Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.364
Cevap
47
Favori
115.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Perfect Batman değil bu "Sad Batman" Perfect Batman yazınca görsellerde çıkmıyor.

https://knowyourmeme.com/memes/sad-batman
    The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

Hocam Zack'in bilgisayarından çıkan fotoğraflar. "Sad Batman" tabiri insanların bu fotoğrafa uydurduğu isim. Ben Zack Snyder'ın Batfleck'inden bahsediyorum.

Öte yandan Üzgün tabiri yerine Kederli, Dramatik, Kasvetli demek daha doğru olur. Çünkü Ben'in canlandırdığı Batman konsepti "yıkık" bir Batman'di. Üzgün görünmesi çok normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortus -- 22 Şubat 2020; 13:58:39 >

• Mortus kullanıcısına yanıt
    Ben de genel bilinirliği için demiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Her filmde aynı şekilde birbirini kandırıyor fanlar. Geçici kostüm olsa asıl kostümü gösterirlerdi testte. İlk TASM'da da bu güreş kostümü dediler film boyunca tek kostüm kullandı adam. Trailerlarda anlaşılır.
    fark ettiysen adamın ayağında bot var ve üstündeki suit parça parça yani bunun asıl kostüm olmadğı belli oluyor gibi
  • Asla izlemeyeceğim bu filmi. Ergen filmlerinin kadrolu başrolünden batman olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Asla izlemeyeceğim bu filmi. Ergen filmlerinin kadrolu başrolünden batman olmaz.
    adamın son yaptıklarından haberin olmadan kendisini ne kadar çok geliştirdiğinden nolan ın son filminde başrolü kaptığından haberin bile olmadan ön yargıyla yorum atmayın artık bu çocuğun iyi bir oyuncu olduğunu az buçuk film geçmişi olan herkes biliyor kendinizi böyle yorumlar yapıp rezil etmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teddy Death 1

adamın son yaptıklarından haberin olmadan kendisini ne kadar çok geliştirdiğinden nolan ın son filminde başrolü kaptığından haberin bile olmadan ön yargıyla yorum atmayın artık bu çocuğun iyi bir oyuncu olduğunu az buçuk film geçmişi olan herkes biliyor kendinizi böyle yorumlar yapıp rezil etmeyin

Alıntıları Göster
    Bunları böyle savundukça kendisini rezil eden sizsiniz. Twilight serisinden sonra çektiği filmlerden hangisi (-deniz feneri hariç-) 7.5 puanı geçmiş ? IMDb kıstas değil evet ama hiçbir filmini izlemediğim için ve izleyenlerin görüşlerini başka bir yerden göremeyeceğim için oradan bakmak zorundayım. Hadi onu geç kaç tane ödül almış ? Filmleri kaliteli olsaydı zaten ödüle doyardı.

İnterstellar dışında bütün Nolan filmlerini izledim. Bu elemanın oynadığı filmi izlemeyi düşünmüyorum. Harry Potter'da izlemek zorunda kalmıştım. Ki serinin en kötü filmi de 4. filmdir bana göre. Adam leş oyuncu, insanı sıkıyor, yoruyor. Beğenmiyorum. Beğenmek de zorunda değilim. Seni de ilgilendirmez benim yaptığım yorum isteyen istediğini yazar buraya. Denk geldikçe de bunun oynadığı filmlere bu tarz yorumlar yapmaya devam edicem

• quote:

Asla izlemeyeceğim bu filmi. Ergen filmlerinin kadrolu başrolünden batman olmaz.
    Sağ olasın, biz de 742793 bu filmi izleyecek mi diye merak ediyorduk, iyi oldu bu bilgi.
  • Neyse engelleyeyim de mesajlarını görmeyeyim.
  • quote:

öyle düşünme bence, bazı ergen filmlerinin başrolleri ileride çok farklı işler çıkarabiliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Bence robert tan iyi bi bruce wayne, kötü bi batman olacak. Severim kendisini iyi bi oyuncu ama fikrim bu yönde. İnşallah yanılırım.
    Güzel bir yorum.
  • quote:

Bunları böyle savundukça kendisini rezil eden sizsiniz. Twilight serisinden sonra çektiği filmlerden hangisi (-deniz feneri hariç-) 7.5 puanı geçmiş ? IMDb kıstas değil evet ama hiçbir filmini izlemediğim için ve izleyenlerin görüşlerini başka bir yerden göremeyeceğim için oradan bakmak zorundayım. Hadi onu geç kaç tane ödül almış ? Filmleri kaliteli olsaydı zaten ödüle doyardı.

İnterstellar dışında bütün Nolan filmlerini izledim. Bu elemanın oynadığı filmi izlemeyi düşünmüyorum. Harry Potter'da izlemek zorunda kalmıştım. Ki serinin en kötü filmi de 4. filmdir bana göre. Adam leş oyuncu, insanı sıkıyor, yoruyor. Beğenmiyorum. Beğenmek de zorunda değilim. Seni de ilgilendirmez benim yaptığım yorum isteyen istediğini yazar buraya. Denk geldikçe de bunun oynadığı filmlere bu tarz yorumlar yapmaya devam edicem

Alıntıları Göster
    Sakin ol hocam. Rol verilmiş, bize izlemek veya izlememek düşer. Yapacak bir şey yok. Artık oyuncu seçimini tartışmamamız gerek. Boş vakit kaybı.

• alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben zaten sakinim de yukarıdaki arkadaşların bir kısmı namus meselesi yapıyor öbür kısmı da popüler olmak için şebeklik yapıyor.

Benim izleyene de izlemeyene de saygım var, fikrimi belirttim hurraaa saldırmaya başladılar neyin ezikliği ise artık bu.

• Hiç olmamış ya sanki cosplay gibi duruyor. O kadar batman değişti,artık millet de bu değişimlerden bıkmışken çok iyi bir şey yapmalılardı. Şunun gibi bir batman yapmak bu kadar mı zor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Hiç olmamış ya sanki cosplay gibi duruyor. O kadar batman değişti,artık millet de bu değişimlerden bıkmışken çok iyi bir şey yapmalılardı. Şunun gibi bir batman yapmak bu kadar mı zor?

Dediklerinde haklısın yalnız dikkat edersen maskenin göz kısmında bir şey var büyük ihtimal çizgiromandaki gibi gözler beyaz olacak ve cosplay gibi olsa da efekt ile bir şeyler yapmayı düşünüyor olabilirler ben fragmanı görene kadar gömmeyi doğru bulmuyorum.

• Batman filminin başrolün'de Mehmet Ali Erbil olsa yine izlerim.
  • Batmobile

• Biraz gotik bir Batman olacak gibi.
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    Bende de düşük bütçeli bir film olacak hissi uyandırdı. Kötü anlamda değil ama.

• Muscle turu arabalari sevdigim icin araba gayet hoşuma gitti ama çoğu kişinin sevneyecegini görebiliyorum.

• Darren Aronofsky'nin iptal edilen batman'i gibi mi olacak acaba
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.