Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU] (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.076
Cevap
48
Favori
135.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MacGyver.

onlar kayda değer bir şey vermiyor, çantaya süs falan... 30 level olmadan sana düşecek bütün itemler çöp olmaya mahkum... item kasmaya hiç uğraşma oyunu bitirene kadar, yüksek level'ı tak geç...

Alıntıları Göster
    30 levelden sonrakiler de çöp oluyor genelde sistem oturmadı ki her güncellemede yeniden toplamak zorunda kalıyor oyuncular

• takami59 kullanıcısına yanıt
    bütün looter shooter'larda itemler oyunun ömrü bitinceye kadar periyodik olarak çöp olur ve yerlerine daha iyi itemler gelir. yoksa istediği ekipmanı kasan adam istediği seti kasınca oyunu bırakır, bir amacı kalmaz. bundan rahatsız olacak birisi oyunun ömrü tamamlanınca oynamaya başlayabilir. örn. şu anda division 1 oynayan birisi böyle bir durumla karşılaşmaz.

dediğim gibi bu sistemin oturup oturmamasıyla alakalı değil, bu oyunların esprisi bu... sürekli oynanmaları ve hiç bitmemelerini sağlamanın başka yolu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 11 Ekim 2019; 15:8:31 >
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Yeni eşyalar gelir anlarım fakat bunlar sürekli dengeleme adı altında bir sürü değişiklik yapıyorlar. Yetenekler bir güçleniyor bir zayıflıyor. Millet neye odaklanacağını şaşırdı. Sizin bahsettiğiniz olayda oyuncu setini yapar,bir süre takılır,yeni setler gelir onlara odaklanır. Div2'de yapılan şey çorbadan başka birşey değil.
  • İyi akşamlar arkadaşlar. I5 8300H + 8 Gb Ram + Gtx 1050 Ti laptop ile 60 fps alabilir miyim medium-low ayarlarda? Ona göre almayı düşünüyorum da.
  • Jowiyaga kullanıcısına yanıt
    Oyun 17-21 Ekim tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabilecek.Bu nedenle oyunu almadan önce bu tarihler arasında oynayıp sisteminizdeki performansa göre almaya karar verebilirsiniz.
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Bunu söylediğin çok iyi oldu hocam. Hangi platformdan oynayabileceğim? Uplay mi Epic mi?
  • Jowiyaga kullanıcısına yanıt
    Tüm platformlarda 5 gün boyunca oyun ücretsiz olacak.Uplay üzerinden oynayabilirsiniz.Ayrıca %70 indirim alacak ve ilerlemeniz tam sürümü satın alırsanız kaldığınız yerden devam edecek.
    Oha %70 indirim alacak mı cidden?
    Tamda RDR2 alacaktım.
  • Oyun hak ettiği fiyata düşüyor sonunda biraz daha düşmesi lazım😁😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun çıkış yaptıktan bu güne kadar olan süreçte en yüksek ve önemli bir indirim alacak olmasına rağmen bu oranı yeterli bulmuyorsanız bu durumda oynaması ücretsiz bir looter shooter arayışı içindesiniz demektir.İlk oyun bile çok sayıda hata ve sorun içermesine rağmen bu indirim oranına kısa sürede ulaşmamıştı.% 70 lik indirim üzerinden yedi ay kadar geçen bir oyun için önemli bir fırsat,bu indirim oranıyla henüz oynamayanlar için oldukça iyi bir fiyata geleceğinden dolayı değerlendirmek gerekir.

Division 2 %70 lik indirimle oldukça iyi bir fiyata alınabilir,bu oranın üzeride zaten bedava sayılır.Yinede daha fazla düşmesini bekliyorsanız bu durumda oynaması ücretsiz olan Destiny 2 ye yönelebilirsiniz.İçerik olarak oldukça dolu olan oyun looter shooter bakımındanda keyifli bir oynanış sunuyor.Division 2 nin bu indirim oranında Destiny 2 nin ücretsiz olması ve oyuncu sayısının etkili olduğunu düşünüyorum.

Division 2 kötü bir oyun değil fakat her güncellemede yaptıkları denge değişiklikleri oynayanların önemli bir kısmında olumlu karşılanmadı.Saatlerce oynanıp düşürülen bir item bir güncellemeyle tamamen kullanışsız hale geliyor.Kaliteli itemin zor düşmesi çok loot ama işe yarayanın az olması gibi etkenler zamanla oyuncu sayısında düşüşe yol açtı.Oyunu yeni alacaksanız bunları göz önünde bulundurarak almanız gerekir çünkü bugüne kadar yaptıkları değişiklikleri bundan sonraki güncellemelerdede yapacaklar.Yeni güncelleme başta loot sistemi olmak üzere oyunu tamamen değiştireceği için oyunun son durumunda belirleyici olacak.İndirim ve güncelleme nedeniyle oyuncu sayısı bakımından biraz hareketlenme olabilir fakat oynayanların çoğunlukta olan kısmı önceden oynayanlar değilde daha çok yeni başlayanlardan oluşacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 12 Ekim 2019; 17:5:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Oyun çıkış yaptıktan bu güne kadar olan süreçte en yüksek ve önemli bir indirim alacak olmasına rağmen bu oranı yeterli bulmuyorsanız bu durumda oynaması ücretsiz bir looter shooter arayışı içindesiniz demektir.İlk oyun bile çok sayıda hata ve sorun içermesine rağmen bu indirim oranına kısa sürede ulaşmamıştı.% 70 lik indirim üzerinden yedi ay kadar geçen bir oyun için önemli bir fırsat,bu indirim oranıyla henüz oynamayanlar için oldukça iyi bir fiyata geleceğinden dolayı değerlendirmek gerekir.

