Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.364
Cevap
47
Favori
115.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maskesi deriden sanırım bu yüzden filmde kullanacağı daha amatör olan ilk kostümü gibi duruyor. Filmin ilerleyen kısımlarında daha profesyonel bir kostüme geçiş olur diye düşünüyorum(inşallah).
  • Gözeüktüğü kadarıyla beğendim. Sembol ailesini öldüren silahtan yapılma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 14 Şubat 2020; 10:35:36 >
  • Renklendirilmiş
    The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

Bosslogic yapmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Deriden mi bu hiç böyle heybetli durmuyor yüzüne kurşun gelde ölür bu arkham knight taki gibi yada nolan üçlemesindeki gibi zırh olsa ve daha büyük dursa hoş olurdu

• Robert Pattinson'ın oyunculuğunu severim, ben yakıştırdım umarım bir Nolan üçlemesi gibi güzel bir seri olur. Joker'i kim oynayacak acaba? Joaquin Phoenix mi? yoksa farklı kişi mi?
  • Bosslogic yapımını görünce kostümdeki yaka ayrıntısını yeni farkettim. Bu yüzden yukarıdaki yorumda bahsettiğim gibi amatör olan ilk kostüm olmayabilir çünkü aşağı yukarı Gotham by Gaslight kostümü olmuş oluyor. Günümüzde geçen bir Gotham by Gaslight hikayesi mi yaparlar yoksa film dedektiflik üzerine olacağı için ilk kostümden Gaslight'a selam mı çakarlar bilmiyorum. Warner Bros'un amacı yeni bir evren yaratmak mı yoksa Joker gibi alternatif hikayeli evren dışı filmler yapmak mı bilmiyorum. Eğer ilk dediğim gibiyse günümüzde geçen bir Gotham by Gaslight oldukça olası duruyor.
  • Film Batman in Gotham daki ikinci yılında geçecekmiş. O yüzden zırhta değişimler görebiliriz belki filmin devamında

• ben film çıkmadan acımasızca eleştirmeyi düşünmüyorum umarım herşeyiyle güzel bir film olur tek canımı sıkan DC evreninde başa dönmeleri, Batman gençleşiyorsa Süperman ne olacak?
  • Düşük bütçeli Netflix/CW dizisi sanki. Maskeden dandiklik akıyor.
  • Kostüm maske hariç gayet güzel. Sadece maskeyi begenemedim onu da tam goremedik gerçi.

• Joaquin Phoenix'in ilk joker fotosu düştüğünde burda herkes böyle Joker mi olur diye yerden yere vurmuştu adam yıktı geçti beklemek lazım daha ilk foto ile yargılamamak lazım benim beklentim büyük açıkçası
  • efsane duruyor sanırım bu filmdeki ilk kostüm olacak film ilerledikçe değişecektir
  • müzik çok iyiydi. umarım filmde de kullanılır.
  • maske leş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

• Nedense çok iyi bir film olacağını düşünüyorum. Casting oyunculuk meziyeti açısından çok çok iyi. Yönetmen de maymun filmlerinde iyi iş çıkarmıştı.
  • Nolan Batman serisine yeni bir bakış ve vizyon ile bizlere sundu, bundan sonra çıkacaklar uzunca bir süre tat vermeyecektir. Ben en az çok ekstrem bişi olmadıkça 10 sene veriyorum, Nolan zirveye oynadığı için diğerleri pek anlamlı olmayacak. Nolan tadı daha soğumamışken yeni bir Batman çekmek de ayrı bir kafa. Şahsi görüşüm tabi, ama şahsi de olsa biraz fazla eminim olacaklardan. Gişe rakamlarını Nolan ile kıyaslar doğru söyleyip söylemediğimi anlarsınız.
  • Kostüm şimdilik ne yazık ki pek iç açıcı görünmüyor DC'nin en iyi yaptığı işlerden biri de karakterlerin kostümleri oluyor Batman(Ben Affleck),WW,Aquaman,Shazam,Superman vs. bir sürü kostüm var umarım filmde sırıtmaz.Logo batman'in ailesini öldüren adamın silahından yapılma muhabbeti doğru ise güzel bir ayrıntı olur.Ayrıca test çekiminde çalan soundtrack'i çok beğendim umarım filmde de bu tarz soundtrackler olur.
  • Batfleck'in yanında kostüm fazla basit kalmış. Deneme çekimi için çok kötü bir yol izlemişler. Daha hypelandırıcı bir şey yapabilirlerdi. Kim ne derse desin, Zack Snyder DC'nin dilinden anlayan tek adamdı ve artık bu işin bir parçası değil. O yüzden önyargıyla yaklaşacağım. Öte yandan Robert son dönemlerde oyunculukta iyi performans sergiliyor fakat hem Playboy hem 127 tane karma dövüş sanatları ustası ve aynı zamanda psikolojik sorunları olan bir psikopatı canlandırma konusunda altından kalkabileceğini düşünmüyorum. Jared Leto'lu Joker gibi vasat olabilir veya bizi yepyeni, başarılı bir Batman doğabilir.

Videoyu izledikten sonra Zack Snyder'in Batfleck'ini daha çok özlediğimi farkettim...

Bir de şu ütü surata bakın

• gerçek BATMAN Christian Bale'dir
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.