Şimdi Ara

test driver unlimited görev açılmıyor yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar ben ve yeni sorunum ile karşınızdayız :) test driver unlimited de arabayı aldıktan sonra yarışa götürüyor seni .yarışı açıyorum multi...single plyer seçenekleri var single diyorum sonra tabi bu işlem enterle oluyor ancak!sonra start a basıyorum ama kamera olduğu yerden dönüyor hiç bir değişiklik olmuyor.ekran ayarlarıyla felan oynadım herşeyle oynadım ama nafile bi yardım etseniz lütfen :)))

• nasıl ya yarış açılıyor ama yarış başlamıyor öylemi bi ss koyarmısın arkadaşım
  • Kardeşim 200 kusur sayfa TDU ana konusu var. Neden sorunu oraya yazmak yerine yeni konu açıyorsunuz anlamıyorum ya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: developer_06

selam arkadaşlar ben ve yeni sorunum ile karşınızdayız :) test driver unlimited de arabayı aldıktan sonra yarışa götürüyor seni .yarışı açıyorum multi...single plyer seçenekleri var single diyorum sonra tabi bu işlem enterle oluyor ancak!sonra start a basıyorum ama kamera olduğu yerden dönüyor hiç bir değişiklik olmuyor.ekran ayarlarıyla felan oynadım herşeyle oynadım ama nafile bi yardım etseniz lütfen :)))

Bu sorun ile birçok kişi karşılaştı Çözümü ilaç değiştirmek Sağlam bir ilaç bulmalısın

• quote:

Orjinalden alıntı: xX_Warlock_Xx

quote:

Orjinalden alıntı: developer_06

selam arkadaşlar ben ve yeni sorunum ile karşınızdayız :) test driver unlimited de arabayı aldıktan sonra yarışa götürüyor seni .yarışı açıyorum multi...single plyer seçenekleri var single diyorum sonra tabi bu işlem enterle oluyor ancak!sonra start a basıyorum ama kamera olduğu yerden dönüyor hiç bir değişiklik olmuyor.ekran ayarlarıyla felan oynadım herşeyle oynadım ama nafile bi yardım etseniz lütfen :)))

Bu sorun ile birçok kişi karşılaştı Çözümü ilaç değiştirmek Sağlam bir ilaç bulmalısın

yani crack ama sağlamı yokki kaç kez denedim :(

• ss alamıyorum kardeş kusura bakma ya ss aldığım zaman simsiyah bi ekran cıkıyor paintte :S
    quote:

Orjinalden alıntı: En_DiabLO

nasıl ya yarış açılıyor ama yarış başlamıyor öylemi bi ss koyarmısın arkadaşım
  • bir de bi sorum daha olacak aşağıdaki resimdeki işaretli dosyaları yüklemedim ben ondanda olabilirmi acaba.ondansa nereye yükleyeceğiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi developer_06 -- 29 Nisan 2009; 18:38:14 >
  • arkdaşlar teşekkür ederim ilginizden dolayı buldum çözümü dosyalarla ilgilimiş çok çok teşekkür ederim
  • kardeşler oyunun kurulum cdsinde crack var crack kı yap euro diye dosya var onu da kopyalayıp oyunun anaklasörüne atıyoruz ve yarıs larımız acılıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.