bulup temizliyorum çıkıyorum bir şehre yada kasaba gibi yere gidip yemek yiyip orada kalıyorum. Skyrim boş bir oyun olsaydı, 31,191 kişi oynamazdı. Şuana kadar bu oyunu geçebilen bir RPG bulamadım. 6. oyun çıkmadan da bulamayacağım.

Cod u kaç kişi oynuyor?Gelmiş geçmiş en iyi oyun cod o zaman.Rpg den anlayan biri skyrim en iyi rpg demez.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

Skyrim den iyi tek rpg oblivion dur.Daha iyisi varsa söyleyin.

Skyrim ne kadar rpg ise black ops 2 o kadar rpg dir ama neyse.The Witcher&2,Dragon Age Origins,Baldurs Gate...Al sana skyrim i ona katlayacak oyunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Itachi-san

quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

Skyrim den iyi tek rpg oblivion dur.Daha iyisi varsa söyleyin.

Skyrim ne kadar rpg ise black ops 2 o kadar rpg dir ama neyse.The Witcher&2,Dragon Age Origins,Baldurs Gate...Al sana skyrim i ona katlayacak oyunlar.

Demek istedigim skyrim turunde bir oyun. Zaten o turse bir elder scrolls serisi var.

• Konu TES değil de en iyi RPG savaşına döndü. Her neyse

CoD Black Ops 2

494 kişi şimdi oynuyor
    575 bugünün zirvesi
    18,202 şimdiye kadarki en yüksek zirve

Şahsen 1 ve 2. oyun dışında CoD bana göre değil. Ve bu online bir oyun.

Günlük 45 bin kişinin Skyrim'i oynaması onun boş olduğu değil aksine modlarla daha daha zevkli olduğunu gösterir. Sana her şeyi veren bu oyuna çöp demeye hakkın yok. Skyrim online olsaydı CS:GO gibi kitleye sahip olabilirdi belki. (ESO oynamadım, Skyrim hayranları bile ESO'yu beğenmemiş, onun için yorum yapmayacağım)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.