Şimdi Ara

The 2nd Cryptic Task - A Difficult Task (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tam hatırlayamadım ama supply armor görevi tekrarlanabilir spirit spire görevi diye kalmış aklımda.virago'ları öldürüp garment bilmemnesi alıyorsun 5 tane tavern sana onları kitap veriyor o kitapla da blood eagle helm yapabiliyorsun, o kitaplardan birini blacksmith seçeneklerinde composition'a koy malzemeleri yazar sana, 60 tane black coal artı bişeyler daha istiyor olması lazım.
  • tmm anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Pesimist::: -- 30 Ocak 2008; 12:26:32 >
  • legend 2 serisi ve cryptic 3nd serisi kac lvlde acılcak
  • kaç lvl hatırlamıyorum ama fazla xp vermiyor onlar.
  • 3nd cryptic tale açıldı coincidence diye birşey geldi gittim highlandsta tavern chungs dan mektup aldım chung's letter diye okudum mektubu bişi anlamadım sonrasında ne yapmalıyım?
  • önemli olan herkesi gezmek gerekiyor o görevde.sabit birisi yok.dragon castledaki herkese gitçeksin sırayla.karambole 1 tanesi cevap veriyor.
  • dragon castle da herkesi gezdim 1-2 taner guard hariç her birinde quest bölümünden girdim..
    neden bahsedion deli misin olm sen gibi cevaplar verdiler baika yerde araştırdım talklara bas diyorlar ama onlarda da bazılarına bastım olmadı sadece dragon castle mi acaba bi tur daha atam ona göre
  • "43 calf meat loaf from castle physician DC "
    tavern clerk sohaen verilenleri aldıktan sonra DC de ki physician'a gidiyorum ama görevler içersinde 2nd cryptic task mevcut değil 43 adet calf mear loaf ı kendim alıp çantama koysam da bir sonraki npc de devam etmiyor. Yanlış yaptığım bir şey mi var ?
  • baba öle olmaz. görevi hatırlamıyorum ama gttiğin adam Castle Physician mı Physician Trainer mı ?

ikisini de dene
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.