Şimdi Ara

The Darkness 2 - Ana Konu [ÇIKTI] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
1
Favori
18.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bende yeni alıp bitirdim oyunu. İlk oyunu konsolum olmadığından bitiremedim ama sizin spoilerlarınızı da şimdi okudum. İyice pekişti. 2K Games'in bu oyunu ilgi görürse yakında 3. oyun gamescom da veya 2013 te tanıtılır diyorum. Eğer çok ilgi görmezse aradan zaman geçer ve öyle çıkar veya hiç çıkmaz.
  • 2k dan kötü oyun çıkmıyor helal valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archangel™

Hocam oyunun iki tane sonu var hangisini oynadın bilmiyorum . Eğer hastanenin gerçek olduğuna inanıp sevgilimiz ile kalmayı seçtiysen kötü son - yalan sona geldin .
    O hastane Darkness'ın seni sevgilimizden uzak tutmak için yarattığı bir yer . O yüzden ölemiyorsun ve cehenneme gidemiyorsun . Hatta birçok kez çok zor atlatılcak yaralar aldık işte o yaralar iyileşirken kendimizi hastanede görüyoruz
    2. son ise ki bu gerçek son . Hastanenin gerçek olmadığını anlıyoruz ve orda ölürsek cehenneme gidiceğimizi anlıyoruz ve ölüyoruz . Cehennemde Darkness'la savaşıp sevgilimizi kurtarıyoruz . Credits'den sonra öğreniyoruz ki aslında kız arkadaşımız biz nasıl Darkness'ın taşıyıcısı isek oda ışığı temsil eden Angelus'un taşıyıcısı çıkıyor . Bir tane deli tipli adam vardı zaten onlada konuşursan "Angelusla Darknessın yılllardır bitmeyen bir savaş içinde olduğu , Angelusun bir bayan taşıyıcı kullandığını ve uzun süredir ortalarda görünmediğini söylüyor . Ortalarda görünmemesinin sebebi isede Darkness'ın onu cehennemde tutsak etmesiydi . Fakat biz onu kız arkadaşımızı kurtarıyoruz diye kurtarıyoruz cehennemden kurtuluyor . Biz ise Darkness'la birlikte cehennemde kalıyoruz . Büyük ihtimal 3. oyun çıkıcak ordada Darkness'la birlikte cehennemden çıkıp kız arkadaşımız Angelus'dan kurtarmaya çalışırız

eline sağlık berke...güzel açıklama olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

quote:

Hocam oyunun iki tane sonu var hangisini oynadın bilmiyorum . Eğer hastanenin gerçek olduğuna inanıp sevgilimiz ile kalmayı seçtiysen kötü son - yalan sona geldin .
    O hastane Darkness'ın seni sevgilimizden uzak tutmak için yarattığı bir yer . O yüzden ölemiyorsun ve cehenneme gidemiyorsun . Hatta birçok kez çok zor atlatılcak yaralar aldık işte o yaralar iyileşirken kendimizi hastanede görüyoruz
    2. son ise ki bu gerçek son . Hastanenin gerçek olmadığını anlıyoruz ve orda ölürsek cehenneme gidiceğimizi anlıyoruz ve ölüyoruz . Cehennemde Darkness'la savaşıp sevgilimizi kurtarıyoruz . Credits'den sonra öğreniyoruz ki aslında kız arkadaşımız biz nasıl Darkness'ın taşıyıcısı isek oda ışığı temsil eden Angelus'un taşıyıcısı çıkıyor . Bir tane deli tipli adam vardı zaten onlada konuşursan "Angelusla Darknessın yılllardır bitmeyen bir savaş içinde olduğu , Angelusun bir bayan taşıyıcı kullandığını ve uzun süredir ortalarda görünmediğini söylüyor . Ortalarda görünmemesinin sebebi isede Darkness'ın onu cehennemde tutsak etmesiydi . Fakat biz onu kız arkadaşımızı kurtarıyoruz diye kurtarıyoruz cehennemden kurtuluyor . Biz ise Darkness'la birlikte cehennemde kalıyoruz . Büyük ihtimal 3. oyun çıkıcak ordada Darkness'la birlikte cehennemden çıkıp kız arkadaşımız Angelus'dan kurtarmaya çalışırız

sağol serkan abi
    güzel oyundu hikayesini beğenmiştim o zamanlar çok , sürükleyiciydi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

quote:

sağol serkan abi
    güzel oyundu hikayesini beğenmiştim o zamanlar çok , sürükleyiciydi

evet bende bitirmişim çok beğendim di...google da gezerken bu mesajını gördüm...oyunun sonu kafama takılmıştı sayende çözdüm olayı

• havalandırmadan bende geçemedim bitürlü. nasıl olacagını ayrıntılı olarak anlatacak birisi varmı?
  • oyunu 3 yıldır Harddiskte unutmuşum dün fark ettim :) hemen kurdum oynamaya başladım arkadaşlar bu oyuna Türkçe yama çıktımı bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahdus23

oyunu 3 yıldır Harddiskte unutmuşum dün fark ettim :) hemen kurdum oynamaya başladım arkadaşlar bu oyuna Türkçe yama çıktımı bilgisi olan var mı ?

Emin değilim, çıkmadı galiba.
  • teşekkürler bitirdim :) kısa bir oyun ama birde zor seviyede bitirelim bakalım :)
  • Bu oyunun Türkçe yaması varmı yav bi yerde gördüm ama linki ölmüştü.
  • Stay away from the light!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki oyunu da severek oynamıştım,ikinci oyunun sonu devam edecek şekilde bitti ama hala hiçbir haber yok üçüncüden.Merakla bekliyorum şahsen
  • Humble Bundle sayesinde tanıştım bu oyunla gerçekten çok kaliteli bir oyunmuş. İlkini oynamasam da pek eksiklik çekmedim anlıyorsunuz önemli kısımları zaten. Oynamayanlara kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe yaması var mı arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.