Şimdi Ara

The Batman film ile aynı evrende geçecek olan HBO Max dizisinden ilk detaylar paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Batman film ile aynı evrende geçecek olan HBO Max dizisinden ilk detaylar paylaşıldı

Dünyanın en popüler markalarından biri olan süper kahraman Batman'in yeni bir film uayrlaması geliyor bildiğiniz gibi. Geçtiğimiz yıl ise bu film ile yeni bir Batman evreni oluşturulacağı ve HBO Max'te çeşitli diziler yayınlanacağı açıklanmıştı. Bu dizilerden ilki için de yeni detaylar açıklandı.

Ayrıca Bkz.Mads Mikkelsen, Indiana Jones 5'in kadrosuna katıldı

Geçtiğimiz yıl duyurulan dizinin daha önce Batman'in ilk yıllarındaki Gotham Polis Departmanı'na odaklanacağı açıklanmıştı. Geçtiğimiz saatlerde açıklanan bilgilere göre ise Greg Rucka ve Ed Brubaker'ın Gotham Central çizgi romanını ilham olarak alacağı ve Batman evreninin önemli karakterlerinden James Gordon'a odaklanacağı açıklandı.

Daha öncesinde ise bu Gotham PD dizisinin The Batman filminin 1 yıl öncesinde geçeceği açıklanmıştı. James Gordon karakterini filmde başarılı oyuncu Jeffrey Wright canlandırıyor. Dizide de o canlandıracak.

The Batman filminin yönetmenliğini ise Matt Reeves yapıyor. Mattson Tomlin ve Matt Reeves ise birlikte senaryoyu yazdı. Filmin oyuncu kadrosu ise şöyle: Robert Pattinson (Batman), Colin Farrell (The Penguin), Zoë Kravitz (Catwoman), Andy Serkis (Alfred Pennyworth), Paul Dano (The Riddler), Jeffrey Wright (Jim Gordon) ve John Turturro (Carmine Falcone). 4 Mart 2022'de vizyona girecek.

Kaynak:https://www.ign.com/articles/the-batman-tv-spin-off-will-reportedly-focus-on-james-gordon

• batman ismi artık fazla karatizmatik kelmiyor !
    bunun yerine darkman falan desinler

yada

kedi kulaklı maske takan pelerinli adam ismi en doğru isim !

• Gotham dizisiyle Gotham Polis Departmanı ve James Gordon'a yeterince odaklanmamışlarmıydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • direk batman dizisi istiyoruz yeter artık yan ürünlerini izlediğimiz sıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: gümüş_süvari

Gotham dizisiyle Gotham Polis Departmanı ve James Gordon'a yeterince odaklanmamışlarmıydı?

Katılıyorum. Tekrar James Gordon izleyecektik madem Gotham'ın amacı neydi ki? Ki oradaki karakterlere bayağı ısınmıştım ben, yenileri gölgelerinde kalabilir...

• James Gordon görmekten kusacam, ama yine de saçma bebe cw dizisi olmayacağı için izlenebilir. Batman göremeyecek olmam nedeni ilede sıradan bir polisiye dizi olur ben izlemem.

• Gotham atmosfer anlamında iyi olsa da senaryo anlamında çöptü. 100 bölüm nasıl izledim kendime şaşıyorum. Bu dizi Gotham'dan bağımsız filme bağlanacak işte neden anlamıyorsunuz. Sonuçta bilmem kaç tane de Spidey filmi çekilmedi mi? Ha zenci Gordon görmek hoş olmasa da bildiğim kadarıyla yazar kadrosunda Terence Winter da olacak. Boardwalk Empire ayarında bir iş çıkar diye umutluyum.

Baktım da şimdi Winter projeden ayrılmış. Kötü oldu bu. Büyük ihtimalle Hbo Max'in ısmarlama çöplerinden biri olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 30 Mayıs 2021; 18:34:56 >
  • Gotham dizisi son sezon hariç iyiydi.

Jeremiah değil Jerome Joker olmalıydı.

Buna gelince yeni Batman üçlemesine bağlı artık ona göre yorum yapacağız.

• Yav nedir bu batman in çektiği, dünyanın en ünlü karakterine adam gibi bir dizi çekinde izleyelim, yok gençliği, yok yaşlılığı, yok gotham dı batwoman dı titandı valla, ne ekmeği varmış da biturlu kendini izleyemiyoruz keyifle, animasyonlar hariç

• Zaten bunun dizisini çektiler ya.Yine mi Gordon gelecek?

• Öncelikle Batman sadist psikopat birisi olması lazım böyle iki vurdum bayılttım falan değil bildiğin kol bacak parçalayacak kanlı sahneler olacak ki eğlenceli olsun

• Içinde batman olmadiktan sonra dıdısının dıdıdısından dizi çıkartmanın anlamı ne ki? Batman istiyoruz kardeşim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.