Şimdi Ara

Teyzemler Teknosadan Bu Bigisayarı Almışlar Kazık Yemişlermi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ramptha

quote:

Orijinalden alıntı: Darbaz34

Aklıma gelenler
    Amd athlon x2 250 3.0 ghz
    asus m4n78 anakart
    kingston 2024 800 mhz ram
    3650 512 mb e.k
    320 gb hdd 7200 rpm sata
    350 wat kasa
    20" widescren monitör
    klavye mause spaker
    1040 tl almışlar ben parayı yollayın ben alırım dedim ama onlar biz garantili aldık diyolar sanki toplama pc 2. el miş gibi

Cevabını bildiğin soruyu niye soruyorsun anlamadım!
    Teyzenler Seni dinlemedi diye egonu mu tatmin ediyorsun.
    Forumun Sistem tavsiyeleri kısmını lüzumsuz işgal ettiğini düşünüyorum.
    Ayrıca çoğu insanın özellikle 1. sistemleri markalıdır.

Ovv yapma böyle çizdin karizmamı yerlerde dolanıyorum kafamı kaldıramıyorum pff özürlümüsün arkadaşım hakaret olarak algılama ciddiyim gerçekten varmı böyle birşey başlıgı tam kavrayamamışsın dikkat edersen kazık yemişlermi dedim.

• Olsun o kadar fark sonuçta teknosa garantisi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AfroTürk

ya szileri anlamıyorum adamlar 1040 bilgisayar almış pahalı diyorsunuzda ve sizde 840 tl bilgisayar çıkarıyorsunuz ee hani bunun işletim sistemi işte o zaman sizin yazdıkalrınız dahada pahalıya gelecek, ha çlarım öyle kullanırım dersiniz çogunuz hep yaptıgınız gibi oda ayrı tabii.

Alan adam yada çocukları hiç oyun oynamayacak di mi o bilgisayarda ? peki o oyunlara o çocuklar kaç para veripte alacak sence ? yada müzikleri cd olarak alıp mı dinleyecekler sence ? yada filmleri satın alacaklarını mı düşünüyorsun ? işletim sistemini aldılar ama word excel kuracaklardır büyük ihtimal onları nereden temin edecekler sence ?
    Daha da birşey dememe gerek yok sanırım.
  • teknosayıda ne kadar kötülediniz ya ben çoğu elektronik eşyamı ordan aldım hiçbir sıkıntım olmadı servise giden malımda oldu ama zamanında geldi. ayrıca dediğiniz gibi pahalıda değildi sadece takip gerektiren bir mağaza bir kaç ürüne yapılan indirim diğer ürünlere yansıyor biri düşünce diğerleri çıkıyo e satış tekniği bunu yapmak zorunda eğer o günde gidip fiyatı çıkan ürünü alırsanız tabiki mağdur olursunuz takip takip takip başka birşey demiyorum ! adı kötülemeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellbutcher00096

teknosayıda ne kadar kötülediniz ya ben çoğu elektronik eşyamı ordan aldım hiçbir sıkıntım olmadı servise giden malımda oldu ama zamanında geldi. ayrıca dediğiniz gibi pahalıda değildi sadece takip gerektiren bir mağaza bir kaç ürüne yapılan indirim diğer ürünlere yansıyor biri düşünce diğerleri çıkıyo e satış tekniği bunu yapmak zorunda eğer o günde gidip fiyatı çıkan ürünü alırsanız tabiki mağdur olursunuz takip takip takip başka birşey demiyorum ! adı kötülemeyin.

İnan Teknosa fiyatlarını yıllardır takip ederim, bir ürüne 10 TL indirim yapıp kalan zilyon tane ürünü piyasa fiyatının en az 20 TL üzerine satmak satış stratejisi değil adam kazıklamaktır. (kazıklamak yerine başka bir şey yazmak isterdim de terbiyesizleşmeyeyim.)

• quote:

Orijinalden alıntı: TRaMbLeN

quote:

Orijinalden alıntı: AfroTürk

ya szileri anlamıyorum adamlar 1040 bilgisayar almış pahalı diyorsunuzda ve sizde 840 tl bilgisayar çıkarıyorsunuz ee hani bunun işletim sistemi işte o zaman sizin yazdıkalrınız dahada pahalıya gelecek, ha çlarım öyle kullanırım dersiniz çogunuz hep yaptıgınız gibi oda ayrı tabii.

Alan adam yada çocukları hiç oyun oynamayacak di mi o bilgisayarda ? peki o oyunlara o çocuklar kaç para veripte alacak sence ? yada müzikleri cd olarak alıp mı dinleyecekler sence ? yada filmleri satın alacaklarını mı düşünüyorsun ? işletim sistemini aldılar ama word excel kuracaklardır büyük ihtimal onları nereden temin edecekler sence ?
    Daha da birşey dememe gerek yok sanırım.

+ on yüz milyon. Bir de şu var: gördüğüm kadarıyla bazı masum halkımız orijinal olursa daha sağlam, sorunsuz ya da virüssüz vs olur zannediyor. M$ ve taifesi de (az da olsa gerçeklik payı bulunmakla birlikte) biraz o yönde milleti yanıltıyor. Vatandaş da çalmama kutsal düşüncesinden ziyade sorunsuz olsun diye para baymayı düşünüyor. Tabii bu fikir sistem kurulumunun ertesi günü unutuluyor, o ayrı. E ofisi falan zaten sistemi kuran çocuk hallediyor ya, ne parası? Zaten Windows'a o kadar para baymışık, cık cık...

• Bu devirde hazır pc mi alınır alanlar bide gelmezmi karşıma bak biz carfursadan ,teknosadan aldık die hava atarlar 1 -2gün geçtikten sonra pcleri nalları diker sonrada garantide uğraşırlar.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.