Şimdi Ara

The Affair (2014- ) Showtime (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bizim peter tecavüzcü olmuş diyorlar ne ayak ?
  • Dizi üçüncü sezon onayını aldı.
  • Sene beklememek için başlamıyordum da artık zamanı geldi. 3. Sezon onayınıda almışken hazır
  • Sezon bitsin diye biriktiriyorum, sabırsızlıkla bitmesini beklyorum, 3. sezon onayı da iyi oldu.
  • Yeni sezon 20 Kasım'da başlayacak.
  • Dördüncü sezon onayını aldı.
  • Bu diziyi benden başka seven fazla yoktur diye düşünüyordum. Sanırım biraz haklı çıktım. Herkese hitap etmiyor ama bana göre şimdiye kadar izlediğim en iyi dizilerden biri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qubee

Bu diziyi benden başka seven fazla yoktur diye düşünüyordum. Sanırım biraz haklı çıktım. Herkese hitap etmiyor ama bana göre şimdiye kadar izlediğim en iyi dizilerden biri.

dram dizisi mi hocam, tavsiye eder misin? Netflix'e 3.sezon geldi bildiriminden sonra farkettim diziyi konusu sıradan gibi olsa da arkasında başka şeyler de var mı?
  • Tavsiye ederim kesinlikle. Her sezon ilk bolumde gelecekten bir sahne veriyorlar ve sezon sonuna kadar yavas yavas onu işliyorlar. Yani arka planda merakla beklenen olaylar. Karakterlerin gecmisleri vs insani cok bagliyor. Ayni olaylari sahneleri 2 kez farkli karakter gozunden ve bakis acisindan tekrar işlemeleri benim cok hoşuma gitmisti. 4 sezonu merakla bekliyorum fakat bi turlu yayinlanma tarihini aciklamadilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5. ve final sezonu onaylandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qubee

Tavsiye ederim kesinlikle. Her sezon ilk bolumde gelecekten bir sahne veriyorlar ve sezon sonuna kadar yavas yavas onu işliyorlar. Yani arka planda merakla beklenen olaylar. Karakterlerin gecmisleri vs insani cok bagliyor. Ayni olaylari sahneleri 2 kez farkli karakter gozunden ve bakis acisindan tekrar işlemeleri benim cok hoşuma gitmisti. 4 sezonu merakla bekliyorum fakat bi turlu yayinlanma tarihini aciklamadilar.

polisiye gerilim macera tarzından sıkılanlar için bence de gayet güzel bir dizi.ilk 2 sezonu bitirdim, ilişkileri bize göre çok fazla uçuk kaçıkta olsa sürükleyici ve akıcı bir atmosferi var. özellikle 2. sezon . Umarım diğer sezonlarda aynı şekilde devam eder.

• her sezon farklı konu mu işliyorlar

• 5 sezon birbirine bağlı bir dizi

• bu dizinin netflix ten kaldırılması hiç güzel olmadı blutv de türkçe uyarlaması var sadece 1 sezon çekildi.Bir platform eklese de tüm bölümleri izlesek.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.