Şimdi Ara

TFF Gene Galatasaray'ı Kenetledi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
7.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şaka gibi 4 maç ceza yetmiyormuş gibi bir de açıklamanın Twitter'den saat 19:05'te yaptılar. Transferin son gününden sonra Galatasaray'ın Twitter şovuna nispet yaptılar.
    Fatih Terim gene haklı çıktı, yabancı sınırı konuşulur artık dedi 2 gün sonra gündeme geldi, organize kötülük dedi TFF onu da gösterdi bize saolsun.
    Galatasaray'ı gene kenetlendirip havaya soktular, 2019/2020 şampiyonluğumuz hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen seneden beri yaşananlar bunun göstergesiydi zaten niye şaşırıyorsunuz arkadaşlar

Hatırlayalım isterseniz olanları. İçerdeki Konyaspor maçındaki skandal penaltı kararı ve ardından VAR incelemesinin yapılmamasıyla Galatasaray 2 puan kaybetti. Bunun üzerine hakemler düdük asmalı diye açıklama yapıldı. Üstüne Kulüpler Birliği önderliğinde bazı kulüp başkanlarına tam olarak anlatılmadan bir bildiri dayatıldı ve 17 kulüp tarafından imzalandı. Hakemler de hata yapabilir denildi. En ufak hatada düdük astırılmaz dendi. Bundan sonra sezon içinde hakem hataları git-gel bir şekilde devam etti. 2 Fenerbahçe maçında biz puan kaybettik ve son haftalarda Rize ve Beşiktaş maçlarında puan kazandık hakem hatalarıyla.

İşte film burada kopuyor. Ne hikmetse sezon başında hakemler de insandı ve hata yapabilirdi. Fakat sezon sonuna geldiğimizde bu hatalar bizim lehimize dönünce bu bildiriyi imzalayan herkes hakemleri eleştirir oldu. Neyse o sezonu kapattık. Daha bu sezon başlamadan yeni TFF Serkan Çınar ve Bülent Yıldırım'ı yani sadece bizim lehimize hata yapan hakemlere düdük astırdı. Ne hikmetse bu 17 kulüp sene başında düdük astırılmaz dedikten sonra sene sonunda 2 tane düdük astırılma olayına sesini bile çıkartmadı.

TFF bu hareketiyle tarafını ve tavrını çok net belli etti. Bugün de verilen ceza ve bu cezanın 19.05'te açıklanması Fatih Terim'in ifade ettiği organize ama amatör kötülüğün biraz da olsa profesyonelleştiğinin çok net bir göstergesiydi.

Sevgili Galatasaraylılar bu iş böyle devam edecek. Ama unuttukları bir şey var. Futbol sahada oynanır. Bu takım sahada oldukça, teknik direktörü Fatih Terim oldukça, stat 40 bin üstü dolu oldukça, camia kenetlendikçe Mayıs ayında olacaklar bellidir...

Not: Bu konuyla ilgili açtığım tüm konular istisnasız Fenerbahçelilerin şikayetleri üzerine kapatıldı. Umarım yine ceza yemem
  • Galatasaray'ın İstediği Oldu. Sen Hakem Seni Korurken Adamlara İftira Atarsan, Takımını İtici Hale Getirirsen Onlarda Böyle Yapar.

Not: Saati Yanlış Buluyorum. 19:07 Olsa Fenerbahçe, 19:03 Olsa Beşiktaş Tepki Gösterir. Tff Bunu Yazmaması Gereken Bir Kurum. Süper Lig Birliğine Gidiyoruz...

• Daha geçen gün yazdim..

TFF Gene Galatasaray'ı Kenetledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 5 Eylül 2019; 19:43:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Daha geçen gün yazdim..

Geçen Yıl 2.Yarı Galatasaraya Olan Desteği İyi Bilen Fatih Terim Ligin Başında Önlemini Aldı ve Bize Yapılan Başka Takımada Yapılmasın. Eşitlik Olsun İstedi

• quote:

Orijinalden alıntı: hopali08

Galatasaray'ın İstediği Oldu. Sen Hakem Seni Korurken Adamlara İftira Atarsan, Takımını İtici Hale Getirirsen Onlarda Böyle Yapar.

Not: Saati Yanlış Buluyorum. 19:07 Olsa Fenerbahçe, 19:03 Olsa Beşiktaş Tepki Gösterir. Tff Bunu Yazmaması Gereken Bir Kurum. Süper Lig Birliğine Gidiyoruz...
    Hakemden değil organize kötülük görüyorum dediği için ceza aldı, hakemin her kararını ağır şekilde eleştiren Hikmet Karaman'ın adı geçmiyor.
    Galatasaray'a şike iması yapan Kayseri başkanına bişe yok.
    90 dk Trabzon kalecisine ana avrat söven Fenerbahçe taraftarına bişe yok.
    Silahım olsa hakemi vururdum diyen adama 11 gün
    Hakemin suratına ana avrat söven Şenol Güneş de 1 maç almıştı zamanında.

