Şimdi Ara

TFF Gene Galatasaray'ı Kenetledi. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
7.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlaşilmiştir ki birileri Galatasarayin ayağina dolanmaya çalişiyo ama Galatasaray o bağlari koparir boynunuza dolar.. Hakkıyla alnının akıyla 23. sampiyonluğa koşarken birileride hayal mahsulu rüyalarin peşinde koşup son 2 3 seneye kadar Asla bilmedikleri ve SİRF gündemi değiştirip kendi taraftarindan dayak yemesin diye ortaliğia saldiği anlamsiz geçersiz lig şampiyonluklarini almaya çalişsin bakalim.. NE demiştik, Hodri meydan..

FT ve yönetim bugunden itibaren dönen dolaplari ve bu kirli düzenin farkın varsin ve TÜM Tesisleri basına kapasin, Maç sonlari hiç kimse hiç bi yere kanala basina demeç vermesin, Antremandan tesisten stada, staddan tesise ve antremana.. Lig sonuna kadar Olabildiğince Kimse kimseye selam dahi vermesin.. Anlaşildi sene sonu yine Eze ezeeee Şampiyonuz.. Türkiyenin En büyük ve Alnının teriyle hakkıyla şerefle En çok şampiyonluk ve kupa kazanan takımı Galatasarayi taniyamadilar..

• Şu Fatih Terim'den sağlam politikacı olur. Kitleleri iyi sürüklüyor peşinden.Şu 3 maçlık rezil futbolun hesabını vermeden her şeyi örtbas edip, yine olayları GS ye oyun oynanıyora getirdi ya helal olsun.Kötü futbolun nedenlerini açıkla bırak bu hayali kahramanların GS oynadığı oyunlar masalını .Sayın GS li kardeşlerim bir bakın takıma 3 haftalık periyotta memnunmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baylan35

Şu Fatih Terim'den sağlam politikacı olur. Kitleleri iyi sürüklüyor peşinden.Şu 3 maçlık rezil futbolun hesabını vermeden her şeyi örtbas edip, yine olayları GS ye oyun oynanıyora getirdi ya helal olsun.Kötü futbolun nedenlerini açıkla bırak bu hayali kahramanların GS oynadığı oyunlar masalını .Sayın GS li kardeşlerim bir bakın takıma 3 haftalık periyotta memnunmusunuz.
    Küfür etmeden,darp etmeden,silahla tehdit etmeden 37 haftada 14,15 hafta ceza almış hoca nasıl politikacı oluyor?Alenen Gs'yi çökertmek için 5,10 koldan saldırıyorlar işte , kör müsünüz?
  • quote:

Şu Fatih Terim'den sağlam politikacı olur. Kitleleri iyi sürüklüyor peşinden.Şu 3 maçlık rezil futbolun hesabını vermeden her şeyi örtbas edip, yine olayları GS ye oyun oynanıyora getirdi ya helal olsun.Kötü futbolun nedenlerini açıkla bırak bu hayali kahramanların GS oynadığı oyunlar masalını .Sayın GS li kardeşlerim bir bakın takıma 3 haftalık periyotta memnunmusunuz.
    Son iki sezonun şampiyonu, son sezonun 3 kupasının da sahibidir. Son 5 sezonda 3'ü şampiyonluk olmak üzere 9 kupa kazanmıştır. Ligin en iyi kadrosuna sahiptir, Şampiyonlar Liginde oynayacaktır.
    Gerçekten işler çok kötü gidiyor ve bu yüzden Terim taraftarını uyutuyor, kötü futbolu unutturmak için 4 maç ceza yiyor haklısın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

Son iki sezonun şampiyonu, son sezonun 3 kupasının da sahibidir. Son 5 sezonda 3'ü şampiyonluk olmak üzere 9 kupa kazanmıştır. Ligin en iyi kadrosuna sahiptir, Şampiyonlar Liginde oynayacaktır.
    Gerçekten işler çok kötü gidiyor ve bu yüzden Terim taraftarını uyutuyor, kötü futbolu unutturmak için 4 maç ceza yiyor haklısın.

Alıntıları Göster
    Bu 3 maçlık kötü gidişatın sebebini kim açılayacak diye sormuştum dostum.Bu klasik Terim taktiğidir.İşler kötü gittiği zaman birileri oyun oynuyor..Kim senin takımına ne yaptı da 3 maçta zar zor 4 puan topladın.

• quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

Küfür etmeden,darp etmeden,silahla tehdit etmeden 37 haftada 14,15 hafta ceza almış hoca nasıl politikacı oluyor?Alenen Gs'yi çökertmek için 5,10 koldan saldırıyorlar işte , kör müsünüz?

Alıntıları Göster
    Bu sezon oynanan 3 haftalık lig periyodunda lehine en çok hakem hatası yapılan takım GS dir. Denizli maçı Babel barajda elle kestiği top 2. sarı verilmedi.Konya maçı,geçen senenin gol kralı Çagne kendi ceza alanında topu elle oynadı penaltı verilmedi.Ve o maçta kırmızı cezası olması gereken babel gol attı. Kayseri maçı tüm kararları doğru. kırmızılar vs hepsi dogru hakem çok iyi maç yönetti.Kıl payı galibiyet alındı..Ama Hoca çıktı yine mağdur ayakları.

• quote:

Bu 3 maçlık kötü gidişatın sebebini kim açılayacak diye sormuştum dostum.Bu klasik Terim taktiğidir.İşler kötü gittiği zaman birileri oyun oynuyor..Kim senin takımına ne yaptı da 3 maçta zar zor 4 puan topladın.

