Şimdi Ara

the battle for middle earth 2 | EN İYİ ÜLKE VE IRK

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
21.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bfme 2 en dengeli strateji oyunlarindan biridir. Her ırkı oynayan güzel oynuyor. Ben isengard iyi oynuyorum. Lurtz ve Saruman'ı iyi kontrol edebildiğimi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Colibri.

Bfme 2 en dengeli strateji oyunlarindan biridir. Her ırkı oynayan güzel oynuyor. Ben isengard iyi oynuyorum. Lurtz ve Saruman'ı iyi kontrol edebildiğimi düşünüyorum.
    mordor defansif olarak cok iyi oluyor nazguller ile iyi def yapılıyor attack bakımından men ırkı rohirrrim kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finwe.

mordor defansif olarak cok iyi oluyor nazguller ile iyi def yapılıyor attack bakımından men ırkı rohirrrim kesinlikle

Alıntıları Göster
    cüce
  • Men digerlerinden bir adım onde. rohan+gondor olması sebebiyle. Ama tabiki karşındaki rakibe göre seciceksin tecrübe lazım. Mesela isengard da deli para kasiliyo. Mordorda korku+atak troll kuşatmada dağıtıyo. Elfler orman varsa görünmez olup sağlam defans yapıyo.goblin filan olan neydi adini unuttum onlar hizli saldirida iyiler vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WonderK

Men digerlerinden bir adım onde. rohan+gondor olması sebebiyle. Ama tabiki karşındaki rakibe göre seciceksin tecrübe lazım. Mesela isengard da deli para kasiliyo. Mordorda korku+atak troll kuşatmada dağıtıyo. Elfler orman varsa görünmez olup sağlam defans yapıyo.goblin filan olan neydi adini unuttum onlar hizli saldirida iyiler vs.
    men. her türlü işte iyi. rohirrim durdurulması çok zor. ranger okçuları var hem yapılması kolay hem ucuz. boromir var borusu çok etkili olabilir. ve daha nicesi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan-37

men. her türlü işte iyi. rohirrim durdurulması çok zor. ranger okçuları var hem yapılması kolay hem ucuz. boromir var borusu çok etkili olabilir. ve daha nicesi :)

Alıntıları Göster
    men.çok dengeli ayrıca rohirrim mızrak falan tanımıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasis65

men.çok dengeli ayrıca rohirrim mızrak falan tanımıyor

Alıntıları Göster
    2v2 veya 3v3 oynuyosan 1 isengard 1 men kalan farketmez :) Diğer 2 ırk saldırırken isengard güçlendirmeleri tamamlıyıp ordu kuracak sora WIN :)
  • Men olayına katılıyorum deprem ve hayaletler de çok yararlı oluyo yalnız elflerde fena sayılmaz özellikle kahramanları ve okçuları okçularına gumus özelliğini verip önlerine atlıya karsı mızraklı koyuyorum ayrıca legolası bi tepeye koydum mu o sniper görevini göruyo elrond zaten bana can veriyo bi de legolasın babası var onu da legolasın tam karsısına koyuyorum zaten görunmez oluyo çapraz ateş cuceleri de yabana atmamak lazım çok dayanıklılar ayrıca hız sorunları tunel işe çözulmeye çalışılmış bi nebze suvari yoksunluğu ise vagonlar ile karsılanmış her seye rağmen en önemlisi kişinin sectiğini iyi oynamasıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky bayboğa

Men olayına katılıyorum deprem ve hayaletler de çok yararlı oluyo yalnız elflerde fena sayılmaz özellikle kahramanları ve okçuları okçularına gumus özelliğini verip önlerine atlıya karsı mızraklı koyuyorum ayrıca legolası bi tepeye koydum mu o sniper görevini göruyo elrond zaten bana can veriyo bi de legolasın babası var onu da legolasın tam karsısına koyuyorum zaten görunmez oluyo çapraz ateş cuceleri de yabana atmamak lazım çok dayanıklılar ayrıca hız sorunları tunel işe çözulmeye çalışılmış bi nebze suvari yoksunluğu ise vagonlar ile karsılanmış her seye rağmen en önemlisi kişinin sectiğini iyi oynamasıdır
    Men tabikide Heroları yeter.

• Isengard.
    Urak-hailar çok fena bütün upgradeleri yapilirsa.
    O bomba yok mu o bomba
    Kurtlar orta derece Gondor-Rohan süvarileri kadar etkili degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: King Tiger96

Isengard.
    Urak-hailar çok fena bütün upgradeleri yapilirsa.
    O bomba yok mu o bomba
    Kurtlar orta derece Gondor-Rohan süvarileri kadar etkili degil
    Goblin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadima

Goblin.

