Şimdi Ara

TFT-LCD monitör kullananlar ve alacak olanlar.Aradığınız Her Şey Burda Sizin için (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
2.357
Cevap
2
Favori
348.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar emlak ofisinde kullanılmak üzere, fotoğraf gösterilecek devamlı olarak müşteriye, bu tarz bir iş için 400 tl civarında 22'' ve üstü lcd monitör tavsiyesi istiyorum. Şimdiden çok teşekkürler. ( 22'' büyük olur derseniz 19'' bir model de düşünebilirim. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PatakoZ -- 8 Kasım 2009; 16:15:05 >
  • almadan önce baksaydım
    keşke
  • Arkşlarım bende yaklın zmnda LCD almayı düşünüyorum bir çok lcd inceledim ama DVI değil genelde hepsi analog bende DVI istiyorum ndni DVI çıkışlı ekran kartı alacak olmam.

İSTEDİĞİM 3 Özellik var

1) 19 ''
    2) DVI girişli ( şu an analog kullanmaktayım )
    3)Yüksek çözünürlük oyun oynamayı seviyorum.

bilinen markalardan almayı düşünüyorum. zengin değilim ikide bir monitör değiştireyim.

lütfen yardımcı olursanız minnettar olurum !!!!!!!!!!

şimdiden teşekkürler ...........
  • arkadaşlar bende monitörümü satmak istiyorum.. sıfırdan farksız exa. dan aldım.. samsung t240. pm yoluyla iletişime geçebilirsiniz..

bu arada samsung dan şaşmayın..
  • En ucuz tft-lcd monitör hangisi? 15" olabilir.İnternetten arattıklarım pahalı oluyor genelde.Bildiğiniz kampanyası olan bir yer var mı? 2 tane almayı düşünüyorum.Ekrandan veri takip etmek için sadece
  • Inca yı göz önünde bulundurun. 20 inç incamdan 3 yıldır hiç bir problem sıkıntı vs çekmedim. Şuan kardeşim kullanıyor, tam orta düzey bir lcd isteyenler için ideal. Ölü pixel vs de yok. Ki olsa bile umrumda olmazdı tahminimce.

Alabilirseniz Full HD modeller var onlara bakın. 23 inç olanlarda özellikle gözüm kaldı.

PS3 için hdmi gerekli bildiğim kadarıyla. Benq monitörüm de hdmi var x2200w olması lazım modeli. Fiyatları ucuzlamıştır herhalde ben 380 e almıştım. 1 yıl oluyor yaklaşık.
  • Arkadaşlar uzun zamandır Packard Bell marka bir 17" monitörüm bulunmaktaydı ama artık ömrünü doldurdu. :) Gayet memnundum ama artık napalım :)
    Bende bugün itibariyle monitör arayışına girdim monitör almışken ekran kartıda alayım dedim ama kafam çok karıştı bilenlere danışayım dedim. Sorum şu 19"-23" arası bir (LCD)monitör alacağım ve ekran kartıda iyi bişeyler olsun diyorum ne almalıyım? Ekran kartı olarak aklımda Zotac GTX295 var ama yinede size danışmakta fayda var. Eğer söylediğiniz ürünlerle ilgili teknik bilgileri ve kendi yorumlarınızıda yazarsanız çok sevinirim şimdiden ilgilenen herkese teşekkürler.
    Fiyat önemli değil.
  • herkese iyi akşamlar.

bozulan philips 107t crt 'nin yerine bir lcd monitör almak istiyorum. almışken de led olsun istiyorum.
    bir de dvi girişi olursa iyi olur. bu özellikleri taşıyan en ucuz çözüm ne olur sizce? full hd olması şart değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rothkochapel -- 2 Temmuz 2010; 20:52:12 >

• Asus VE246H adlı monitör'ün ülkemize ne zaman geleceğini bilen var mı? Oyungezer dergisi bu ay incelemiş ama monitör Avrupa'ya adımını atmamış sanırım.

