Şimdi Ara

TF2 : Bellek Read Olmadi Hatasi - Lütfen Yardim Edin -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 5 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • O Rei (6 mesaj) Guest-6CB3B4454 (5 mesaj) Korin (4 mesaj) IgorStravinsky (4 mesaj) KoMiKaZe (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> Team Fortress Serisi >> TF2 : Bellek Read Olmadi Hatasi - Lütfen Yardim Edin -
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    430 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Arkadaşlar böyle bi hata ariyorum acaba bu sorunun çözümünü veya nedenini bilen var mi ?

|
    |
  • Yarbay
    3266 Mesaj
    steamdan oyuna sag tıkla properties de set launch optionsdan
    -dxlevel 90
    -dxlevel 85
    veya
    -dxlevel 81

yazıp denermisin

bide şurayı oku:http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?p=10624368 aynı hata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6CB3B4454 -- 15 Temmuz 2009; 18:39:44 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    430 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Right click the game in steam select "properties" click "set launch options" type in the box
    -dxlevel 81

Hallettim çok saol
    |
    |
  • Yarbay
    3266 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Korin

quote:

Right click the game in steam select "properties" click "set launch options" type in the box
    -dxlevel 81

Hallettim çok saol

önemli değil
    peki grafiklerde bi farklılık falan oldumu?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    430 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Biraz ama o kadar önemli değil ya akıcı bi görüntü yeterli.
    |
    |
  • Yarbay
    10516 Mesaj
    Grafiklerde tabikide farklılık olcak. Özellikle tellerde çok olur. DX8 de teller her yerde kapkara gözüküyor, DX9 da çok uzakta teller belli olmuyor, az yaklaşınca gri, daha da yaklaşınca kendi rengine geliyor.
    |
    |
  • Yarbay
    4134 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: egomanyak.

-dxlevel 90
    -dxlevel 85
    veya
    -dxlevel 81

yazıp denermisin

bide şurayı oku:http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?p=10624368 aynı hata

bu sorun bende yoktu ama oyun default ayarlarında DX9 da çalışıyordu bende.FPS 20-50 arası oynuyordum.Şimdi DX8.1 e ayarlayınca 60 dan aşağı düşmüyor.Çok sağol yaw.Harika oldu bu.Grafiklerde gayet iyi gözüküyor bir bozulma olmadı aşırı derecede
    |
    |

• Yarbay
    3266 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: KoMiKaZe

quote:

Orjinalden alıntı: egomanyak.

-dxlevel 90
    -dxlevel 85
    veya
    -dxlevel 81

yazıp denermisin

bu sorun bende yoktu ama oyun default ayarlarında DX9 da çalışıyordu bende.FPS 20-50 arası oynuyordum.Şimdi DX8.1 e ayarlayınca 60 dan aşağı düşmüyor.Çok sağol yaw.Harika oldu bu.Grafiklerde gayet iyi gözüküyor bir bozulma olmadı aşırı derecede

default u kaç bu dxlevelın ben 81 e döndükten sonra silsemde defaulta dönemedim şimdi 90c yazdım öle oynuyorum default bu sanırım ama emin değilim genede bi sorim default ayarı kaç bu olayın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6CB3B4454 -- 17 Temmuz 2009; 19:32:01 >
    |
    |

• Yarbay
    4134 Mesaj
    default ayarı -dxlevel 90 (yani DirectX 9.0)
    |
    |
  • Yarbay
    3266 Mesaj
    quote:

default ayarı -dxlevel 90 (yani DirectX 9.0)

onu düşündümde o zaman hl.exe nin crashında zaten 90 olanı gene 90 yazarak nası çözüyoruz neyse teşekkürler
    |
    |
  • Yarbay
    4134 Mesaj
    hl.exe den yapmıyorsun ayarını.resimle anlatıyorum :

Resimde numaralandırdığım sırayı takip et.Kutucuk içindekileri aynen yaz( - console kısmını yazmayabilirsin istersen.konsolu kullanmak istiyorsan oyun içinde yazabilirsin).Onaylayıp oyuna gir..

Oyuna girdikten sonra video ayarından kontrol edip göreceksin DX9.0+ ayarına geri döndüğünü.
    |
    |

• Yüzbaşı
    430 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Çok saol hallettim =)
    |
    |
  • Yarbay
    3266 Mesaj
    quote:

hl.exe den yapmıyorsun ayarını.resimle anlatıyorum :

Resimde numaralandırdığım sırayı takip et.Kutucuk içindekileri aynen yaz( - console kısmını yazmayabilirsin istersen.konsolu kullanmak istiyorsan oyun içinde yazabilirsin).Onaylayıp oyuna gir..

Oyuna girdikten sonra video ayarından kontrol edip göreceksin DX9.0+ ayarına geri döndüğünü.

işte kısayolunu c:/hl.exe -dxlevel 90 ın kısayolu o
    |
    |

• Er
    3 Mesaj
    abiler ben bu sitede yeniyim ve oyunlarla pek aram iyi değil ben team forttes 2 indirdim sizin dediğiniz gibi direct yokmuş ben değiniz oyundaki video advenceye girdim birinde direct 8.0 diyerinde 9.0 yazıodu abiler bi de 1. resimdeki şey nerde ve adı nedir bana bir yardımcı olu lütfeeeeen
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj
    abiler cevap yok mu?
    |
    |
  • Binbaşı
    1706 Mesaj
    1. resimdeki dediğin şey derken Steam menüsünü mü kastediyosun?
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj
    evet ona nerden girilio
    |
    |
  • Binbaşı
    1706 Mesaj
    eğer orjinal kullanıcı olsaydın veya hackli steamle non-steam oynasaydın oyna girmek için kullanacağın program o olurdu. ancak galiba sen internetten torrent download yapmışsın, sen direk oynun uygulama dosyasından giriyosun sanırım. senin oynun ayarlarını steam üzerinden değiştirme gibi bi fonksiyonun yok o yüzden. ama tabi burda işin ustaları var bi bakarlarsa belki yardımcı olabilirler belki.
    |
    |
  • Yarbay
    10516 Mesaj
    Adam korsan be. Senden daha uzman yok ki forumda korsan platformunda
    |
    |
  • Binbaşı
    1706 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

Adam korsan be. Senden daha uzman yok ki forumda korsan platformunda

Valla iyi manada mı söyledin kötü mü onu anlamadım, ama gerçekten 1 yıl boyunca TF2 oynamayı beklerken, korsan hakkında o kadar çok bilgi edindim ki... Bazen bilgisayara oturur bütün vaktimi nasıl non-steam TF2 oynayabileceğim konusunda internette dolanarak harcardım. Tabi o zamanlar 4 GB kota olduğu için hep en kısa yolu bulmaya çalışırdım, çok profesyönel oldum bu sayede. Kotalı internet korsan TF2 bilgimi arttırdı Eskiden nasıl çare ararım diye buralarda gezinirken şimdi yardım isteyen non-steam arkadaşlara yardım ediyorum. Kendimi bu yola adadım

"emregrss01", senin konuya gelirsek: bence sen Steami indir, sonra add non-steam game diyerek Team Fortress 2 yi Steam My Games'ine ekle, oradan sağ tıklayıp Properties'i seç ve resimdeki şeyleri takip et. Ancak bu metoddan hiç emin değilim hatta işe yarayacağını pek sanmıyorum. Acaba oynun uygulamasını Steame non-steam game olarak eklersek ayarlarını da Steamden düzenleyebilir miyiz? Hiç bilmiyorum.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
triple negative breast cancer
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.