Şimdi Ara

TF2 ' nin en iyi TÜRK oyuncuları. Burada ! 18.07.2012-Güncel (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
2
Favori
9.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEM-ÂBÂD

medicte OğuzhanKY de yaz :D

ali kırcayı mı healliyonn :)
  • gençler ali kirca yi tanıyan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jjuuddaass

quote:

Orijinalden alıntı: ADEM-ÂBÂD

medicte OğuzhanKY de yaz :D

ali kırcayı mı healliyonn :)

yoo
  • FavoRi n-qiN de tanırlar ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellaskos

FavoRi n-qiN de tanırlar ...

O kim yeni mi başlamış oyuna
  • oğuzhan mesaj atarmısın profilini göremiyorum oyunla ilgili soracaklarım var
  • konunun eğlenceli havasını kaçırmak istemiyorum ama ciddi olarak merak edenler varsa şöyle alabilirim öncelikle bir ön bilgi olsun diye:
    RTF2.com Türkiye'de Rekabetçi TF2

eğer hepsi aktif olsaydı ideal kadro:

Scoutlar: fle - dg
    Soldierlar: Alesline - Adiemus
    Demoman: Forza
    Medic: Ruzen (TheGame de olabilir)

dg Soldier oynamıştı ESL Country Championship 2011'de, yani Scout olarak exzntrc da düşünebilir ayrıca Demoman yedeği ilk seçenek suquba'dır.

malesef inaktiflikler nedeniyle Türkiye 6v6 kadrosu böyle değildir, bir daha da böyle olabilecek mi derseniz büyük ihtimalle hayır.

• Spy da çok iddalıyım.Pyro yuda güzel oynarım.
  • Oyunu bırakalı bir ay oluyor, çok önceden de oynuyordum.Zamanında bir arkadaşımla beraber publicde oynuyorduk,kendisi mediğim olarak oynuyordu.Çok zevkliydi. Ortam kötüydü ama ikimiz beraber oynadığımız için ortamı takmıyorduk.
    Arkadaş oyunu bırakınca yalnız kaldım,medic bulamadım kendime.Kötü oynadığım için değil.Takımda medic olmuyordu çoğu zaman.Olduğu zaman da başka bir arkadaşı oluyordu onun peşinde takılıyordu hep, zamanında bizim yaptığımız gibi. Daha sonra ortam çok rahatsız etmeye başladı.6v6 alanında da lobby'den öteye gidemediğim için oyunu bıraktım.
    Arada bir oyunu geri yükleyesim geliyor ancak ortam geliyor aklıma,publicdeki medic kıtlığı,fail lobbyler.. Sonra vazgeçiyorum.

• beni de yaz gamma ben :C

dipsos:şaka yapıyorum tabisi de
  • Sniperda (Özellikle huntsmandı şuan rifle takılıyorum) ben yokum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CuteFace.

Oyunu bırakalı bir ay oluyor, çok önceden de oynuyordum.Zamanında bir arkadaşımla beraber publicde oynuyorduk,kendisi mediğim olarak oynuyordu.Çok zevkliydi. Ortam kötüydü ama ikimiz beraber oynadığımız için ortamı takmıyorduk.
    Arkadaş oyunu bırakınca yalnız kaldım,medic bulamadım kendime.Kötü oynadığım için değil.Takımda medic olmuyordu çoğu zaman.Olduğu zaman da başka bir arkadaşı oluyordu onun peşinde takılıyordu hep, zamanında bizim yaptığımız gibi. Daha sonra ortam çok rahatsız etmeye başladı.6v6 alanında da lobby'den öteye gidemediğim için oyunu bıraktım.
    Arada bir oyunu geri yükleyesim geliyor ancak ortam geliyor aklıma,publicdeki medic kıtlığı,fail lobbyler.. Sonra vazgeçiyorum.
    lol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud__Strife -- 2 Temmuz 2014; 6:06:20 >

• Bu arkadaşları tanıyan var ise karşılıklı bir maç atsınlarda bu konu bu kadar uzamasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: KnoXviLLe87

Bu arkadaşları tanıyan var ise karşılıklı bir maç atsınlarda bu konu bu kadar uzamasın

imkansız şeyleri istiyorsun.
  • o zaman herkes güzel oyuncu.Çoğu oyuncuların şanslı zamanları olur.
  • quote:

o zaman herkes güzel oyuncu.Çoğu oyuncuların şanslı zamanları olur.

Hocam selam.Ben PanGold belki hatırlarsın.Bu oynadığmız turkogp ne oldu benim favorilerden gitmiş,benmi sildim acaba yoksa başka bir durummu.Ayrıca başka tavsiye edebileceğin server varsa iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aizen Sousuke

quote:

Hocam selam.Ben PanGold belki hatırlarsın.Bu oynadığmız turkogp ne oldu benim favorilerden gitmiş,benmi sildim acaba yoksa başka bir durummu.Ayrıca başka tavsiye edebileceğin server varsa iyi olur.

Sunuculara bakım yapıldı.Şuan açık.

176.53.17.7:27015 TURKOGP - Nrt Public #1# TF2Turkiye.com
    176.53.17.9:27015 TURKOGP FUN BOX # 1 ||Saxton || Dodgeball || PropHunt
    176.53.17.11:27015 TURKOGP - NrT MARIO KART # TF2Turkiye.com
  • bu oyun nedir nasıl bişeydir merak ettim link atarmısınız
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aizen Sousuke

quote:

Sunuculara bakım yapıldı.Şuan açık.

176.53.17.7:27015 TURKOGP - Nrt Public #1# TF2Turkiye.com
    176.53.17.9:27015 TURKOGP FUN BOX # 1 ||Saxton || Dodgeball || PropHunt
    176.53.17.11:27015 TURKOGP - NrT MARIO KART # TF2Turkiye.com

Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.