Şimdi Ara

The Boys (2019) | Amazon (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
628
Cevap
16
Favori
32.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DC den beklediğimiz karanlık super kahraman anlarını bize yaşatan bir dizi olduğu için çok hoşuma gidiyor her sezonu.

Bu kaliteyle uzun süre devam edip netflix in rezil formülüne geçiş yapmazlar umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Man in the Suit kullanıcısına yanıt

Yunus sahnesi haric cogunu atladim. Hikayeye bir sey kattigi yok simdilik. Oyuncu bildigimiz biri ama cok sonuk kalmis. Umarim 3.sezonda acilir.

Bir de Starlight nedir öyle. Gördügüm en dandik super güçlerden bir tanesi. Isik yoksa kadin mortingen. Kendi enerjisini olusturmasini ogrenmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batman kullanıcısına yanıt

Diziyi zaten Butcher ve Homelander taşıyor diğer karakterler biraz süre doldurmalık bana göre

3. Sezonda da Soldier Boy favorim oldu.

• butcherin o çok komik U dönüşünden sonra başına ne geleceği hiç umrumda değil. O ana kadar bu adam ilerde geçici V'den ölecek mi diye endişelenirken şimdi ölürse ölsün diyorum. Bir hareketle 3 sezonluk karakter gelişimi çöpe atıldı.
    Birde yeni sezonda Starlight ve Mm üzerinden bol bol politik doğruculuk yapacaklar anlaşılan ; Ekibin bir zenci, ve bir kadın yönetiminde iken başarıdan başarıya ulaştığını görürsek şaşırmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 20 Temmuz 2022; 23:41:8 >
  • butcher ı da boşver, dizinin temel taşı homelander.

• Bu geçici V bileşeni kullananlar da tamamen rasgele mi özellik çıkıyor yoksa hangi özelliği istiyorsan onun için özel yapılmış bileşeni mi kullanıyorlar?

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    kişinin dna 'sına göre farklı özellikler ekliyor.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    butcherin ki büyük tesadüf olmuş o zaman.

• 3.sezon gectim. Oglum kusacam artik. Herifler sansur uygulamis. Ben de diyorum niye Fuck kelimesi gectiginde ses gidiyo. Buraya da el atmis bizimkiler. Igrenc altyazi da cabasi. Yurtsever, Yildiz Isigi Aklima ilk X-Men filmi cevirisi geldi. Cyclops’a Tepegöz, Rogue’a da Derbeder diye ceviriyorlardi. Godfather’i Allahbaba diye dvd’ye ceviren tipler cevirmis galiba. Tüm zevkin icine ettiler.

• Batman kullanıcısına yanıt

Bizimkilerin el attığını sanmıyorum ama muhtemen Amazon TR'deki mevcut durumları bildiği için uğraşmamak adına kökten sorunu çözelim demiştir :D

Sansürsüz tavsiye ederim yoksa zevk biraz törpüleniyor.

• 3.sezon da bitti. Dean Winchester için katlandım açıkcası. Berbat çeviri de cabası.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Diziyi uzattıkça uzatmaya çalışıyorlar sanırım. Homelander'ın biletini kesmemek için saçma sahneler uydurmuşlar. Soldier Boy + Butcher ve birazda Hughie   ile vs atan adamı Maeve'e 1v1 attırıyorlar. Tamam Homelander Maeve'e farklı davranıyor ama kadın açıkça belirtti nefret ettiğini. Homelander gibi bir tip sırf bunun için bile içinden geçer. Sırf ölmesin diye uzatmışlar.
    Homelander şaşırtmıyor elbette. Son sahnede müritleri de girdi işe. Yakında sokaklarda shooting başlar taraftar arasında  
    Zaten blacklivesmatters gibi gereksiz bir şey ( dizinin içinde ) girince iyice soğudum bu sezondan. He canım he en çok size zulüm var. Gerçek hayatta bıktık zaten bu ırkçılık, tecavüz vs şeylerinden. Dizilere de bulaştırdıklarından beri her sahnelerinden nefret eder hale geldim. V çekip milletin içinden geçen herif " siyahi mahallelerde zorbalık var yaw :( " diyor. Ashley iyi laf koydu açıkcası. Milleti öldürürken sorun yoktu. Dalga geçiyordu. En kötü 2. sezonda fişi çekilmesi gereken herif hala zorla orada.
    Deep'i anlatmaya gerek yok. Gereksiz bir rol daha. Ilk sezon cinsel suç işliyordu. Şimdi evlendiği kadın canlı yayında narsist dedi. Herifi dizide gömüyorlar sadece.
    Starlight ismi yakışmıyor. Değil yıldız bildiğin el feneri. Başka bir gereksiz karakter daha. Kadının her sahnesinde irrite oluyorum. Irkçı blue hawkın dövüş sahnesi bile düzgündü. Bu kadının güçlerini geliştirmeleri gerek. Ortamda ışık yoksa çöp. Bir de gazlamışlar son bölümde.
    Rip Black Noir  
    Kimiko ve Frenchie favori karakterlerimden. Ama o dans sahnesi cringe. Bollywood sandım  

