Şimdi Ara

The battle for Middle Eearth 2 Ekran çözünürlüğü sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
36.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun bu. Normalde vista yüklü iken oyunu ilk kurduğumda oyun küçük ekranın ortasında küçük olarak açılıyordu. Fakat oyun ayarlarından 1024*768 yapınca düzeliyordu..
    Windows7 yükledikten sonra ne yaparsam yapayım ekrana tam olarak uydurtamadım. Yani ekranın ortasında açılıyor...Tamamınıa uymuyor..
    Windowsun normal ekran çözünürlüğü 1600*900 çözünürlüğünde..
    Bu konuda yardım edebilirseniz sevinirim..
    Bir de oyuna 1600*900 çözünürlüğü ekliyebilirmiyim?

• Ekran Kartın Nvidia ise Masaüstüne sağ tıkla Nvidia Denetim Masası'na gel Bfme'nin çözünürlüğüne ayarla pc'ni birde böyle dene olacak mı?
  • Çözünürlüğü manuel olarak ayarlayabilirsin.

C sürücüsünden Kullanıcılara,oradan kendi hesabına gir. AppData ve ardından Roaming 'i aç."My Battle for Middle-earth(tm) II Files" şeklinde bir dosya bulman lazım.İçindeki Options'u not defteriyle açabilirsin.Orada Resolution'un karşısında,oyun için mevcut kullandığın çözünürlük yazar.Onu silip kendi istediğin değeri yazarsan oyun o çözünürlükte açılacaktır.

Ben de bu sayede 1440x900 ile oynayabiliyorum.

NOT:Çözünürlük oyundaki çözünürlükler kısmında gözükmeyecek.Boşluk olarak gözükecektir,o nedenle oyunda böyle bir seçenek arama. Ayrıca,bu bahsettiğim AppData gizli olduğundan,klasör seçeneklerinden gizlilik ayarlarını değiştir.Ben de Win7 kullanıyorum,umarım yardımı dokunur.

• online oynuyorsan pm at
  • Eyvallah Diablo_131
    Sorunu çözdüm sayende..
    teşekkürler..

______

Desthal1903
    Ekran kartım ATI idi. Ama gene de sağolasın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuN

Eyvallah Diablo_131
    Sorunu çözdüm sayende..
    teşekkürler..

______

Desthal1903
    Ekran kartım ATI idi. Ama gene de sağolasın..

Önemli değil,sorununun çözülmesine sevindim.
  • Diablo_131 kullanıcısına yanıt
    gardaş dediğini aynen yaptım ama görüntü hala aynı kenarlarda siyah şeritler var ve yakınlaştırılmış gibi görünüyor
  • dediginizi yaptm kamea acilari bozuldu cok yakin gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.