Şimdi Ara

The Darkness 2 - Ana Konu [ÇIKTI] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
1
Favori
18.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir bolumde takildim kaldim. Maymunla adamimizi kurtaracaz. Mahsen gibi bir yerdeyiz. kapinin onunde isik var kituda da kablo onu koparmamiz lazim ama yapamiyorum. Maymun atak yapmiyor. Kontrollerden bakiyorum hersey normal ama bir turlu beceremedim. Bug mu var yoksa ben mi birseyi yanlis yapiyorum. Bitiren arkadaslar cevap verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

arkadaş çocuk oyununa benziyor.. oynamaya cesaret edemedim

Çocuk oyunu? Alice Madness Returns oynayıp gel bu oyuna çocuk oyunu de sen he?

Seni gidi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BanKoliK_ÜyE

Bir bolumde takildim kaldim. Maymunla adamimizi kurtaracaz. Mahsen gibi bir yerdeyiz. kapinin onunde isik var kituda da kablo onu koparmamiz lazim ama yapamiyorum. Maymun atak yapmiyor. Kontrollerden bakiyorum hersey normal ama bir turlu beceremedim. Bug mu var yoksa ben mi birseyi yanlis yapiyorum. Bitiren arkadaslar cevap verirseniz sevinirim.

O ışığın etrafına iyi bak maymunun geçebileceği büyüklükte tünel olması lazım.

Arkadaşlar tekrar söylüyorum. Eğer ilk oyunu oynamadiysaniz, hikâyesi hoşunuza gitmediyse oyunu oynamayın begenmezsiniz. Oyun vur ilerleden başka birşey vqd etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F5 -- 20 Şubat 2012; 15:57:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F5

quote:

Orijinalden alıntı: BanKoliK_ÜyE

Bir bolumde takildim kaldim. Maymunla adamimizi kurtaracaz. Mahsen gibi bir yerdeyiz. kapinin onunde isik var kituda da kablo onu koparmamiz lazim ama yapamiyorum. Maymun atak yapmiyor. Kontrollerden bakiyorum hersey normal ama bir turlu beceremedim. Bug mu var yoksa ben mi birseyi yanlis yapiyorum. Bitiren arkadaslar cevap verirseniz sevinirim.

O ışığın etrafına iyi bak maymunun geçebileceği büyüklükte tünel olması lazım.

Arkadaşlar tekrar söylüyorum. Eğer ilk oyunu oynamadiysaniz, hikâyesi hoşunuza gitmediyse oyunu oynamayın begenmezsiniz. Oyun vur ilerleden başka birşey vqd etmiyor.

Tunelleri gectim arkadasim. Bu isik tam kainin onunde ve assagida kutu var kablo gorunuyor. Onu koparmam lazim ondan sonra kapiyi acacam. Ama olmuyor maymun saldirmiyor. farenin tuslari q veya e tusuda olmuyor.

Sanirim bug var orada. Napmam lazim simdi?
  • nedense videoları ve resimleri çok hoşuma gitti mutlaka deneyeceğim bu oyunu
  • 5 saatte bitti oyun hikayesi çok etkileyiciydi
  • Amanın gecenin bu saatinde pek iyi gelmedi akşam devam etmeli buna

Şaka bir yana zevkli bir oyun.Diyaloglar uzun olmuş diyen arakdaşımıza katılmıyorum konusu itibari ile diyaloglar baya yerinde ve güzel.
    Ara videolarda çok iyi olmuş bu performansı beklemiyordum oyundan açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyM3GTR -- 22 Şubat 2012; 2:07:39 >
  • oyun bende açılmıyor saving de görüntü gelmiyor ses var ama:S var mı böyle bir sorunla karşılasan?
  • Film gibi oyun ama oyun gibi oyun değil. Sıradan oyunculara hitap eden bir yapısı ve süresi var bence. Yine de eğlencelik, oynatıyor kendini.
  • Arkadaşlar Shut off the Power görevinde takıldım. Sanırım daha oyunun başındayım. Hatırlarsanız, yanımızda gezen yaratığı kontrol ediyorduk(Belki daha birkaç yerde daha kontrol ediyoruz ama, bu benim ilk kontrol ettiğim yer). Havalandırmaya çıkıyoruz yaratıkla, daha sonra yaratığın kontrolü bize geçiyor. Havalandırma'da; tam yere inmeye 7 metre kala yaratık havalandırmada kalıyor, her ne kadar zıplasamda bir türlü yaratığı ilerletemiyorum. Nerede sorun var anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