Alıntıları Göster
    Lig daha yeni başlamış defans hattı hariç kadro değişmiş her maç farklı bir sistem denemesi ile çıktığı maçlarda puan kaybetti diye işlerin neresi kötü gidiyor dostum?

Adam zaten favori en iyi kadro onda neden böyle bişey yapsın çok saçma. Hadi yaptı diyelim neden çıkıp kesin ceza alacağı sertçe eleştiri yapmadı da, cezası yoruma açık konuştu? Öyle yapacak olsa çıkar çatır çatır eleştirip 10 maç ceza almaz mıydı?

• quote:

Lig daha yeni başlamış defans hattı hariç kadro değişmiş her maç farklı bir sistem denemesi ile çıktığı maçlarda puan kaybetti diye işlerin neresi kötü gidiyor dostum?

Adam zaten favori en iyi kadro onda neden böyle bişey yapsın çok saçma. Hadi yaptı diyelim neden çıkıp kesin ceza alacağı sertçe eleştiri yapmadı da, cezası yoruma açık konuştu? Öyle yapacak olsa çıkar çatır çatır eleştirip 10 maç ceza almaz mıydı?

Alıntıları Göster
    Şimdi senin dediğine göre

Ligin favorisi, en iyi kadro onda.Buna rağmen 3 maçta zar zor çıkartılan 4 puan var.Sence kötü bir gidiş yok mu? Ha düzelir mi düzelir.Toparlar yoluna devam eder.Ben şunu soruyorum bu 3 maçlık kötü başlangıçın açıklaması dış güçler mi? Ya bu dış güçler ne yaptı da bu takım zar zor 4 puan alabildi.

• quote:

Şimdi senin dediğine göre

Ligin favorisi, en iyi kadro onda.Buna rağmen 3 maçta zar zor çıkartılan 4 puan var.Sence kötü bir gidiş yok mu? Ha düzelir mi düzelir.Toparlar yoluna devam eder.Ben şunu soruyorum bu 3 maçlık kötü başlangıçın açıklaması dış güçler mi? Ya bu dış güçler ne yaptı da bu takım zar zor 4 puan alabildi.

Alıntıları Göster
    Dış güçler diye bişe mi dedi adam? O açıklamasında bahsettiği sadece hakem mevzusu değil. Siyasi şeyler söyledi orda, Mustafa Cengiz'in dünkü açıklamalarını ordaki göndermelerini anladıysan Terim'in ne demeye çalıştığını da anlarsın. Dediği şeylerin hakemle futbolla falan alakası yok.

• quote:

Dış güçler diye bişe mi dedi adam? O açıklamasında bahsettiği sadece hakem mevzusu değil. Siyasi şeyler söyledi orda, Mustafa Cengiz'in dünkü açıklamalarını ordaki göndermelerini anladıysan Terim'in ne demeye çalıştığını da anlarsın. Dediği şeylerin hakemle futbolla falan alakası yok.

Alıntıları Göster
    Dostum dış güçlerin nesini anlamadın.Futbol sahada oynanıyor ya, saha dışında bir şeyler dönüyormuş GS yi engellemek için.Daha doğrusu şu heralde saha dışı güçler.

Zaten mevzu burada aslında, birileri bir şeyler yapıyor ama yapan kim, yapılan ne belli değil.Ya böyle bir şey yok. Ya da kendileri de zaman zaman aynı işlere karıştıkları için ne isim verebiliyorlar ne de ne yapılmış açıklayabiliyorlar. Kim ne yapıyor koyun ortaya..

• quote:

Dostum dış güçlerin nesini anlamadın.Futbol sahada oynanıyor ya, saha dışında bir şeyler dönüyormuş GS yi engellemek için.Daha doğrusu şu heralde saha dışı güçler.

Zaten mevzu burada aslında, birileri bir şeyler yapıyor ama yapan kim, yapılan ne belli değil.Ya böyle bir şey yok. Ya da kendileri de zaman zaman aynı işlere karıştıkları için ne isim verebiliyorlar ne de ne yapılmış açıklayabiliyorlar. Kim ne yapıyor koyun ortaya..

Alıntıları Göster
    Adamın ağzından dış güç diye bişe çıktı mı? Ortaya nasıl koysunlar adam sırf azıcık bahsetti diye 4 maç aldı. Bırakın bu işleri sanki bilmiyoruz Türkiye'de siyasetin futbolla içli dışlı olduğunu. Yakında çıkar zaten kokusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmehcik_71

Bu mesaj silindi.
    Adamın İtalya'da tek bir cezası yok, nereye stad göremezdi
  • Eski Açık Sarı Desene kullanıcısına yanıt
    İtalya’da şeker gibi ama
    https://m.sporx.com/fatih-terim-italyada-burasi-2-evim-SXHBQ611529SXQ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

İtalya’da şeker gibi ama
    https://m.sporx.com/fatih-terim-italyada-burasi-2-evim-SXHBQ611529SXQ
    Demek ki yurt dışında stada giriyormuş deme ?
    Burada yaptıklarını yapsa?

• quote:

Burada yaptıklarını yapsa?
    Ne mesela ?
    Sadece bir örnek
    https://www.youtube.com/watch?v=kuCJO4BVSPE&feature=youtu.be

• quote:

Sadece bir örnek
    https://www.youtube.com/watch?v=kuCJO4BVSPE&feature=youtu.be
    Ne var burada mesela ? 90 dk kendisini tahrik eden adama çiçek mi verecekti, gitti yumruğunu gösterdi işte.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.