Şimdi Ara

The Avengers (2012) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.556
Cevap
1
Favori
60.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen ama millet örümcek adamı felan göremeyince telaş yaptı :D
  • Örümcek Adam Avengers'larda yok kimse şasırmaz.

Örümcek Adam ve Wolverine New Avengers'dalar.
  • demir adam 2'deki gizli sahne marvel bunu çoğu filmde yapıyor fakat ben bunu demir adamın ilk fiminde farkettim çok sonra ama bir kaç izledikten sonra yazılar bittiğinde nick fury tony starkla konuşmaya geldi ve devam filmi geldi aynısı x-men origins wolverinde de vardı deadpool gözlerini açıyordu burda da thorun nasıl ortaya çıkıcağının detayı demir adam 2'deki gizli sahne thorun çekici

demir adam 2'yi çoğu kişi beğenmedi ama avengers'ın altyapısını sağlayan filmdir

• quote:

Orijinalden alıntı: mamacık

Örümcek Adam Avengers'larda yok kimse şasırmaz.

zaten büyük ihtimal seri tek filmle sınırla kalmaz seri dedim ki bence seri filmler olucak ilk film zaten toplanmaları felan olur yani diğer serilerde kesin görürüz örümcek adamla wolverini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozzy_0354 -- 9 Eylül 2010; 7:53:38 >
  • quote:

Örümcek Adamı gören çocuklar heves ederdi.Film 13+ olur büyük ihtimal hayal kırıklığı olurdu yavrucaklarda iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.Rendroy

quote:

Örümcek Adamı gören çocuklar heves ederdi.Film 13+ olur büyük ihtimal hayal kırıklığı olurdu yavrucaklarda iyi oldu

eheh güzel tespit :D
  • arkadaşlar film konusu hakkında fikir yürütelim benim 2 konu hakkında fikrim var bence captan americanın solo filminde sonunda denizin dibine saplanıp kalıcak avengers ekibi toplanırkende demir adam onu denizin dibinden çıkarıcak büyük ihtimal burayı işlerler sizin fikriniz ne ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozzy_0354 -- 11 Eylül 2010; 3:57:27 >
  • Hulk'u yine 2008'deki gibi dandik animasyon yapmasınlar da kim olursa olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozzy_0354

arkadaşlar film konusu hakkında fikir yürütelim benim 2 konu hakkında fikrim var bence captan americanın solo filminde sonunda denizin dibine saplanıp kalıcak avengers ekibi toplanırkende demir adam onu denizin dibinden çıkarıcak büyük ihtimal burayı işlerler sizin fikriniz ne ?

Kesinlikle öyle olacak ama Iron Man değil, S.H.I.E.L.D çıkaracak bence.
  • kıvançla scarlet johnson aşkı
  • quote:

Orijinalden alıntı: irish

Thor kaçar...

•  The Avengers (2012)

• Film rezalet bile olsa izlenir düşünce süper en başta Edward'ın oynadığı Hulk filminin sonunda Tony Stark çıkıyordu herkes Iron Man VS Hulk filmi sanıyordu Iron Man 2'in sonunda Thor'un çekici çıkıyordu adamlar taa o zamandan bağlamışlar birbirine demek ki.
  • Herkesi toplamışlar.Artık bunların karşısına bir Justice League çıkarsın Dc'de.Superman,Batman,Flash vs güzel olur.
  • edward norton olsa film tamı tamına harika olurdu
  • Keşke Hulk olmasa şu Avengers'larda ya, hiç sevmediğim bir karakter.
  • beyler bu filmi adam akıllı izleyebilmek için iron man,iron man 2,hulk,thor ve captain america'yı izlemek gerekiyormuş.bazılarının son sahnelerinde olan olaylar ve hepsinde film içindeki göndermeleri bilmek gerekir.

haberiniz olsun yani.thor ve captain america eksik bende,izlemem lazım.

edit:hulk'ın hangisini izleyeceğiz bilmiyorum ama:

http://www.imdb.com/title/tt0286716/
    http://www.imdb.com/title/tt0800080/

herhalde 2008 yapımı olan,edward norton'ın oynadığı the incredible hulk'tır.birisi aydınlatsa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Droogie -- 7 Haziran 2011; 18:06:34 >
  • 2008'dekini izleyeceksin. Bence ilki daha güzel.
  •  The Avengers (2012)
  • Bu filmin iyi olacağı görüşündeyim.Kadrodan ziyade bütün bildiğimiz kahramanların aynı filmde toplanması ilgi yaratacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.