Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.364
Cevap
47
Favori
115.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • JL tıpkı hobbit filmi gibi tamamen fiyasko bana göre ama BvS güzeldi hatta baya sevmiştim ben.
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    BvS'in uzun versiyonun da pek bir sıkıntı görmüyorum. Martha sahnesinde biraz gıcık oldum ama yine de warehouse sahnesi izlemeyi en sevdiğim dövüş sahnelerinden biri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Traeger

BvS'in uzun versiyonun da pek bir sıkıntı görmüyorum. Martha sahnesinde biraz gıcık oldum ama yine de warehouse sahnesi izlemeyi en sevdiğim dövüş sahnelerinden biri.
    Onlarca kez geri alıp alıp izlediğim sahne warehouse cekilecekse böyle sert ve acımasız karakterli bir Batman filmi ceksinler yoksa jl gibi batmani maymuna cevireceklerse bencede çekilmesini film kalsın. Superman ve Batman iki sevdiğim karakter fakat Batman benim içinde yeri ayrı bir karakter .

• Ben Affleck hem yönetip hem de oynayacaktı Batman'ı ne güzel, nereden çıktı hikayeyi başa sarma olayı? Zaten herkes biliyor Bruce'un Batman oluşunu, Batman Begins'i izledik. Affleck herhalde sonraki JL'de olmaz, gerçi bu gidişle adamlar onu da iptal edip Wonder Woman bilmem kaç çeker.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muaz1984 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten warehouse sahnesini çok güzel. Dövüş stilleri, Batman'in seri seri- hepsi planın bir parçası gibi- adam dövmesi. Filmin en güzel sahnesi olabilir.

• Ben Affleck olmayacak mı?:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz
  • Warehouse sahnesini abartmıyorum 100den fazla izlemişimdir heralde

Ben Affleck bu role gayet oturdu macera aramaya gerek yok ancak projeyi batıracaklar gibi duruyor

• Zack snyder Dick Grayson'ın Joker tarafından öldürüldüğünü doğruladı.

Silinen Suicide Squad filminde Batman'in Harley Quinn'e "Joker benden önemli birşey aldı şimdi ben de ondan birşey alacağım" dediği ortaya çıktı.

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

• Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 30 Temmuz 2018; 21:21:30 >
  • Ya harbiden anlamıyorum mantıklı birşey ise söylesin biri alt tarafı 15-20 saniye olan böylesi güzel bir sahneyi neden kesiyorsun ulan neden neden?
    Joker'in Dick'i öldürmesi? Bu herifin defedilmesi iyi olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Önce Titans fragmanı şimdi de Zack'in paylaşımına bakarsak bence WB'dekiler birden çok Robin olduğunu bilmiyorlar.
  • quote:

Sebep?Dick ölümsüz mü?

• quote:

Sebep?Dick ölümsüz mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: Big-Long-Pink-Strong

Sebep?Dick ölümsüz mü?

Alıntıları Göster
    Dick hiçbir zaman ölmedi. Ölen Jason.
  • Big-Long-Pink-Strong kullanıcısına yanıt
    Dick ölümsüz değil de Jason Todd ölümü ile birlikte red hood hikayesi meydana geliyor. Dick ölümü ile sadece Batman'de bir çöküntü oluşturur. Ek hikaye çıkmaz.Ya da daha farklı bir hikaye çıkar. Kafam karıştı. :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chris Traeger -- 31 Temmuz 2018; 9:47:53 >
    O zaman Titans dizisinin, DCEU ile bir alakası yok?

• yeni dedikodulara göre affleck dc'den çoktan çıktı ve batman olarak artık görülmeyecek.

link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightwing -- 31 Temmuz 2018; 13:50:45 >
  • Nightwing kullanıcısına yanıt
    Affleck en doğrusunu yapmış. Vizyon sahibi bir adam kendisi, vizyonsuz yerde ne işi var?

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.