Şimdi Ara

TF2 ' nin en iyi TÜRK oyuncuları. Burada ! 18.07.2012-Güncel (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
2
Favori
9.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Nintendo.

quote:

Orijinalden alıntı: A.S.İ

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: A.S.İ

Konu ölmüş galiba

oyun öldü çünkü

F2p olunca biraz öyle oldu ama bayağı sevdiğim bir oyun.

f2p oyunu canlandırdı asıl, önceden 20.000 oyuncuyu geçemezken 80.000lere çıkarmıştı, geçen yaza kadar da öyleydi. olay milletin sıkılması sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tf2 artık hiç bir zaman eskisi gibi olmayacak ve hatta valve 3-4 yıl sonra fena bir çöküşe geçecek (gerçi elinde sağlam oyunlar var onların "3" ü gelirmi bilinmez ama gelmezsede
    dediğim gibi batmaya yakındır.) Sadece kozmetik ekleyerek insanların devam ettirilebilir olmasını düşünmek çok yanlış Dota 2' de şuan ki durum herkesin söylediği tekrarlana bilirlik çok fazla
    Tf2 de de aynı sorun oldu yeni mod yok insanlar cidden sıkılmaya başlıyor bir süre sonra sürekli kozmetik sürekli bi para harcatma çabası yaa abeeğğ ya ben iteme önem vermiyom sanki item vuruyo diyen adamlar sıkıntıdan set çekmeye başladı. Dediğim gibi yeni mod gelmezse yada bir değişiklik valve gg :)
  • Dota 2 den kim sıkılmış ?

• millet dota 1'i yıllarca oynadı dota 2'den mi sıkılacak hepsini geçtim valve diyelim iş yapmasa (ki bu oyunların serilerinin devamı var, yeni oyunları var falan bildiğin imkansız) steam'den bile yine yeterince para alırlar zaten. umarım burada ciddi değilsindir, valve batmaz, yeni bir firma da değil ki yani.
    tf2'ye yapılacak bir şey yok, oyun kendiliğinden sıktı, ne ekleyebilirlerdi ki en fazla, ne beklenebilir.
  • quote:

millet dota 1'i yıllarca oynadı dota 2'den mi sıkılacak hepsini geçtim valve diyelim iş yapmasa (ki bu oyunların serilerinin devamı var, yeni oyunları var falan bildiğin imkansız) steam'den bile yine yeterince para alırlar zaten. umarım burada ciddi değilsindir, valve batmaz, yeni bir firma da değil ki yani.
    tf2'ye yapılacak bir şey yok, oyun kendiliğinden sıktı, ne ekleyebilirlerdi ki en fazla, ne beklenebilir.

Oyun kendiliğinden mi sıktı :D:D o kadar çok kozmetik eklediler ki BF3'de 80-90 Fps alan adamlar Tf2 de 25-30 fps almaya başladılar.
    Fps leri düzelsin diye cfg ler yükledi millet oyunu gerçek kalitesi ile oynayamadılar. Oyunu paralıda kaç kişi oynuyodu ki zaten Valve o zaman HL ve Cs ile var olan bi firmaydı
    Şu FreeToPlay olayını getirip kozmetik ekledilerde kendine geldi anca Cs:Go bile beklenen satış rakamlarına ulaşamadı onunda FTP olayı yakındır.

Bende dedim zaten bu oyunların "3" ü çıkmaz ise gg diye zaten Dota nın da ömrüde 3-4 yıldır.

---
    @ByPrison - Dota sıktı başka oyunlara geçelim dediğin günleride gördük gelip burda Dota dan kim sıkılmış ki demenin zamanı manidar !! :D

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: hmps

quote:

millet dota 1'i yıllarca oynadı dota 2'den mi sıkılacak hepsini geçtim valve diyelim iş yapmasa (ki bu oyunların serilerinin devamı var, yeni oyunları var falan bildiğin imkansız) steam'den bile yine yeterince para alırlar zaten. umarım burada ciddi değilsindir, valve batmaz, yeni bir firma da değil ki yani.

Oyun kendiliğinden mi sıktı :D:D o kadar çok kozmetik eklediler ki BF3'de 80-90 Fps alan adamlar Tf2 de 25-30 fps almaya başladılar.
    Fps leri düzelsin diye cfg ler yükledi millet oyunu gerçek kalitesi ile oynayamadılar. Oyunu paralıda kaç kişi oynuyodu ki zaten Valve o zaman HL ve Cs ile var olan bi firmaydı
    Şu FreeToPlay olayını getirip kozmetik ekledilerde kendine geldi anca Cs:Go bile beklenen satış rakamlarına ulaşamadı onunda FTP olayı yakındır.

Bende dedim zaten bu oyunların "3" ü çıkmaz ise gg diye zaten Dota nın da ömrüde 3-4 yıldır.

---
    @ByPrison - Dota sıktı başka oyunlara geçelim dediğin günleride gördük gelip burda Dota dan kim sıkılmış ki demenin zamanı manidar !! :D

/>

xkafe'deki eski adamların hepsinin mi bilgisayarı kötü? tf2 eskiden de çok oynanıyordu, sadece oyuncu sayısı düşmeye başlayınca F2P yaptılar. CS:GO ise şu an steamde en çok oynanan ikinci oyun, Dota'dan sonra.
    Dota battlefield gibi bir oyun değil, bir süre oynayınca sıkan bir tür değil. O oyun ölmez. CS zaten kimse bırakmaz. TF2 ise kaç yıllık oyun olmasına rağmen şu an steamde en çok oynanan üçüncü oyun. başka bir firma yapsaydı ömrü kısa olurdu, ama valve'ın oyunları öyle değil. ve dediğim gibi tüm oyunları oynamayı bıraksalar bile valve hala yaşar.

