Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.364
Cevap
47
Favori
115.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu yorumun alnı olsa da öpsem
  • Matt Reeves paylaştı, çekimler resmen başladı.

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Batman seçimi yanlış olmuş bence. Bu film tutmaz gibime geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galaxy. -- 28 Ocak 2020; 11:33:32 >
  • Filmde tek istediğim Affleck'in Batman olmasıydı ama ayrıldı, Robert ilk seçildiğinde kötü bir cast olarak gördüm ama sonradan niyeyse bizi şaşırtacağını düşündüm inşallah birçok kişiyi yanıltır ve bir Affleck etkisi yaratır.Malum Affleck ilk seçildiğinde de herkes bu nasıl cast demişti.
  • Robert Pattinson bence en iyi Bruce Wayne/Batman olacak. Twilight da oynadığı karakter de aslında bir çeşit Bruce Wayne/Batman di.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamı hala sadece Twilight ile bilenler yorum yapıp duruyor. Bu adamlara The Lighthouse gibi bir filmin varlığını öğretsek bile açıp izleyeceklerini sanmam ya, türü sevenlere tavsiyem izleyin de oyunculuk performansı görün.
  • Pattinson oyunculuk ve beraber çalıştığı yönetmenler açısından kariyerini şahane yönetti Twilight sonrası. Benim korkum Leto’nun yaşadığı gibi kendisine rezalet bir karakter yazılması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cast felaket.Zorla adamı ırkçı yaparsınız, ulan herkes siyahi keşke batman ile penguende siyahi olsaydı tam olsaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galaxy.

Yeni Batman seçimi yanlış olmuş bence. Bu film tutmaz gibime geliyor
    Belli olmaz. Mesela zamanında TDK serisinden Bane ve Joker için de aynısı deniliyordu, baya ters köşe yaptılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Belli olmaz. Mesela zamanında TDK serisinden Bane ve Joker için de aynısı deniliyordu, baya ters köşe yaptılar.

Alıntıları Göster
    Hocam Robert Pattinson tip olarak biraz fazla genç göstermiyor mu? Koy 20'li yaşlarda bir genci anlatan filme hiç sırıtmadan oynar

Bir Ben Affleck'e bak sert bakışlı daha olgun ve birde Robert Pattinson'a bak çok fark var Batman rolü için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galaxy. -- 30 Ocak 2020; 23:57:55 >
  • quote:

Hocam Robert Pattinson tip olarak biraz fazla genç göstermiyor mu? Koy 20'li yaşlarda bir genci anlatan filme hiç sırıtmadan oynar

Bir Ben Affleck'e bak sert bakışlı daha olgun ve birde Robert Pattinson'a bak çok fark var Batman rolü için

Alıntıları Göster
    Genç bir Bruce görme ihtimalimiz var mı, yoksa yaşlı olacağı açıklandı mı?
  • Cast cast diye ağlayanlar oyuncular hakkında 0 bilgiye sahip, adam oyuncunun tipine bakıp değerlendirme yapıyor Dark Knight sonrası en kaliteli castingi yapmışlar, gerisi yönetmene kalmış.
  • Robert Pattinson işte aga yeni Batman. Batman'in yeni yeni işe başladığı bir film olacak.

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnsanların heyecanını nasılda öldürdüler. Batman ve Superman filminden bir haber geldi mi yıkılırdı buralar. Sayfalarca yorum yapılırdı. Şimdi bir de şu hâle bak.

• quote:

Alıntıları Göster
    Aynen fazla genç gösteriyor. Bir yandan Batman'in gençlik yıllarını izleyeceğiz diye düşünmüyor değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Casablanca

Cast cast diye ağlayanlar oyuncular hakkında 0 bilgiye sahip, adam oyuncunun tipine bakıp değerlendirme yapıyor Dark Knight sonrası en kaliteli castingi yapmışlar, gerisi yönetmene kalmış.
    Bence de harika. Bir süper kahraman filminde görüp görebileceğimiz en iyi kadrolardan birini kurmuş adam. WB, Reeves'e bayağı güveniyor belli ki.

• Arkham Knight'taki kostümü andırıyor. Ama sembol pek hoşuma gitmedi.
  • Bu adam kostüme yakışacak diyenler burada mı acaba hala şu tipe bak yoldan adam çevirseler daha güzel olurdu gibi.

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.