Şimdi Ara

The Avengers (2012) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.555
Cevap
1
Favori
60.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mark Ruffallo u severim ama hulk rölü hiç olmamış ona.
  • Kahraman sayısı bana az geldi. Birkere Vision ve Quicksilver'sız Avengers olmaz. Onun haricinde daha çok kahraman var tabiki. Namor, Wasp gibi kahramanlar iyi giderdi mesela. Hatta konuk oyuncu olarak Wolverine, Beast belkide Spiderman süper olurdu. Genede güzel film olacaktır. Yıllardır bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.caner

Thor rolü için Kıvanç Tatlıtuğ ile konuşuluyormuş.

Beni Beni Çekici mi...
  • Ant-Man ve Wasp'da olacaktır bence filmde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irish

Thor kaçar...

yıkıldım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARKRUSE

Ant-Man ve Wasp'da olacaktır bence filmde.

Ant-Man için ayrı film haberleri var. Yani herkesi geçtim Vision sız Avenger olmaz. Çekirdek üyesidir. Wasp ta aynı şekil.
  • Rabırt davni cünyır adamım ya tek hareketi ile kendisini belli ediyor...

The Avengers (2012)
  • Teaser Trailer

• Mickey Rourke olsaydı iyi olurdu. Hangi rol bilemiycem ama canım şöyle bir güzel Rourke filmi çekti. Gerçi onun sınıfında bir film değil. En iyisi ben bi Sin city i izliyim tekrar
    Şaka falan ama güzel film olucak gibi gözüküyor. Downet jr. var işte yeter.
  • Mickey Rourke zaten Iron Man 2 de Whiplas rolündeydi. Avangersta olamaz.

Chris Evans - Captain America

Bu ne yahu Chris Evans Fantastic Four'da Johnny yani Alev adam rolünde değil miydi
  • Filmin konusu çizgifilmle aynı mı olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Mickey Rourke zaten Iron Man 2 de Whiplas rolündeydi. Avangersta olamaz.

Chris Evans - Captain America

Bu ne yahu Chris Evans Fantastic Four'da Johnny yani Alev adam rolünde değil miydi

Filmleri farklı stüdyolar yaptığı için öyle bir sorun yok. Farklı stüdyolar ile farklı anlaşmalar yapabilir oyuncular.

quote:

Orijinalden alıntı: Darth Nihilus

Filmin konusu çizgifilmle aynı mı olacak?

Daha filmin konusu belli değil. Çizgi romanlarda onlarca hikaye var. Elbet güzel birşey bulacaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARKRUSE -- 5 Ağustos 2010; 15:54:55 >
  • Uzaylı olayını işleyip 2. sınıf bilim kurgu filmine çevirmezler umarım.
  • valla thor rolü için Brad pitt i tek geçerim
  • Çekimler Şubatta başlıyormuş.

Bir de eski filmlerden görüntüler ile sözde 1952 yapımı adı altına bir fragman hazırlamış birisi harika olmuş, izleyin

www.youtube.com/watch?v=-fCTokuOU_E&

Yer alan filmler
    Man and the Moon, Flash Gordon (Deadline at Noon), The Phantom Planet, Rocketship X-M, Star Trek (The Cage), Buck Rogers in the 25th Century, The Flying Saucer, Earth vs. the Flying Saucers, The 27th Day, Superboy, The Wasp Woman, Outer Limits (Demon with the Glass Hand, The Monsters are Due on Maple Street, The Invisibles, Chameleon, Zzzzzz), Anastasia, Underworld USA, The Amazing Colossal Man, War of the Worlds, The Avengers, Captain America, It Came From Outer Space, Invasion USA, King of the Rocketmen, Zombies of the Stratosphere, Radar Men from the Moon, Die Nibelungen (Siegfried, Kriemhild's Revenge), The Man with Nine Lives, The Thing from Another World, Dr. Cyclops, The Marvel Superheroes (Hulk), Der grüne Bogenschütze, William Tell, Batman (Shoot a Crooked Arrow), The Eagle, The War of the Colossal Beast, The Gnome Mobile, Thunderball, The Dirty Dozen, Captain Scarlet, Fantastic Four (The Phantom of Film City), Our Man Higgins, Attack of the Puppet People, Land of the Giants (The Clones), Yilmayan Seytan?, Tales of Frankenstein, Love Finds Andy Hardy, Das Rheingold, Fireball XL5, Stingray, Airport, Demetrius and the Gladiators
  • arkadaşlar ilk filmde öyle btün süper kahramanları bir arada beklmeyin ki tek seri olmayacak zaten 2-3 film çekilir en az daha spiderman felanda giricek uzun bir süre devam edicek yalnız kim değişirse değişsin downey jr değişmesin çok iyi oturdu rolune ya

bu arada fantastik dörtlü sil baştan yapılacakmış o yüzden chris evans captain america'yı canlandıracak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozzy_0354 -- 8 Eylül 2010; 6:04:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozzy_0354

arkadaşlar ilk filmde öyle btün süper kahramanları bir arada beklmeyin ki tek seri olmayacak zaten 2-3 film çekilir en az daha spiderman felanda giricek uzun bir süre devam edicek yalnız kim değişirse değişsin downey jr değişmesin çok iyi oturdu rolune ya

bu arada fantastik dörtlü sil baştan yapılacakmış o yüzden chris evans captain america'yı canlandıracak

Bütün kahramanların tek bir filmde olacağını bilmek bile yeter
  • 2012'yi iple çekiyorum.Örümcek adam serisini,iron man'i ya da kick ass filmini izledim.Süper kahramanları seviyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-revival

quote:

Orijinalden alıntı: mr.caner

Thor rolü için Kıvanç Tatlıtuğ ile konuşuluyormuş.

yok artık

• Captain i merak ediyorum.Büyük bir Iron Man fanıyım ama bu filmde gözüm Captain üzerinde olacak
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.