• Gerekli cevabı aldığını düşünüyorum. Daha fazla uzatmanın manası yok.

• quote:

quote:

quote:

---

/>

xkafe'deki eski adamların hepsinin mi bilgisayarı kötü? tf2 eskiden de çok oynanıyordu, sadece oyuncu sayısı düşmeye başlayınca F2P yaptılar. CS:GO ise şu an steamde en çok oynanan ikinci oyun, Dota'dan sonra.
    Dota battlefield gibi bir oyun değil, bir süre oynayınca sıkan bir tür değil. O oyun ölmez. CS zaten kimse bırakmaz. TF2 ise kaç yıllık oyun olmasına rağmen şu an steamde en çok oynanan üçüncü oyun. başka bir firma yapsaydı ömrü kısa olurdu, ama valve'ın oyunları öyle değil. ve dediğim gibi tüm oyunları oynamayı bıraksalar bile valve hala yaşar.

Sen neden beni almıyosun sürekli konuyu farklı şekilde lanse etmeye çalışıyosun anlamadım :)
    Forumda senin Valve ' nin ağır fan boy olmadığını bilmeyen varmı ?

SteamCharts a göre konuşucaksak tf2 ve Cs:Go 6-7 ay içinde büyük bozguna uğruyucak neden Steam e göre konuşuyoruz onuda anlamış değilim :)
    artık valve ye rakip güzel sağlam oyunlar geliyor , eskiden yoktu şimdi alpha sürümdekiler yavaş yavaş geliyor.
    Dota yı başka firma yapsaydı demiş bide :D Fan boyluğun bu kadarı tamam valve süper 10 numara benim takıldığım nokta başka :D :D

@Byprison gerekli cevabı aldın demişin valla çok komik adamsın sonuçta ben Nintendo. ile tartışıyorum burda sen olaydan uzaksın gerekli cevabı sen veremiyormusun bazı şeyler bilgi dağarcığının dışındamı kalıyor.
    Hiç değişmemişsin hala başkaları üzerinden , başkalarının arkalarına saklanarak tükürüp tekrar arkalarına saklanıyorsun gel burda ben öyle bişey demedim dota dan sıkılmadım de bişey de derdini anlat, anlatamıyorsun.
    Gerekli cevabı aldığımı düşünmüş :D:D hmm ok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

---

/>

Sen neden beni almıyosun sürekli konuyu farklı şekilde lanse etmeye çalışıyosun anlamadım :)
    Forumda senin Valve ' nin ağır fan boy olmadığını bilmeyen varmı ?

SteamCharts a göre konuşucaksak tf2 ve Cs:Go 6-7 ay içinde büyük bozguna uğruyucak neden Steam e göre konuşuyoruz onuda anlamış değilim :)
    artık valve ye rakip güzel sağlam oyunlar geliyor , eskiden yoktu şimdi alpha sürümdekiler yavaş yavaş geliyor.
    Dota yı başka firma yapsaydı demiş bide :D Fan boyluğun bu kadarı tamam valve süper 10 numara benim takıldığım nokta başka :D :D

@Byprison gerekli cevabı aldın demişin valla çok komik adamsın sonuçta ben Nintendo. ile tartışıyorum burda sen olaydan uzaksın gerekli cevabı sen veremiyormusun bazı şeyler bilgi dağarcığının dışındamı kalıyor.
    Hiç değişmemişsin hala başkaları üzerinden , başkalarının arkalarına saklanarak tükürüp tekrar arkalarına saklanıyorsun gel burda ben öyle bişey demedim dota dan sıkılmadım de bişey de derdini anlat, anlatamıyorsun.
    Gerekli cevabı aldığımı düşünmüş :D:D hmm ok.

5 sene sonra mesajımı alıntılarsın
    ayrıca ben başka bir firma dota'yı yapsaydı ömrü kısa olurdu demedim, başka firmaların oyunları kısa ömürlü oluyor genelde dedim. belki blizzard alsaydı daha iyi yapacaktı(her sene 1 milyon dolarlık turnuva yapacak kadar güvenirlermiydi kendilerine bilmem artık), ama millet yine de yıllarca oynacaktı, sonuçta oyun dota.
    her sene hesapta rakipler geliyor ama değişen bir şey yok. her cümlende fan boy diyeceğine adam gibi tartış, başka yollardan laf atmaya çalışma. ne geçicekmiş dayz mi geçecek? kimi geçiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nintendo. -- 22 Ocak 2014; 17:19:44 >

• D. kullanıcısına yanıt
    ben niye görmemişim bu konuyu.

teşekkür ederim önerin için, gülümsetti.

gireyim de oynayım bari. nerdeyse 1-2 senedir açmadım doğru dürüst.
  • ne demiştin :D tf2 nin ömrünün kısa filan olduğu yok daha çok yaşar o gay ben hl3 ü çıkarırsa başka
  • Vayy beee zamanında ne maçlar dönerdi xkafede felan efsaneydi

ExpLosion`dan selamlar varmı birileri burda daha ^^
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.