Şimdi Ara

Teyzemler Teknosadan Bu Bigisayarı Almışlar Kazık Yemişlermi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Isletim sistemi falan hikaye.. buyuk bir ihtilam isletim sistemi vermemislerdir !! verselerdi zaten onu 1500 tl.'den assagi satmazlardi benim tahminimce !!
  • 200 liraz az para değil ama bilgisayar için senin uyarını dinlemediklerine göre zaten çok donanımdan anlamadaıkları belli işte bozulursa falan teknosaya verirler. sen toplasaydın da bozulsaydı sana gelirlerdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: AfroTürk

ya szileri anlamıyorum adamlar 1040 bilgisayar almış pahalı diyorsunuzda ve sizde 840 tl bilgisayar çıkarıyorsunuz ee hani bunun işletim sistemi işte o zaman sizin yazdıkalrınız dahada pahalıya gelecek, ha çlarım öyle kullanırım dersiniz çogunuz hep yaptıgınız gibi oda ayrı tabii.

işletim sistemini (ev kullanıcıları için söylüyorum) kaç kişi orjinal kullanıyor allah aşkına internetin sınırsız olduktan sonra windows 7 ultimate yükler onu dvd ye çeker işletim sistemine yüklersin çok da zor bişey değil bu sonuçta kimsede kalkıp 400 tl vermez veremez bir işletim sistemi için...
    hadi net yok yada net kotalı gidip 20 30 tlye bulunabilir işletim sistemi bunu bu kadar neden kastınız anlamadım

• hem de ne kazık ama 3650 ne ya
  • O ekran karti zaten goruntu vermekten baska bir ise yaramayacaktir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

@AfroTurk

Isletim sistemi falan hikaye.. buyuk bir ihtilam isletim sistemi vermemislerdir !! verselerdi zaten onu 1500 tl.'den assagi satmazlardi benim tahminimce !!

abartmayın i3 lü sistemi 1300 liraya aldım. tamamen araştırma ve işten anlamakla ilgili. insanlar garantili olsun uğraşmayalım diye markalı pc alıyor. ancak bunun yapılacağı son yer teknosa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

Allah teknosa ya muhtaç etmesin.

Amin hocam yalnız büyükşehirde olmayınca insan bazı şeyleri almakta mecbur kalabiliyo bu da beni ediyo
  • quote:

ya szileri anlamıyorum adamlar 1040 bilgisayar almış pahalı diyorsunuzda ve sizde 840 tl bilgisayar çıkarıyorsunuz ee hani bunun işletim sistemi işte o zaman sizin yazdıkalrınız dahada pahalıya gelecek, ha çlarım öyle kullanırım dersiniz çogunuz hep yaptıgınız gibi oda ayrı tabii.

işte kazıklanmayı ve ezilmeyi görev edinmiş örnek türk vatandaşı.

diğer arkadaşlar gerçekten sizi anlamıyorum, afrotürkü örnek almanız lazımken adama işin doğrusunu anlatıyorsunuz. ceza olarak hepiniz teknosadan 100 tl ve üzeri alış-veriş yapacaksınız. tamam hadi dağılın şimdi.
  • geçmiş olsun
  • Evlat acısı..
  • İşletim sistemi windows 7 starter vermişler ucuz olanından
  • (bkz. önceki mesajım) ultimate vermezlerki öyle sisteme ve o paraya Valla geçmiş olsun ne diyelim umalım bundan sorna bilinçlenirler.
  • quote:

Tamam haklısın kardeşim o zaman toplama pc alalım 6 ay kullanamadan atalım ben 1.000 tl ye 3 senelik pc toplarım parçalarını sececegin yer önemli teknosadan hazır pc alıyorsunda noluyor servise bi ggittimi en az 1 ay gelmiyor 1 ay pc olmucak evimde delirirm ben o firmayıda davalık ederim
  • Tamam haklısın kardeşim o zaman toplama pc almayalım hazır alalım 6 ay kullanamadan atalım ben 1.000 tl ye 3 senelik pc toplarım parçalarını sececegin yer önemli teknosadan hazır pc alıyorsunda noluyor servise bi ggittimi en az 1 ay gelmiyor 1 ay pc olmucak evimde delirirm ben o firmayıda davalık ederim
  • geçmiş olsun kardes, bizede ibret oluyor böyle şeyler,

teknosa
  • birde marka pro2000 di
  • şimdi vodafone modem alana 100 TL indirim çeki veriyolarmış tüm bilgisayarlar için.Hepten kazık yemişler yani...
  • 1000 tl olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

@AfroTurk

abartmayın i3 lü sistemi 1300 liraya aldım.

Cok iyi etmisin gule gule kullan !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak9393

AMD Athlon II X2 250 AM3 3.0GHz 2MB Cache İşlemci - 123 Lira
    ASUS M4N78 SE AM2+ Nvidia 720D DDR2 1066MHz HT 3.0 Anakart - 112 Lira
    KINGSTON 2 Gb DDR2 800MHz CL6 Tek Modül RAM - 101 Lira
    SAPPHIRE HD3650 GDDR2 512Mb 128Bit AGP Ekran Kartı (11129-02-20R) - 106 Lira
    (Powercolor falansa daha acı verici yani 64 BIT)
    POWERCOLOR HD3650 DDR2 512MB 64Bit ATI DX10.1 AGP Ekran Kartı - 96 Lira
    SAMSUNG 320GB 16MB SATA2 7200RPM HARDDISK - 82 Lira
    FRISBY FC-5825BS 350W AIRDUCT MidT ATX SİYAH KASA - 67 Lira
    SAMSUNG - INCA falan koycak değiller ya monitörde en çok 200 Liradır.
    Klavye - Mouse hepsi 45 Lira olsa.
    (Monitörün 20" olduğundan eminmisin bide )

836 Lira olur - Ekran kartı Powercolor ise 826 Lira

Neyse üzülme o kadar 214 Lira veya 224 Lira falan kazıklanmışlar

TOPLAMANI YANLIŞ YAPMIŞSIN KARDEŞİM. 4 işlem yeteneğini geliştir..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.