Şimdi Ara

The Blacklist (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.035
Cevap
38
Favori
55.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dizinin başlarında Raymond kızı ile yaşadığı evi patlattmıştı, Evde bir sürü anıyı hatırladı. Dna Testinde kan bağı olduğu ortaya çıktı. Muhtemelen Raymond elizabeth'in annesi ve son bölümde izlediğimiz doktor ile cinsiyet değişimi yparak Raymond'a benzetilmiş.
  • mavisu48 kullanıcısına yanıt
    spoiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • liz>eyşan
  • yeni bölüm çıktı.
  • Yeni başladım.

1.Sezon

Dizi de birçok hata var, zorlama yerler var, göze batan yerler var ama bunları görmezden geliyorum sonuçta çerezlik bir dizi. Kendini sıkmadan izletiyor bazı bölümler kendini aştığı da oluyor. Csı ve seri katil olayına bayılan biri olarak diziyi severek izliyorum. Hem bölümde seri katil psikopatlar işleniyor hem de aynı anda ana konu ile işlendiği bölümler ayrı bir zevkli oluyor. James Spader Raymond karakterine çok iyi bürünmüş oynamıyor rolü yaşıyor adeta. Lizzy ise oyunculuğu zayıf güzelliği ile idare ediyor ama Raymond ile olan kimyası fena değil karşılıklı sahnelerinde duygu patlaması yaşıyoruz. Son bölüm son sahnede babası olduğunu da öğrendik akla başka bir şey gelmiyordu zaten. Tom'da geberdi Berlin'in kimliği de ortaya çıktı. Olayları sakız gibi uzatmadan bitirmeleri güzel olmuş. Ray'den sonra en sevdiğim karakter Ressler. Adam ara sıra kızlardan dayak yesede yürüyen karizma cidden yakışıklı çocuk. Elizabeth'in burnunun dibinde böyle biri var ama tutturmuş Tom diye. İlerki sezonda bunlar baş göz olur gibi. Bakalım 2.sezonda neler olacak. Ayrıca Raymond Reddington'ı ağlatan hayat bize neler yapmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 20 Ocak 2019; 20:56:36 >

• 6*2

Arada bi büyük elçilik işi çıkınca illa bi Türk Büyükelçiliğine bağlıyolar Bu sefer Türkçe seçmemişler ama ismi.

Liz de öğrenmiş hafiften bi şeyler Red'den, ikili oynamaya alıştı iyice.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6*5

bu bölüm rr şaşırtmadı ama bölüm yine çok iyi olmuş.

rr de ihbarın kaynağını biliyor ama çaktırmıyor namıssız

• 6x07 deki müzik ne böyle 8.dk dayım bırakacagım bu bölümü izlemeyi sanırım

bunu koysaydınız daha güzel olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 16 Şubat 2019; 23:14:21 >
  • vay be arnold vosloo iyice yaşlanmış
  • 4 yanı hainlerle dolu yiğidimin
  • Konu oldukça güzel ve sürükleyici. Yalnız dizideki hiçbir oyuncuyu beğenmedim. Başroldakiler de dahil hepsi vasat. Malesef daha fazla devam edemicem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allah belanı versin liz

liz > skyler
  • dizi harika ilk bölümden itibaren baymadan ilerliyor ama liz in her bölüm üzülünce,sevinince,şaşırınca,korkunca yani her tepkisinde gözlerinin yaşarmasına ya da ağlamasına ses tonunun çatallanmasına acayip sinir oluyorum
    her bölüm en az 1 kere ağlak suratı görüyoruz
  • rr son dk golu olur mu acaba
  • 7.sezon onayını gerçekten aldıysa demekki ölmeyecek.Merakla ve büyük bir keyifle izliyorum.
  • Son bölüm gerçekten çok heyecan vericiydi. İçim bir kötü olmadı değil :)

• ilya
    kim birader. 6 sezon bunun için mi bekledik. redin hala
    katharina
    oldugunu düşünüyorum.

red için kişisel detaylar vs dediler bölümde bunu kat dan daha iyi bilen yoktur.

ilya kat a kat red e
    dönüşmüştür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 27 Nisan 2019; 17:31:52 >

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Raymond farklı biri, dizinin bir bölümünde kat’i denizden kurtarmıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • awsalli kullanıcısına yanıt
    o olayın hayal olma durumu var diye hatırlıyorum o bölümü dikkatli izle.
  • bu nece sezon finalidir. gel de bir yıl bekle.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.