Şimdi Ara

The 2nd Cryptic Task - A Difficult Task

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu görevi çok uğraştım ama yapamadım görevde diyor ki:
    General Yong'n mesajını Venon Swamp'taki Tavern Clerk Jun a ilet kabul ederse tekrar gel kabul etmezse....(gerisini bilmiyorum)
    General Yong'dan mektubu ve concılatıon tablet diye birşey aldım Gittim Tavern Clerk Jun'a didim aha mektup kabul etmedi.

sonra Genral Yong'a gittim sonra Jun fln gittim geldim hiç birşey yapamadım 2 gündür uğraşıyorum yardım lütfen..

birde yine General Yong'un bir görevi var. Legend serisinden Meeting with General Yong diye gidiyorum levelin düşük diyor kaç lvlde yapabilirim bu görevi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Pesimist::: -- 28 Ocak 2008; 18:51:48 >

• Bilen yok mu ya lütfen biliosanız yardım edin çok lazım..
  • Arada 2 durak daha yapman lazım, Jun seni reddettikten sonra;
    Lord Sagun (dragon Castle) ve Banker Sun Hwa(southern plains)

Jun seni tınlamıyorsa yukarda saydığım isimlerden 1 tanesine gidip tekrar Jun'a döneceksin, baktın gene olmadı, bu sefer temin gittiğin şahsa değil ötekine gittikten sonra Jun'un yanına döneceksin.
  • Tmm kardes saol bir deneyeyim olmazsa cingan çıkarırım ona göre..
  • Kardes gittim Lord Sagun'a dedi böle böle mektubu aldı bana geri verdi sonra Jun'a gittim bişiler dedi. Sonra Generala gittim oda
    HaHa ile başlayan bişiler dedi baktım sonra görev aynı şekilde duruo şimdi ne yapmam lzm
  • tekrar Jun'a
    olmadı Banker Sun Hwa'ya
    sonra tekrar Jun

olması lazım.
  • Tmm onuda deneyem ben bu Jun u gebertirim amma nazlıymış ha
  • Tmm oldu birde 2nd Cryptic Tale Giresome Errand diye birşey var gittim görevi aldım Guard Lee den sonra beni southen plainsdeki Banker Sun a gönderdi oda tekrar Lee ye gönderdi Lee gittim bişiler dedi anlamadım şimdi ne yapacam
  • http://hero.blogyx.com/

Burdan bak, armut piş ağzıma düş yok.
  • Tmm anladım da 2 tane Blacksmith fln var biri Dragonda öbürü nerde ya
  • tmm buldum sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Pesimist::: -- 28 Ocak 2008; 21:08:48 >
  • Ulan ne Cryptic Task mış 2 senedir aynı görevi kaç kişi sordu... Ayrıca arama butonu var takıldıgın görev olursa Arama bölümünden bulabilirsin böle böle bir çok kişi zamanında sormuştu bu tür görevleri. Hani ben zahmet etme parmaklarına yazık gibisinden şettirdiydim ama yinede sen bilirsin :)
  • Tyrande valla bırak forumu google dan aratıyorum donanımda çıkıyor ordan bakıyorum ama bazı görevler tam açıklanmıyor yapamadığımda bu konudan sorarım zaten baya ilerledim sorun çıkmadı 1-2 tanesinide eskilerden buldum
  • arkadşlar bi görevde daha takıldım 2nd cryptic tale the puzzle of sky die görev nasıl alnır nası yapılır
  • http://i160.photobucket.com/albums/t174/HeroScreenies/Maps/HighlandsMapText.jpg harita resmi

Arada milletten toplayacağın itemler:
    39 spice herb from banker sun hwa of southern plain
    39 great healing tea from tavern clerk ming of SP
    39 revival pills from bookstore clerk seo at DC
    39 rejuv pills from linen shop hwang DC
    39 minor healing tea from weapon store hyun DC
    39 healing tea from blacksmith jinmu SP
    39 large healing tea from linen shop baek SP
    39 chicken meat loaf from ornament store wang DC
    39 duck meat loaf from stable keeper ma DC
    39 roe deer meat loaf from tavern clerk sohae DC
    43 calf meat loaf from castle physician DC
    43 charm of return from bookstore clerk woon SP

Aralarında tur atacağın şahıslar:
    Start at Yong in SP (Southern Plains)
    Jun - VS (Venom Swamp)
    Yong - SP
    Lord Sagun - DC (Dragon Castle)
    Jun - VS
    Yong - SP
    Banker - SP
    Jun - VS

Elinde tabletler falan olacak heykellere ve ağaçlara yerleştirmek için,eğer yerleştirdiğin ağaç veya heykey doğru değilse koyduğun itemi geri alacaksın,doğru olduğunu anlamak içinse "bliling" diye ses çıkıyor onu duyman lazım,şayet ki duymadın,haritadaki diğer ağaç veya heykellerde deneyeceksin ses duyana kadar.
    Bundan sonra yardım etmiyorum haberin olsun, bu kadar hazıra konmacılık olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogujans -- 29 Ocak 2008; 10:54:53 >

• tmm saol bitirdim story görevlerini yenisi gelmedi lvlde 30 oldu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Pesimist::: -- 29 Ocak 2008; 12:19:57 >
  • yaptım bi hayır tut bacağından ayır olmasın madem, doğru eksik yazmışım.

Yukardakilerden önce evvela;
    Haritayı kullanarak Highlands'teki Divine trees denen ağaçları gezcen (var işte bikaç tane) içinden hidden book çıkacak.onu bulunca southern plains'teki Yong'a gitçen (aylak duran general) o da sana bişeyler diyecek de kime gitçeğini söylemiyor.sen de bir önceki postumda belirttiğim şahıslara gitçen.

Geriye kalan işlemler yukarda bellirttiğim gibi ordan onu bundan bunu toplama olayları yani.
  • yazmaycam diyorum da yazayım hadi içim rahat etmiyor.

yukarda belirttiğim itemleri topladıktan sonra onların hepsinin çantanda ilk 14 slotta olması lazım.ikinci sayfada olursa questte sorun çıkabiliyor. o zımbırtıların hepsi çantada olunca Guard So Hwa'ya gitçeksin southern plains'te. o da seni dragon castle'daki Assassin Trainer Bing'e yollaycak falan fıstık.
  • tmm anladım yaptım oldu çok saol sayende baya kastım
  • birde bu legend 2 görev serisi kaç lvlde yapılmaya başlanılabilecek

bide supply armor görevinde sürekli kitap verip duruo 8-9 tane oldu ne olcak bu işin sonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Pesimist::: -- 29 Ocak 2008; 13:56:37 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.