Şimdi Ara

The Division 2'yi PC'de Ön Sipariş Verene Ücretsiz Oyun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ubisoft, Tom Clancy's The Division 2'yi PC'de dijital olarak ön sipariş veren kullanıcılara bir adet ücretsiz oyun vereceğini duyurdu.

Tom Clancy's The Division 2'yi PC'de Epic Games Store veya Uplay üzerinden ön sipariş veren kullanıcılar Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, Watch Dogs 2 ve Far Cry Primal oyunlarından bir tanesini seçebilecek.

Kullanıcılar 31 Mart tarihine kadar buradaki ödül sayfasından ücretsiz oyununu alabilecek.  

Tom Clancy's The Division 2 Epic Games Store'da standart sürümü 309,00 TL, gold sürümü 509,00 TL ve ultimate sürümü 569,00 TL. Fiyatlar Uplay'de aynı. Sadece ultimate sürüm Uplay'de indirimli olarak 385.00 TL'den satılıyor.

Tom Clancy's The Division 2 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 15 Mart 2019'da çıkacak. Açık beta 1 - 4 Mart tarihleri arasında düzenlenecek.  

• Zaten bugün 1 oyun eskinin 2 oyun fiyatına denk geliyor. Değişen bir şey yok yani :D Bugüne göre güzel mi güzel. Verdiği oyunlar da çöp değil yani.
  • adamlar bile güvenmiyor kendi oyunlarına. aynı b*** laciverti çünkü. çıktıktan 3-4 ay sonra da dehşet indirime girer. belki f2p olur kim bilir...
  • Epic Store olan güvensizliğin göstergesi...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • epic store dan aldım hediyeyi nasıl alacağız

• Param olsada ben alsaaaam varmı oynayan varmı oynayan.Eyvallah Abi far cry pişiyor wildlans vericem.Param olsada ben alsaaaaam

• durmaplayde 249 tl üstelik 9 taksit farkıyla

https://www.durmaplay.com/tr/store/tom-clancys-the-division-2/buy/tom-clancys-the-division-2

• quote:

Orijinalden alıntı: ExclusivePack

durmaplayde 249 tl üstelik 9 taksit farkıyla

https://www.durmaplay.com/tr/store/tom-clancys-the-division-2/buy/tom-clancys-the-division-2
    Uplay de 100 club points ile zaten %20 indirimle alınabiliyor hocam. 9 taksit seçeneği yok tabi orası ayrı. Geçen ay ultimate edition da güzel indirim vardı ayrıca.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

adamlar bile güvenmiyor kendi oyunlarına. aynı b*** laciverti çünkü. çıktıktan 3-4 ay sonra da dehşet indirime girer. belki f2p olur kim bilir...

Vay be cahilliğin bu kadarı. O lacivertte sen oluyorsun. Oyun yap kendi oyununa güven lacivert olma.

• Steam'de olsa şaka maka düşünebilirdim, yanında bi Watch Dogs fena gitmezdi ama işte Epis bilmemne store falan filan
  • Manhunt Three kullanıcısına yanıt
    uplay den ultimate inin %20 indirimle aldım yanında watch dogs ta hediye olarak geldi. taksit işini de taksitli nakit avan ile hallettim :)
  • Brucedeluxe B kullanıcısına yanıt
    uplay den ultimate inin %20 indirimle aldım yanında watch dogs ta hediye olarak geldi. taksit işini de taksitli nakit avan ile hallettim :)
  • ExclusivePack kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam gayet iyi olmuş. Ben de amdrewards dan aldım yoksa ultimate almayı düşünüyordum. Ben düşündüğümde ek oyun olayı da yoktu ama artık almış bulundum amd den :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.