Şimdi Ara

TEXTURELER GEÇ YÜKLENİYOR!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim. Oyuna girdikten 1 dakika sonra yükleniyor textureler. Binaların içinden falan geçebiliyorum textureler yüklenmediği için ama çok sorun oluyor. Millet kuşanıp hemen harcıyor zaten beni. Sistemimden kaynaklandığını sanmıyorum ama yine de yazayım.

GTX 1050 4GB Ekran Kartı
    i7 7700HQ
    8GB Ram

Bu sistemle CS GO'da en yüksek grafiklerde 150-200 FPS alıyorken bu oyunda böyle sorunlar yaşamam beni şaşırtıyor.

• Görüntü ayarlarınız nedir?
  • o sorun bazen bende de oluyor.

zaten ilk paraşütle atladığımda aşağı baktığımda görüntü bozuksa sakin yerlere atlıyorum o şekilde kurtarıyorum.

mesela bi kez school çatısına iniyodum ama binalar böyle yamuk yumuk çamur gibi kaldı resmen boşluğa düştüm tavayla dövdüler beni
  • Beta kullanıcısına yanıt
    Ultrada veya yüksekte oynuyorum. Ekran Ölçeği 120
  • Red Keyboard kullanıcısına yanıt
    ekran ölçeğini 100 yapın hocam.

ayarlarda doku ve kenar yumuşatma yüksek yada ultra geri kalanları low yapın.

sizden kat ve kat üstün sistemlerle oynayan yayıncılar bile bu söylediğim şekilde oynuyor aşağı yukarı.
  • Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    Oyunda kasma yaşamıyorum ki neden lowda oynayayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Keyboard

Ultrada veya yüksekte oynuyorum. Ekran Ölçeği 120

Her şeyi very lowa düşürüp ekran ölçeğini 100'e alın ve öyle girmeyi deneyin. Texturelar yükleniyorsa sorun çözülmüş oluyor
  • Beta kullanıcısına yanıt
    Denedim ve yine textureler geç yükleniyor. Ben grafik ayarlarıyla ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Zira grafikler ultrayken de lowken de neredeyse aynı fps'de oynuyorum.
  • Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    Dediğinizi denedim olmadı, hepsini low yaptım yine olmadı. Textureler yaklaşık 1 dakika geç yükleniyor. Ben grafik ayarlarıyla ilgili olduğunu düşünmüyorum hocam. Zira grafikler ultrayken de çok kasma olmuyor.
  • Kimse sormamış, SSD kullanıyorsunuz değil mi?
  • sorun büyük olasılıkla ssd ile çözülür eğer kullanmıyorsanız.
    texture dosyalarını okuma da gecikiyor hdd'ler.

4-5 arkadaşım da bu sorun vardı, ssd alarak çözdüler.
  • LadyAmerica kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kullanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeathWing kullanıcısına yanıt
    En ucuza ssd kaca alabilirim? Bu sorunu en az kac para odeyerek halledebilirim kisaca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Keyboard

Yok hocam kullanmıyorum

SSD alın oyunu oraya yükleyip ordan çalıştırın hatta ben 120 GB olmasına rağmen harddisk kullanmıyorum , ne yapalım dolar almış başını gitmiş en ucuz ssd 300 400 tl şuan. Ama değer hocam , farkı anlayacaksınız.
  • 1050 ile hiç kasma donma yaşamamak mı
  • Ultrada en az 30fps falan oluyor işte. Donmalar da nadiren olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red Keyboard -- 3 Aralık 2017; 12:55:42 >
  • Çoğu arkadaşımda ve bende Ayarları ultradan lowa çektiğimizde sorun çözüldü. Yani grafik ile alakalı değil başka bir durum. internetin kötüyse ondan da olabilir. Veya hdd in baya kötüdür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun direk olarak SSD ile alakalı sadece oyun için değil sistem içinde mükemmel bişey Samsung 850 evo 250gb öneririm ben bu şekilde çözdüm texture sorununu
  • SSD + 12 GB ram'e çıkınca çözüleceğini düşünüyorum. Çnkü oyunda yüklenme olarak 8 ile 12 gb ram ciddi fark ediyor ama esas fark ssdde. Elinize ilk imkan geçtiğinde ssd alın oyunu oraya kurun. Samsung evo iyidir ama pahalıdır,sandisk 120 gblıklar iş görebilir. HB'de indirimde falan 200 lira civarına yakalarsınız. Kalitelisini alıyım derseniz bir fiyat incelemesi ve takibi yapmanız gerekecek. Ama ssd ve ram genel olarak çok farkettiriyor.
  • Ram'den kaynaklı değil. Senin sorunun ssd kullanmaman. Ayrıca ayarlarını düşür. Anti aliasing High , Texture Low , Geri kalanı very low , ekran ölçeği 100'de oyna.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.