Şimdi Ara

TEST SONUCU HK. BİLGİ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cinebench de yapılmış olan test sonucu aşagıdaki gibidir;

Sizce normalmidir. ?

TEST SONUCU HK. BİLGİ.

• ya ramlerin çok kötü ya da işlemcinde bi sıkıntı var bende fx 6300 var oc siz cinebench puanı 450 aynısını kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tokay6767

ya ramlerin çok kötü ya da işlemcinde bi sıkıntı var bende fx 6300 var oc siz cinebench puanı 450 aynısını kullanıyorum

Ramler Gskill 2*8 Gb. =16 GB. Ram.

TEST SONUCU HK. BİLGİ.
     TEST SONUCU HK. BİLGİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sondurock -- 5 Ocak 2015; 17:31:15 >

• su anki ram cas sürelerin biraz tuhaf acıkcası yani cl9 gibi ancak 9 10 9 28 değil 9 11 9 28 anakarttan bunu ayarlamanı tavsiye ederim. Anakartın kaldırır mı bilmiyorum ama sendeki ramlar 2400 mhz ye kadar çıkıyor sen su anda 2000 mhz de kullanıyorsun AM3+ anakartında var fx serisinde bi islemcin olduguna göre. Bi ayarlara girip voltaj ayarlamadan 1600mhz ye cekip 9-10-9-28 yapar mısın cas sürelerini. Hatta voltaj verip cl8 bile yapabilirsin bu arada Command Rate 2 dedir diye tahmin ediyorum. CL9 u denedikten sonra calısırsa CR 1 de yapmanı tavsiye ederim. bi dene calısıcak mı bakalım. Ramlerin güzel çünkü.
  • Bence işlemci tam yükte binemiyor, bir yandan da görev yöneticisini açıp işlemciye ne kadar yüklenildiğine bakabilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.