Şimdi Ara

The Elder Scrolls 5 : Skyrim (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
759
Cevap
2
Favori
68.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda bugün DLC duyuruldu, DAWNGUARD.

E3'ü sabırsızlıkla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neconder

Bende bu oyunu çok severek oynuyordum gerçekten oyunu cok seviyorum ama 1 yerde takıldım 3 tane taşlar var üzerinde hayvan işaretleri var taşların çeviriyorum ceviriyorum olmuyor her yolu denedım bulamadım en sonunda oyunu bıraktım ıngılızcemde fena deil ama o görevi yapamıyorum 1 haftadan beri oyuna girmiyorummm öle kalakaldı

Selam

Bu taşlar birkaç bölümde daha karşına çıkacak en iyi kaynak youtube ben oradan izleyerek çözdüm
  • Arkadaşlar evde şimdilik net bağlantım yok. Skyrim için son güncellemeyi nasıl yapabilirim? Bilgi verir misiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrahin

Arkadaşlar evde şimdilik net bağlantım yok. Skyrim için son güncellemeyi nasıl yapabilirim? Bilgi verir misiniz..

aynı şeyi bende merak ediyorum, skyrime kinect güncellemesini live harici nasıl yapabiliriz?
  • Dlc'nin ne olacağını bilen varmı?
  • bu kinect komutlarını deniyen var mı ?
  • loadinglerin uzun sürme olayı hala aynı mı? ona göre tekrar oynayabilirim de
  • yaa vampir oldum edward oldum herkeş saldırıyo arkadaş yaa görev alamıyorum kafayı yicem 4. seviye olmuşum kurtadam mı olsam ben=(((
  • arkadaşlar bir sorum olucak ben wood elf sectim okcuyum yani su faendal görevi varya mektup götürüyoruz ben yanlıslıkla sveni sectim okcu oldugum için zararı olurmu sveni secmem kayıtlı save yok geriyede alamıyorum napmam lazm faendalı alsam iyi olacaktı yardım edenlere şimdiden teşekkürler kafaya tktm bu olayı rahat olamıyorum

• Skyrim'e at üzerinde savaş geldi.

http://www.oyundanhaber.com/skyrime-at-uzerinde-savas-geldi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Guybrush_ -- 13 Haziran 2012; 19:33:20 >
  • Arkadaşlar oyunu yanlışlıkla rusça indirmişim ingilizce yamasını nerden bulucam
  • Arkadaşlar uzun uğraş sonucu Block - Heavy Armor - Smithing - Alteration - Restoration - Conjuration - Illsion - Light Armor skillerini 100 yaptım. Level 56 oldum. Ama benim için hayi öneme sahip Enchanting skillini seri şekilde kasamıyorum. Şu an 48. Hem bu skilli hemde kalan skilleri en kolay nasıl kasabilirim bileniniz var mı? Bir de ebony madeni nerede çıkıyor? Deadric armor tamamlıyorumda bazı eksik parçalar var Tabi Enchanting skillini de 100lersem çok güzel şeyler çıkacak ortaya
  • Hayal kırıklığı :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BartuTr

Hayal kırıklığı :(

ne?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Mr.BlackMask*

quote:

ne?

Boşver kardeş oyunda boş zaten

• quote:

quote:

quote:

ne?

ne boşu ya sen skyrim oynuyorsun di mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ne?

ne boşu ya sen skyrim oynuyorsun di mi

Ne içtiğini sorabilirmiyim bende deneyim ondan ?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ornitolog -- 15 Ağustos 2012; 22:28:54 >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.