http://www.amazon.com/ASUS-VE246H-24-LCD-Monitor/dp/B003GD6W3C/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1279798424&sr=1-1
  • merhaba ,

Hepsiburada DELL 18.5" 5ms Wide Screen LCD Monitör - E1910H i Günün Teklifinde 179 TL ye satıyor.. Kullanan varmı ? Fiyatı nasıl ?

http://www.hepsiburada.com/Liste/dell-185-inch-wide-screen-lcd-monitor/ProductDetails.aspx?productId=bd56370&categoryId=986
  • beyler samsung 18,5 inç e1920nx monitör nasıldır?
  • arklar bnde monitör alıcam
    indiriceğim dizi ve filmler 720p
    ama merak ettiğim bişi var
    1920*1080 çözünürlüğe sahip bi monitör
    ve
    1280*720 çözünürlüğe sahip monitörü kıyaslıcak olursak
    720p lik bi film hangi monitörde daha iyi izlenir?
    bildiğim kadarıyla aynı olması lazm ama yanlış biliyorsam düzeltin lutfen doğruysa da onaylayın
    ona göre monitör alıcam
  • KULLANDIĞIMIZ MONİTÖR KULLANIŞLI ÇIKTI. AMA YENİ BİR MONİTÖR DAHA KULLANIŞLI ÇIKACAKTIR.EĞER YENİ BİR BİLGİSAYAR ALIRSANIZ MONİTÖRÜNE BAKIN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolverine7715

arklar bnde monitör alıcam
    indiriceğim dizi ve filmler 720p
    ama merak ettiğim bişi var
    1920*1080 çözünürlüğe sahip bi monitör
    ve
    1280*720 çözünürlüğe sahip monitörü kıyaslıcak olursak
    720p lik bi film hangi monitörde daha iyi izlenir?
    bildiğim kadarıyla aynı olması lazm ama yanlış biliyorsam düzeltin lutfen doğruysa da onaylayın
    ona göre monitör alıcam

Hocam sen full hd desteği sunan monitörü al daha düşük çözünürlükteki filmleri gerçek boyutuna kalitesine göre izlersin sana o imkanı verir ama 1280 tarzı çözünürlükte birşey alırsan 1080 e gelince işler değişir tadını alamazsın sana tavsiyem full hd ve en az 5 ms tepkime süresi olan bunun yanında yüksek konst. olan ve en az 260 parlaklıkta bir monitör alman hatta 400 500 bütçen varsa bunun yanına tv yi de eklersin 24 boyutunda tam anlamıyla müthiş bende hem ps3 hem pc bağlı hemde tv izliyorum tadından yenmiyor

• >Yakup_unsal
    çok tşkr ederim full hd cazip geldi bana da
    samsung p2250 de karar kıldım hem full hd hem 2ms hem de dvi çıkışlı
    pişman oluncak bi monitöre benzemio
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolverine7715

>Yakup_unsal
    çok tşkr ederim full hd cazip geldi bana da
    samsung p2250 de karar kıldım hem full hd hem 2ms hem de dvi çıkışlı
    pişman oluncak bi monitöre benzemio

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-b2430h-24-5ms-analogdvihdmi-full-hd-wide-screen-lcd-monitor-parlak-siyah/ProductDetails.aspx?productId=bd53927&categoryId=986
    http://www.hepsiburada.com/Liste/acer-p235hbbd-23-5ms-analogdvi-wide-screen-lcd-monitor/ProductDetails.aspx?productId=bd56456&categoryId=986
    Hocam bu samsunga bir bak bütçene göre biraz zorlara acer i al derim çok iş görürler

• Maximum 500 lira limitim var , ekran kartım gtx460 ve bütçeme uygun alabileceğim en iyi görüntü kalitesini ve kullanım rahatlığını sağlayan monitörü almak istiyorum. Lcd veya led fark etmez diye düşünüyorum , 22' ile 24' arasında önerilerinizi bekliyorum. Samsung , Acer , Lg markaları arasında olabilir . Monitörü hd film izlemek ve oyun oynamak amaçlı alacağım.
  • öneriler mevcut
  • teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.