Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.364
Cevap
47
Favori
115.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu açıklamayı nerde yapıyor hocam
  • hasomen kullanıcısına yanıt
    Seviyorum bu adamı yaa. Batfleck
  • Millet batman'i neden christia bale oynamıyor bilen var mı ?
  • Babboable kullanıcısına yanıt
    Kendisi Nolan'ın Batman üçlemesinde rolü üstlendi, oynadı. Bu da başka bir jenerasyon..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

Kendisi Nolan'ın Batman üçlemesinde rolü üstlendi, oynadı. Bu da başka bir jenerasyon..

e yine üstlensin, nolan'ın üçlemesine imza attığı sözleşmede bale bir daha batman filminde oynamayaz mı yazıyordu ?
  • Babboable kullanıcısına yanıt
    Hayır. Ama Bale zaten daha Batman'i oynamak istemediğini söylemişti.
  • quote:

Hayır. Ama Bale zaten daha Batman'i oynamak istemediğini söylemişti.

heh, bu cevabı arıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

Ben Affleck:Muhtemen filmimde ne yapacağımı biliyorum ve yapmak istiyorum, Zack in çizgi roman filmlerinde yaptığı bazı harika şeyleri ödünç alacağım. Ama bunu yaparken Batman filmi orijinal bir hikayeyi temel alacak çünkü fanların önceden ne olacağını bilmelerini ve hikayeye aşina olmalarını istemiyorum

işte bu abi ya böyle olması lazım tabi. fanların beğenmediği the dark knight rises'ta da bu vardı ve bizi şaşırtan olaylar filmi sevmemizi sağladı. hadi affleck sana güveniyoruz!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

Ben Affleck:Muhtemen filmimde ne yapacağımı biliyorum ve yapmak istiyorum, Zack in çizgi roman filmlerinde yaptığı bazı harika şeyleri ödünç alacağım. Ama bunu yaparken Batman filmi orijinal bir hikayeyi temel alacak çünkü fanların önceden ne olacağını bilmelerini ve hikayeye aşina olmalarını istemiyorum

böyle böyle umutlanıyoruz sonra üzülüyoruz arkadaş. hadi bakalım.
  • Ben Affleck adamsın sen ya çizgi romanda, çizgi roman gına gelmişti vallahi internette çrci ergenlerden spoiler yemekten bıkmıştık. Özgün bir hikaye ile gelmesi harika olacak. Böylece sinemaya çok daha uyumlu, temelleri sağlam bir film göreceğiz.

Arkham oyunlarında ki gibi bir atmosfer, sağlam dövüş sahneleri ve iyi bir senaryo da gelirse tadından yenmez bu film.
  • keşkem bale yönetip, oynasaydı

• Orjinal hikayeyle karşımıza çıkması çok iyi olacak. Büyük ihtimal Arkham oyunlarına benzer bir film gelecek.

Ben Arkham City gibi bir oyun gelmesini isterim. Bir sürü kötü adam vardı fakat çok iyi yedirilmişti, bunun yanında Ben Affleck zaten çok iyi bir Batman, kesinlikle çok iyi bir film geliyor.

Daha önce söyledim, tekrar söylüyorum Geoff Johns ve Ben Affleck eşliğinde harika bir Batman filmi geliyor.
  • JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    Nerdeeeeee

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

keşkem bale yönetip, oynasaydı

Keşke bale yönetip nolan oynasa hocam daha iyi olmaz mı sence de
  • @Lord Melkor özlemle

@u have to MakeMyFireOut offf çıldırırsııın
  • Tarık-16 kullanıcısına yanıt
    ahahaha hele ki filmle ilgili bir fragman geldiğinde düşünemiyorum bile modemin fişini çekerim
  • Geoff Johns ve Ben Affleck ile bu film uçar. Hiçbir DC veya Marvel filmini bu kadar sabırsızlıkla beklemiyorum, şu JL filmi çekilse de bu filmle ilgili senaryo casting vs haberleri gelmeye başlasa. Senaryo Arkham oyunlarının yanı sıra Earth One serisinden de esinlenebilir gibi görünüyor. Ayrıca bir gün Flashpoint ile alakalı bir film çekilirse mutlaka kadroda Geoff olmalı, sonuçta kendi eseri.
  • PlayerX kullanıcısına yanıt
    Geoff DCEU'nun başında zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.