Film gibi oyun ama oyun gibi oyun değil. Sıradan oyunculara hitap eden bir yapısı ve süresi var bence. Yine de eğlencelik, oynatıyor kendini.

katılıyorum biraz daha uzun olsaydı sıkmaya başlardı artık cok monoton 1 hal almaya başmamıstı vur vur ilerle

ama oyun bir kere oynayıp bitirmeye değer :D
  • arkadaşlar 1. oyunu oynamadım senaryo olarak sıkıntı yaşarmıyım direk bundan başlasam?
  • Arkadaşlar, oyundaki dar FOV açısı yüzünden, 10 dakika dayanamıyorum oynamaya. Fov ayarı getirecek olan yamadan bahsediliyordu. Çıktı mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ok now

oyun bende açılmıyor saving de görüntü gelmiyor ses var ama:S var mı böyle bir sorunla karşılasan?

Bir kaç tane çözümü var, ilk başta oyun içinden çözünürülüğü düşür. Devam ederse kullandığın ekran kartının programına girip anti-aliasingi ve/veya post processingi kapat.
    Bazı oyuncular window mode yaparak çözmüşler bunu ama beni kesseler window modeda oynamayacağım için denemedim.

@arsenik;

Hocam internette bir araşıtr FOVu manuel nasıl değiştireceğini anlatıyor. Ben yukardaki sorunu çözmeye çalışırken görmüştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 24 Şubat 2012; 9:34:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Orijinalden alıntı: ok now

oyun bende açılmıyor saving de görüntü gelmiyor ses var ama:S var mı böyle bir sorunla karşılasan?

Bir kaç tane çözümü var, ilk başta oyun içinden çözünürülüğü düşür. Devam ederse kullandığın ekran kartının programına girip anti-aliasingi ve/veya post processingi kapat.
    Bazı oyuncular window mode yaparak çözmüşler bunu ama beni kesseler window modeda oynamayacağım için denemedim.

@arsenik;

Hocam internette bir araşıtr FOVu manuel nasıl değiştireceğini anlatıyor. Ben yukardaki sorunu çözmeye çalışırken görmüştüm.

Teşekkürler hocam oldu.
  • Bitti. Darkness'ın arada bir böğürüp ekranın kırmızı olması gıcık ediyor insanı...
  • Oyun güzeldi; ama bana baya kısa geldi. Yaklaşık 5 saatte bitirdim.

Son bölümde, akıl hastanesinde camdan dışarıya çıkıp çatının kenarına geldiğimizde geçen diyalogların sonunda "Stay With Jenny" ve "Reject The Asylum" seçenekleri çıkıyor. Zaten kısa gelen bir oyunu, "Stay With Jenny" seçeneğini seçerek iyice kısaltmışım.
  • Oyun pek tutulmadı mı?

3 sayfa yakışmıyor bu oyuna
  • Oyuna başlarken önceki oyunun hikayesini hatırlamak ister misiniz diyor. O videoda adamın ceket cebinin olduğu yerdeki işaret tanıdık geldi.

The Darkness 2 - Ana Konu [ÇIKTI]

Belki oyunun konusunun bununla bir alakası vardır bilemiyorum ama yoksa çok ilginç..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mmEN.s3

quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

arkadaş çocuk oyununa benziyor.. oynamaya cesaret edemedim

Çocuk oyunu? Alice Madness Returns oynayıp gel bu oyuna çocuk oyunu de sen he?

Seni gidi.

tamam darkness 2 çocuk oyunu değil eyvallah ama

yuh yani alice madness returns çocuk oyunu mu? yapma gadalarını alayım.

o oyun alice in wonderland evreninin twisted (dilimize ne diye çevirsem bilemedim şahsen) yorumlanmış halidir ve gayet yetişkin oyunudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 25 Şubat 2012; 9:24:06 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.