• Gereksiz uzatmışlar diziyi ve uzatıyorlar. Her karakterin gereksiz konuşmalar varı hepsinin. Atlaya atalya izledim 2 ve 3. sezonu. Her dizi de böyle, nefret ediyorum dizilerden ama öyle bakınayım diye açıyorum ilk bölümü bir bakıyorum sonraki sezonlar bokunu çıkarıyorlar hemen. Bir şeye başladım mı bırakmak da istemiyorum, dizilerden uzak durmam gerek, forever movies.

• şu Kafa patlatan kadın homelander in kafayı patlatamıyor mu?

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Beceremedi galiba. Öyle kolay olmuyo gücüne göre zorlaşıyor heralde.

• glumerna G kullanıcısına yanıt
    Ya yapmıyor yada dediğiniz gibi yapamıyor.

Ama o şirketin CEO'su olan adam onu boşuna sahiplenmedi ortada bir plan var yeni sezonda belli olacaktır.

• bu karakterleri türkçeye çevirme olayı sadece sezon 3 de var, ilk 2 sezonda yoktu böyle bir problem 

edit :

Spoiler,

3. Sezon sonu gerçekten saçmaydı. tamam çocuğun ölmesini istemiyorsunda, soldier boy'un gücü adamı öldürmüyor ki özel gücünü yokediyor sadece. ayrıca bayılan çocuğu uzaklaştırmak yerine düşmana saldırmak nedir olm? Bu arada 4. sezonda soldier boy falan var, 4. Sezonun final bölümünden oyuncular birkaç fotoğraf paylaşmıştı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 11 Ağustos 2022; 5:45:4 >
  • 3x7

Spoiler,

Geçici V. Kalıcı V'den sonra dünyadaki en tehlikeli kimyasal madde. Bir dozu 2, bir tüpü 5-6 milyon dolar. Buna rağmen elden ele geziyor. Bu madde hakkındaki inceleme dosyası alelade bir masanın üzerinde a4 kağıdı gibi öylece duruyor. Bu saçmalık için iki cevap var: s1 - Senaristler, salla gitsin, uyduramıyoruz, demiş olabilirler. 2 - Şirket veya biri veya birileri o maddenin çalınmasına özellikle müsade etmiş ve o notun okunmasını özellikle kolaylaştırmış olabilir.

Bence özetle rezalet bir sezon.

Spoiler,

Dünyanın en tehlikeli 2. kimyasalını penisilin dolabında covid aşısı gibi dizmişler. Dalga mı geçiyorsunuz birader... Zekamla alay mı ediyorsunuz? O kadar saçma ki son bölümde ''bilerek izin verildi''ye bağlarlar gibi gelmişti.
    Şuanda 2. sezonda nerede bıraktıysak hala oradayız. Biri bana bu 3. sezonunun varlık amacını açıklasın? Ne gibi bir gelişme oldu hikayede? Ne izledim ulan ben?

Niye çektiniz ki siz bu sezonu? Çekmeseydiniz...

Saydırmalara doyamadım;

O nasıl bir çeviri be? Olmayan İngilizcemle metnin içinden geçildiğini anladım. Google Translate'le mi çevirdiniz? Bir çeviri daha özensiz olamaz. En fazla bu kadar özensiz olabilir.

Ha yani Homelander'ı, Soldier Boy'u halletiniz bi Victoria kalmıştı? Yeni hedefimiz Victoria; Zira şuana kadar ki hedeflerimizi hallettik ya ondan.

Dizide kötü süper kahraman da kalmadı çok şükür. Hepsi birer erdem abidesi ama hayat işte. Gördünüz mü Homelander'ın çektiklerini vah vaah...    

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 18 Ağustos 2022; 21:58:16 >

• Jeffrey Dean Morgan, 'THE BOYS' Sezon 4'ün kadrosuna katıldı.

DiscussingFilmtwitter
    “Jeffrey Dean Morgan has been cast in ‘THE BOYS’ Season 4.”
    https://twitter.com/DiscussingFilm/status/1562825891990085637
  • Jared’ı da getirin de eski günlere dönelim. Family business

• Doom kullanıcısına yanıt

Oooo super haber

bu dizinin atmosferine inanılmaz yakışır

jensen reyis döktürmüştü rolde umarım bu sezon birlikte görürüz ikisini

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.