Alıntıları Göster
    her ırkın kendince bir özelliği var ama bence men ırkı daha güçlü en zayıf ırkda goblin çünkü piyade yönünden baya zayıflar mordorun bence heroları çok güçlü elflerde bence sadece mirkwood okçuları ve lindon okçuları kurtarıyor (onlarda zaten bir orduyu dağıtıyor neredeyse) cüceler baya sağlam dalıyorlar ama çok yavaşlar bunun gibi her ırkın bir artısı bir eksisi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gecenin-Öfkesi

her ırkın kendince bir özelliği var ama bence men ırkı daha güçlü en zayıf ırkda goblin çünkü piyade yönünden baya zayıflar mordorun bence heroları çok güçlü elflerde bence sadece mirkwood okçuları ve lindon okçuları kurtarıyor (onlarda zaten bir orduyu dağıtıyor neredeyse) cüceler baya sağlam dalıyorlar ama çok yavaşlar bunun gibi her ırkın bir artısı bir eksisi var

Alıntıları Göster
    beklemeden oynuyorsan yani hemen saldırıya başlıyorsan en iyisi men bence boromirin borusu çok işe yarıyor ama ısengard ve cücede çok iyi.Diğerleri çok iyi değil hemen saldırıda.Ama örneğin arkadaşların ile yarım saat bekleyip hazırlanıp ordu kurduktan sonra başlarsanız ırklar arasındaki üstünlükler kalkıyor hepsi eşit oluyor hemen hemen.

• quote:

Orijinalden alıntı: syberr2112

beklemeden oynuyorsan yani hemen saldırıya başlıyorsan en iyisi men bence boromirin borusu çok işe yarıyor ama ısengard ve cücede çok iyi.Diğerleri çok iyi değil hemen saldırıda.Ama örneğin arkadaşların ile yarım saat bekleyip hazırlanıp ordu kurduktan sonra başlarsanız ırklar arasındaki üstünlükler kalkıyor hepsi eşit oluyor hemen hemen.

Alıntıları Göster
    Men derim.. Hero ları çok.... ee iyi

• Mordor. Savunmada rakipsizler. Iki ana kaleyi yan yana kurup son seviye yapin. Onlarin onene 7-8 mancinik. Onlarin onune de okcu kuleleri. Hicbir irk gecemez bu hatti. 2 alev topunuz ile yikim yaparsiniz. Sonra atak troller ve korsanlar ile dagitin onunuze geleni. Tam bir kamikaze irki. Yakip yikiyorlar etrafi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

Mordor. Savunmada rakipsizler. Iki ana kaleyi yan yana kurup son seviye yapin. Onlarin onene 7-8 mancinik. Onlarin onune de okcu kuleleri. Hicbir irk gecemez bu hatti. 2 alev topunuz ile yikim yaparsiniz. Sonra atak troller ve korsanlar ile dagitin onunuze geleni. Tam bir kamikaze irki. Yakip yikiyorlar etrafi.

Cevabiniz 5 level theodenli rohirimler:)

Konu acilali biraz olmus ama soyle soyliyim her irkin karsisinda iyi olan ve kotu olan irklar var

Bide hero kullanmak cok onemli mesela iyi bir thranduil adami cileden cikarabilir yada lutz tabi her irk in ayri guclu yani var mesela boromir aragon yanyana cok guclu gibi gibi
  • quote:

Mordor. Savunmada rakipsizler. Iki ana kaleyi yan yana kurup son seviye yapin. Onlarin onene 7-8 mancinik. Onlarin onune de okcu kuleleri. Hicbir irk gecemez bu hatti. 2 alev topunuz ile yikim yaparsiniz. Sonra atak troller ve korsanlar ile dagitin onunuze geleni. Tam bir kamikaze irki. Yakip yikiyorlar etrafi.

Tam donanımlı cüce ordusu yakıp yıkar. Tabi skilleri ile beraber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arslan61

quote:

Cevabiniz 5 level theodenli rohirimler:)

Konu acilali biraz olmus ama soyle soyliyim her irkin karsisinda iyi olan ve kotu olan irklar var

Bide hero kullanmak cok onemli mesela iyi bir thranduil adami cileden cikarabilir yada lutz tabi her irk in ayri guclu yani var mesela boromir aragon yanyana cok guclu gibi gibi

Mumakill yikiyor onlari

• quote:

Orijinalden alıntı: Alman Sempatizanı

quote:

Tam donanımlı cüce ordusu yakıp yıkar. Tabi skilleri ile beraber.

Kale cikartma skilini ve kaleye tek atma skilini diyorsaniz bos. Defalarca cucelere karsi oynadim mordorla hep. Tabi savunma sureli. Sehrime yaklasamiyor bile. Manciniklarini da witchking ile aliyorum. Onde okcu kuleleri ,arkasinda mancinik ve full upgrade haradrim okculari, arkasinda iki full gelismis ana kale. Bunlar hep sabit. Saldiri olarak 5-6 atack troll, mumakill ve korsanlar. Cucelerde bir halt yok.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.