Division 2 %70 lik indirimle oldukça iyi bir fiyata alınabilir,bu oranın üzeride zaten bedava sayılır.Yinede daha fazla düşmesini bekliyorsanız bu durumda oynaması ücretsiz olan Destiny 2 ye yönelebilirsiniz.İçerik olarak oldukça dolu olan oyun looter shooter bakımındanda keyifli bir oynanış sunuyor.Division 2 nin bu indirim oranında Destiny 2 nin ücretsiz olması ve oyuncu sayısının etkili olduğunu düşünüyorum.

Division 2 kötü bir oyun değil fakat her güncellemede yaptıkları denge değişiklikleri oynayanların önemli bir kısmında olumlu karşılanmadı.Saatlerce oynanıp düşürülen bir item bir güncellemeyle tamamen kullanışsız hale geliyor.Kaliteli itemin zor düşmesi çok loot ama işe yarayanın az olması gibi etkenler zamanla oyuncu sayısında düşüşe yol açtı.Oyunu yeni alacaksanız bunları göz önünde bulundurarak almanız gerekir çünkü bugüne kadar yaptıkları değişiklikleri bundan sonraki güncellemelerdede yapacaklar.Yeni güncelleme başta loot sistemi olmak üzere oyunu tamamen değiştireceği için oyunun son durumunda belirleyici olacak.İndirim ve güncelleme nedeniyle oyuncu sayısı bakımından biraz hareketlenme olabilir fakat oynayanların çoğunlukta olan kısmı önceden oynayanlar değilde daha çok yeni başlayanlardan oluşacaktır.
    Yazdıklarınızın her harfine katılıyorum. Çıktığı andan itibaren ilk raid'e kadar çatır çutur oynamış beni bile kendinden soğuttu maalesef Division 2...İlk oyun büyük hatalarla çıktı, beklentileri karşılayamadı. yine de oynadık. Acaba 2.oyunda bu Ubisoft akıllanırmı dedim kendime... Valla bunca yıllık tecrübelerim bana Ubisoft'un bunu hep yaptığını ve daha da yapacağını gösteriyor...

Sizin de dediğiniz gibi Division 2 kesinlikle kötü bir oyun değil, tersine iyi de bir oyun ama işte maalesef o eşiği bir türlü aşamıyor. Halbuki çok daha fazla şey vaad etmesi gerekirken bir noktadan sonra çoğu ortalama oyuncular yapacak bir şey bulamıyor. 1 haftadır peşinde koşup zar-zor düşürdüğün bir item X bir güncelleme ile çöpe dönüyor...O dakikadan sonra adam da konsantrasyon kalırmı oynamak için...

Destiny 2 steam'e gelmekle büyük iş yaptı ve en çok oynanan oyunlar arasında ilk 10'da şu an. Şahsen ben bile girişmeyi düşünüyorum. Eğer eğlendiğimi farkedersem para verip DLCL'lerini de alacağım.

Destiny 2yi zamanında ücretini ödeyerek almıştım ilk oynayanlardanım Raid de yaptım kesinlikle geri dönmem division 2 kötü değil ama çok sorunlu dx12 destekli kartmız var oyun dx12de oynanmıyor gerisini Siz ztn saydınız looter shoterda aramıyorum division 1i %50 indirimle aldım ama son patchden sonra İyi kide öyle yaptım division 3 çıksın gene öyle yaparım onu hak ediyor çünkü bitmiş oyun almak her zaman daha iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arman09 -- 14 Ekim 2019; 9:7:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk çıktığında bir hevesle 30 levele ulaşıp itam kasmıştım yeni halini bende deneyimlemek istiyorum.

ne yazık ki oyun ilk oyunun tadını hiç bana vermedi.
  • bu kadar güzel grafikli oyunun çürüyüp gitmesi gerçekten üzücü. pvp kısmına biraz daha ağırlık verilebilirdi. farklı bir harita eklemektense farklı bir mod daha çekici gelebilir insanlara.
  • Birkaç ay önce de yine bedava olmuştu o zaman da oynamıştım. bu sefer 5 gün gayet iyi keşke silmeseydim. ben böyle oyunlara bayılıyorum ilk oyunu çok uzun süre oynamıştım. Ayrıca %70 indirim dogruysa oyun 90 liralara inecek demek oluyor ki çok uygun fiyat olur böyle bir oyun için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 14 Ekim 2019; 16:13:22 >
  • Beyler, ghost recon hastası oldum son dönemde. Wildlands oynuyorum şu anda bitirmek üzereyim. Breakpoint de malum fiyatı ve negatif yorumlarından dolayı beni cezbetmiyor. Division 2 yeşil ışık yakıyor bir yandan. Durmaplay üzerinde 200 lira. Verilir mi ? oynanır mı ? ne diyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Oyun 17-21 Ekim tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabilecek.Bu nedenle oyunu almadan önce bu tarihler arasında oynayıp sisteminizdeki performansa göre almaya karar verebilirsiniz.
    şimdi gördüm yazdığınızı, oh be dünya varmış, derdime derman oldunuz hocam. Eğer indirime girerse yapıştırırım hemen satın alırım.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.