Şimdi Ara

The Alienist | NETFLIX & TNT (2018) | 2.Sezon (26 Temmuz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
7.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TNT, Caleb Carr’ın polisiye gerilim romanı The Alienist’in dizi uyarlamasına 8 bölümlük onay verdi.
    Yönetmenliğini, True Detective’in yönetmeni Cary Fukunaga yapacak.
    1896 yılının New York’unda, bir gazeteci, bir psikolog, bir polis müdürü ve bir seri katil etrafında dönen hikayeyi izleyeceğiz.

ABD‘nin kablolu televizyonlarından TNT yaptığı yazılı açıklama ile The Alienist (Ruh Avcısı) romanının aynı isimle dizi haline getirilmesi için 8 bölümden oluşacak ilk sezon onayını verdi. Pilot bölüm aşaması olmadan direk onay alan pek az dizi olduğundan bu dizi de merak uyandırdı. Tabii birde şaşırılacak olay ise dizinin senaristi oldu. TNT‘nin yazılı açıklamasına göre The Alienist dizisini televizyona uyarlayacak kişi İran’lı yönetmen-senarist Hossein Amini. Senarist, daha önce ABD’de en son Drive filminin senaryosunu yazdı.

Caleb Carr‘ın çok satanlar listesine yer alan romanı The Alienist, 1800’lü yılların sonunda New York’ta yeni kurulmuş gazete Times ve onun gönüllü muhabirlerinden John Schuyler Moore ve ruh avcısı arkadaşı Laszlo Kreizier ile birlikte bir polis memurunun öldürülme olayında ki sır perdesini kaldırmak için güçlerini birleştiren birbirine zıt ama çok iyi iki arkadaşa odaklanıyor.

Cary Fukunaga‘nın yönetmenliğini, Hossein Amini‘nin senaryosunu yazdığı dizinin oyuncu seçimleri önümüzde ki günlerde başlayacak. Ne zaman yayına gireceği ise henüz belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGreenArrow -- 24 Haziran 2020; 1:30:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eski dönemlerde geçen daha çok dizi istiyoruz. Merakla bekliyorum.
  • Dokata Fanning kadroya katılmış, ondan önce de Daniel Brühl avend Luke Evans katılmış.

The Alienist | NETFLIX & TNT (2018)  |  2.Sezon (26 Temmuz)
  • Kadro iyi,trailer'ı da beğendim. Beklemedeyiz
  • daniel brühl muhteşem bir aktör. dizi de güzel olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diziyi netflix'te de yayınlanacakmış
  • ilk bölüm geliyor bu akşam, bakalım nasıl çıkacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mutlaka izleyin.Dizi süper,kadro süper,konu süper,umarım devamı da süper olur...
  • 3 yıl önce yazmışım. Uygun zamanda bakacağım.
  • ben beğenmedim ilk bölümü açıkcası

• 2 bölümüde izledim,oyunculuklar, senaryo ve işleyiş başarılı ancak sahneler sinir bozucu, herkesin kaldırabileceği bir dizi değil

• dizi onuncu bölümle bitmiş, yedinci bölüme kadar izleyebilmiştim final yapacağını bilmiyordum üç bölümü de izlerim bir ara.
    dönem dizilerini severim ama bir türlü ısınamadım diziye nedense, düz polisiye bir numarası yok gibi geldi
  • 2.sezonu olmayacak mı dizinin ?
  • 5. bölümdeyim

Şuana kadar çok güzel gidiyor dizi. Gereksiz sıkıcı diyaloglar yok, süreyi uzatmaya oynayan sahneler yok. Dizi 45 dk ise 40'ı de ana konu ile ilgili. Bu da sizi hiç sıkmıyor diziden. Aman aman bir olayı yok düz polisiye ancak dönem dizisi seviyorsanız izleyin.

Birde ben başroldeki ikiliyi sherlock-watson ikilisine benzettim.
  • 9. bölümü akşam bitirdim. bu akşam 10 u izlerim. oyunculuklar , kostümler, dönemi yansıtması muazzam.
    yüksek bütçeli holywood filmlerinden hiç bir farkı yok. oyuncular zaten holywood oyuncusu.
    ben çok beğendim. tek eleştirebileceğim biraz daha aksiyon gerilim fazla yapılabilirdi.
  • Ben de izliyorum bunu, 4 bölüm kaldı. Sevdim ben de diziyi. Düz polisiye vs gibi yorumlar yapamayacağım, standardım ortalama sanırım benim. Yalnız ne çok dizi izlemeye başladım, dizi manyağı oldum çıktım resmen ben de.
  • günde kaç bölüm izliyon ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

günde kaç bölüm izliyon ?
    Ortalama 2'şer dizi 2'şer bölümden 4 bölüm iziyorum toplam. Aynı zamanlarda 3. bir dizim varsa (genelde az bölümlü mini dizi veya bölüm süresi az olan diziler oluyor bunlar) 5 bölüm de olabiliyor bazı günlerde. Fazla izleyemiyorum, bir de bölümden sonra hemen diğer bölüm veya diziye geçemiyorum. Kısa bir ara veriyorum çünkü yoruyor biraz ekran falan. Bir günde bir sezonu komple bitirebildiğim olmadı. Günlere yayıyorum böyle böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Ortalama 2'şer dizi 2'şer bölümden 4 bölüm iziyorum toplam. Aynı zamanlarda 3. bir dizim varsa (genelde az bölümlü mini dizi veya bölüm süresi az olan diziler oluyor bunlar) 5 bölüm de olabiliyor bazı günlerde. Fazla izleyemiyorum, bir de bölümden sonra hemen diğer bölüm veya diziye geçemiyorum. Kısa bir ara veriyorum çünkü yoruyor biraz ekran falan. Bir günde bir sezonu komple bitirebildiğim olmadı. Günlere yayıyorum böyle böyle.

Alıntıları Göster
    ok, tahmin ettiğimden fazla izliyormuşsun

tabi zaman lazım, diziler dışında late night show 'ları da takip etmeye çalışıyorum ama, zor oluyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.