Fatih Terim a dese 4 maçtan başlıyor, Galatasaray şampiyonluğu ilan etti şu açıklamadan ve saatinden sonra.

• quote:

Galatasaray'ın İstediği Oldu. Sen Hakem Seni Korurken Adamlara İftira Atarsan, Takımını İtici Hale Getirirsen Onlarda Böyle Yapar.

Fatih hocanın silahım olsa Hakemi ya da Tff başkanını vururdum demesi lazımdı. Sende haklısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış Manço

Fatih hocanın silahım olsa Hakemi ya da Tff başkanını vururdum demesi lazımdı. Sende haklısın.

Alıntıları Göster
    Keşke Şenol Güneş gibi ana avrat sövseydi 1 maçla yırtardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eski Açık Sarı Desene

Hakemden değil organize kötülük görüyorum dediği için ceza aldı, hakemin her kararını ağır şekilde eleştiren Hikmet Karaman'ın adı geçmiyor.

Fatih Terim a dese 4 maçtan başlıyor, Galatasaray şampiyonluğu ilan etti şu açıklamadan ve saatinden sonra.

Alıntıları Göster
    Geçmişe Takılı Kalıyorsunuz. Caner İçin Yönetmelik Çıkarıp Sonra Değişen Federasyonu Geride Bıraktık. Eskideki Hatalarla Kıyaslamak Sezon İçi Olabilir.

Ayrıca Kayseri Başkanına da Ceza Çıkacaktır. Bence Sırayla Açıklanacaktır

• quote:

Geçmişe Takılı Kalıyorsunuz. Caner İçin Yönetmelik Çıkarıp Sonra Değişen Federasyonu Geride Bıraktık. Eskideki Hatalarla Kıyaslamak Sezon İçi Olabilir.

Ayrıca Kayseri Başkanına da Ceza Çıkacaktır. Bence Sırayla Açıklanacaktır

Alıntıları Göster
    Ne sırası? Hepsi açıklandı işte Terim'den başka kimseye çalışmamışlar ki
    Keşke ana avrat sövseydi 1 maçla yırtardı.

• Yok abi ya ne 4 maçı galatasaray kollanıyor bi kere
  • quote:

Ne sırası? Hepsi açıklandı işte Terim'den başka kimseye çalışmamışlar ki
    Keşke ana avrat sövseydi 1 maçla yırtardı.

Alıntıları Göster
    Sahada Sövüyor Hatta Dövüyor. Basın Toplantısında Sövsün Sıkıyorsa

• quote:

Geçen Yıl 2.Yarı Galatasaraya Olan Desteği İyi Bilen Fatih Terim Ligin Başında Önlemini Aldı ve Bize Yapılan Başka Takımada Yapılmasın. Eşitlik Olsun İstedi

Alıntıları Göster
    Geçen yıl ilk yarı Konya, Rize, FB maçları, ikinci yarı ise yine FB maçı. Şimdi basacağım küfürü de 11 yıllık hesaba acıyorum.
  • quote:

Sahada Sövüyor Hatta Dövüyor. Basın Toplantısında Sövsün Sıkıyorsa

Alıntıları Göster
    Fatih Terim mikrofon ile aynı ortamda bulunduğu için 3 maç yer.

• quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Geçen yıl ilk yarı Konya, Rize, FB maçları, ikinci yarı ise yine FB maçı. Şimdi basacağım küfürü de 11 yıllık hesaba acıyorum.

Alıntıları Göster
    Konuşamayan Küfür Eder Zaten...

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    En sakin hali 2 kupa ediyor adamın, cezalar boşuna değil.

• terim den neden nefret ettiğimi hatırlatan bir karar olmuş
    benzer olaylar 3. döneminde de olmuştu,o ne yaptı koşa koşa bu tff nin emrine girdi
    ha bu arada
    KOVULMASA HALA BU TFF NİN MAAŞLI ÇALIŞANIYDI
  • quote:

Alıntıları Göster
    Geçen sene FT ceza yiyince tepetaklak oldunuz. Geri döndü kazanmaya başladınız. Başak 70 puan bile toplayamayınca şampiyon oldunuz. Olsa olsa şampiyonluk gider bu cezayla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 5 Eylül 2019; 20:14:20 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.