Şimdi Ara

Tetanoz aşısı sonrası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçirdiğim bir trafik kazasının ardından tetanoz aşısı oldum. Aşıdan sonra yüksek ateş, aşırı halsizlik, hastalık hissi vb. gibi etkiler oldu ben de aşıyı yaptıralı 6 gün oldu yüksek ateş dışında diğer etkiler devam ediyo acaba bu ne zaman geçer ya da daha doğrusu geçer mi? Yataktan kalkamıyorum bir kaç gündür iyi değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 hafta olmuş. İyileştiniz mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GenelKültürAbidesi

2 hafta olmuş. İyileştiniz mi ?
    Hayır hâla aynıyım ve 1.5 ay oldu :(

• Doktorlar ne diyor bu duruma

• Doktorlara tetanoz aşısından sonra böyle olduğumu söylüyorum ama hiç üstünde durmuyolar yani 1 ay önce gittiğimde tetanoz aşısının böyle etkileri olabilir 2-3 hafta sonra geçer demişti 1.5 ay oldu tık yok. Kan tahlili vs istiyolar veriyorum temiz çıkıyor psikolojik olabilir diyolar

• Asıdan kaynaklı yada degil.
    halsizlik yorgunluk hasta hissetme psikolojik yada fizyolojık olabilir.gerekli tahlil ve tetkikler yapılmadıysa yaptirın.
    bir dahiliyeye görünün

• quote:

Orijinalden alıntı: gren

Asıdan kaynaklı yada degil.
    halsizlik yorgunluk hasta hissetme psikolojik yada fizyolojık olabilir.gerekli tahlil ve tetkikler yapılmadıysa yaptirın.
    bir dahiliyeye görünün
    Teşekkürler ama gerekli tahliller ve tetkikler yapıldı. şüphe edilen tüm fizyolojik nedenlere bakıldı. olumsuz bir şeye rastlanmadı. Sorunun psikolojik olacağını düşünerek psikiyatriye gideceğim ama düşünmeden de edemiyorum: tetanoz aşısı neden bi insana psikolojik olarak bu demli zarar versin? Şu anda canlı cenaze gibiyim ama tahliller ve tetkikler çok sağlıklısın diyor. Ben ise kendimi bitmiş hissediyorum hem de hayatımda her şey yolunda giderken.

• Uzuntu stres sıkıntı insanı hasta gibi yapabilır tabikide

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçirilen trafik kazasından dolayı, travma sonrası stres bozukluğu olabilir. Psikolojik olabilir yani.
  • Kazadan önce bi sene sınava hazırlandım onun dışında stres yaptığım bi durum olmadı üzüntü de yaşamadım hatta sınav sonucum gayet iyi geldi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.