Şimdi Ara

The Blacklist (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.034
Cevap
38
Favori
55.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

red öldü, çantadaki de red aslında.

red noel günü jenniferin yanından katherina ya lizi almaya gitti liz de 3-4 yaşında babasını yani red i vurdu(****aslında vurmadı) red yandı vs. katherina liz in babasının cesedini de yani red i aldı sakladı çünkü hem planı vardı hem de yok etmeye kıyamadı her ne kadar yasak aşkı da olsa liz in babası. jennifer de bu arada babam bizi terketti zannetmeye başladı.

katherina bundan sonra cinsiyet değiştirme ameliyatı olarak erkek oldu

böylece gercek kızını "liz" i hem izliyor ve koruyordu hem kgb/cia her neyse bunlardan kurtuluyor hemde suç dünyasında reddin izinden gidiyordu. sonra analık duyguları agır bastı lizin yanına gitmeye karar verdi.

harold dna testi yapınca dna lar eşleşti herkes red i babası zannetti (aslında anası)

5x22 de son sahnede dom-dembe-red 3lü takılıyorlardı. eğer red sahtekar olsa dom yanında durmazdı sanırım. dom çünkü katherinanın babası, lizin dedesi.

********* liz aslında babasını vurmadı 4. veya 5. sezonda anıları değiştiren adam liz e 2 yıl önce anılarını değiştirdim demişti. ressler e yeni anı koyan liz e de koyar.

red in ilk sezonda sahnenin birinde yanık sırtını göstermesi, 3.sezon 19. bölümde redin 2 kişilik arasında sıkışması (red evde dövüşürken katherinanın red e arkanda demesi sonrasında aslında redin kendi kendine demesi bunu kanıtlar nitelikte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 15 Haziran 2018; 1:34:16 >

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Vaay baya mantıklı aslında. Umarım saçma şekilde bağlamazlar bu teori güzelmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5x15

fiziksel virüsü bilgisayar virüsü olarak kullanma fikri çok iyimiş, gerçekte mümkün mü acaba
  • 5x22

şaşırtan bir final oldu ama saçma geldi biraz bana. üstte ki teori gibi birşey olursa kurtarır umarım mantıklı devam eder
  • Hiçbir teorim yok. Ama dizi güzel. Bekleyip göreceğiz. Gerçek red olaun veya olmasın ne fark eder ismi, biz senin cismini sevdik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla her bir bölümünü sıkılmadan heyecanla seyrettiğim nadir dizilerden biri oldu. İnşallah daha uzun soluklu olur.
  • 5x22 yi izledim dizi yine ters köşelere devam ediyor bomba bölüm olmuş.

Yukarı da ki teori aklıma ilk gelen şey oldu neden diyecek olursanız

Ben bu Red i hiç hatunlarla falan görmedim dizide ulan gay falan çıkarıcaklar bu adamı diye çok korkuyordum finalde gerçek red değil deyince direk aklım acaba katarina cinsiyet mi değiştirdi oldu

Açıkcası güzel bağlayabilirlerse ve seyirciye anlatımda iyi olursa çok vurucu bir final izleyebiliriz.

• Büyük spoiler olabilir

Bende Kirk bunu nasıl bıraktı diyodum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 25 Eylül 2018; 15:0:19 >

• ne zaman başlıyor ya
  • arkadaşlar dizinin ilk sezonunu bitirmek üzereyim ama sanki hep böyle devam edecekse sıkıcı olacak gibi..

devam etmeli miyim? yardır mı diyorsunuz yoksa sıkıyor mu bi süre sonra?
  • ivenrec kullanıcısına yanıt
    İlk sezon ve ikinci sezonun yarısına kadar her bölüm ayrı olay şeklinde gidiyor. Ama 2nin ortasında ana olaya bağlanıyor ve hep ana olay üzerinden gidiyor ve muhteşem hal alıyor. Ben ilk çıktığında ilk sezonu izlemiştim sizin gibi sıkılmıştım. Sonra 5.sezon çıktığında devam edeyim bari dedim en sevdiğim dizilerden biri haline geldi. Kısacası yardırın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sezon 3 Ocak 2019'da başlıyor

• up

yarın başlıyor.
  • izleyecek yer yok.Dizi sitelerine de baktım bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desarj45

izleyecek yer yok.Dizi sitelerine de baktım bulamadım.
    dizilab, dizist, dizibox, dizigold'da var hocam.
  • Norain kullanıcısına yanıt
    mesajı yazdığım gün ve saatte yoktu eklenmiş sonradan izledim güzel bölümdü.
  • 2. bölüm çıkmış ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisu48

Bu mesaj silindi.
    https://www.youtube.com/watch?v=HYoNL7ogK-k

4x2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norain

https://www.youtube.com/watch?v=HYoNL7ogK-k

4x2

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim.

• 2. bölüm de çok iyidi.
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.