Şimdi Ara

TF2 : Bellek Read Olmadi Hatasi - Lütfen Yardim Edin - (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yahu kötü mana niye arıyorsun ki, zamanında buradaki herkes oynadı. Hatta hiç unutmuyorum ben almak isterken nakit sıkıntım vardı. Blackfire almıştı Sas'a giriyodu filan ben böyle milletin puanına bakıyodum tanımadığım etmediğim adamlar filan
  • bi de millet oyna girdiğinde ismi yeşil görünüyo, bende her daim mavi görünüyodu ya: o da çok pis koyuyo
  • Benim hiç nonsteam TF2m olmadı.

TF2 ile doğrudan tanışıklığım Orange Box almama dayanır. Çok önceden biliyordum oyunu ancak oynama merakım yoktu.
    Orange Box alınca, lan bu neymiş diyerek aldım, öyle de gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 10 Eylül 2009; 23:51:24 >
  • Valla biz bütün DH olarak hatırlarlarsa hollanda serverında takılırdık ismide haxb0x mıydı neydi
  • benim non-steam hayatım 2-3 hafta sürdü; o da KSO, PsyFamily gibi serverlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

Valla biz bütün DH olarak hatırlarlarsa hollanda serverında takılırdık ismide haxb0x mıydı neydi

haxb0x neydi zamanında bir Alman serverıydı pinglerde iyiydi deli gibi nonsteam oynardık
  • quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

quote:

Valla biz bütün DH olarak hatırlarlarsa hollanda serverında takılırdık ismide haxb0x mıydı neydi

haxb0x neydi zamanında bir Alman serverıydı pinglerde iyiydi deli gibi nonsteam oynardık

hâlâ ayakta mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gvngngr

quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

quote:

hâlâ ayakta mıdır?

Yok gitti o gidiş...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.