Şimdi Ara

Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.703
Cevap
32
Favori
243.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@Arda.Cetin kardeşim dediğim gibi dün bununla uğraştım akşam üzeri fakat oyunun serverlarında bir sorun vardı ve club kurmama izin vermedi. Bu akşam coşacağız inşallah merak etmeyin

@BorgaXxX server larda bir sorun var dostum o nedenle problem yaşıyoruz şu an için.
  • arkadaşlar akşam buluşma olacak mı ve buluşursak ne yaparız ona göre yeni araba alıcam da
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercedes e200

arkadaşlar akşam buluşma olacak mı ve buluşursak ne yaparız ona göre yeni araba alıcam da

dün gece forumdan 5-6 kişi takıldık.safari yaptık gene.bu gidişle spor araba almamıza gerek kalmayacak her dakka jip tepesindeyiz bi tane jip al yeter

@venom dostum bu arabaları ödünç almayla ilgili bilgin var mı?önincelemede arabaları ödünç alma yazıyordu sanki.klüp kurmak mı gerekiyor ödünç isteyebilmek için?

• arkadaslar bazı sebeplerden dolayı save'm gitti ve yeni online hesap acmak zorunda kaldım Yeni nickim ''aktZ'' bilginize
  • Nick Name : cansipahi
  • Beyler şuanda girebiliyor musunuz online a ? ben hala servers not avialable hatası alıyorum . yüklü olan sürüm skidrow bide reloaded proper versiyonunu indirdim aceba onunla mı kurup denesem ?(key orjinal:)
  • Nick name: CDKeysHere , eklerseniz sevinirim.
  • ben de ekli olan arkadaşların hepsi silinmiş niye acaba
  • @mercedes e200 akşam üzeri bende oyunda olacağım ama özel bir şey ayarlamadık, hele bir oyunda buluşalımda ona göre yarış veya gezi artık ne kararlaştırırsak ona göre hareket ederiz

@emre544 valla server sorunundan dolayı club açılmadığı için bu ödünç alma olayı ile ilgili net bir şey diyemiyorum. Şimdi tekrar deniyeceğim club açma olayını, olumlu sonuç alırsam buraya yazarım.

@akt02 kullanıcı adı değişikliği yapılmıştır

@Tears of ice ve @naz_eg ikinizi de ekledim arkadaşlar.

NOT: @mercedes e200 ben mesaj yazarken sende bir şey sormuşsun, arkadaş listemizde ki isimlerin silinmesi genel bir problem. Sanırım server larla ilgili bir sıkıntı var ama buna rağmen online olarak oyuna girebiliyoruz ama bazı aktiviteleri gerçekleştiremiyoruz, umarım kısa sürede bu sorunu hallederler. Bende şimdi online moda girip tüm arkadaşları tek tek yeniden ekleyeceğim ve club kurma olayını yeniden deniyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom800 -- 11 Şubat 2011; 18:18:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: venom800

@mercedes e200 akşam üzeri bende oyunda olacağım ama özel bir şey ayarlamadık, hele bir oyunda buluşalımda ona göre yarış veya gezi artık ne kararlaştırırsak ona göre hareket ederiz

@emre544 valla server sorunundan dolayı club açılmadığı için bu ödünç alma olayı ile ilgili net bir şey diyemiyorum. Şimdi tekrar deniyeceğim club açma olayını, olumlu sonuç alırsam buraya yazarım.

@akt02 kullanıcı adı değişikliği yapılmıştır

@Tears of ice ve @naz_eg ikinizi de ekledim arkadaşlar.

NOT: @mercedes e200 ben mesaj yazarken sende bir şey sormuşsun, arkadaş listemizde ki isimlerin silinmesi genel bir problem. Sanırım server larla ilgili bir sıkıntı var ama buna rağmen online olarak oyuna girebiliyoruz ama bazı aktiviteleri gerçekleştiremiyoruz, umarım kısa sürede bu sorunu hallederler. Bende şimdi online moda girip tüm arkadaşları tek tek yeniden ekleyeceğim ve club kurma olayını yeniden deniyeceğim.

herkesi tek tek eklemene gerek yok.server düzelince zaten herkes görünür oluyor.dün de silinmiş gibi görünüyordu.gece server düzelince tüm listem geri geldi

• ya beni niye takan yok ? sizde şuanda serverlar düzgün mü oyuna girebiliyo musunuz online profil ile
  • @emre544 eklemediğim bazı arkadaşlar da var onları ekliyeyim bari Ama söylediğin iyi oldu çünkü bunu bilmiyordum. Fakat ben dün ki sorundan beri server ların düzgün haline denk gelmediğim için arkadaş listem hala boş malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

ya beni niye takan yok ? sizde şuanda serverlar düzgün mü oyuna girebiliyo musunuz online profil ile

Afedersin gözümden kaçmış mesajın. Şu an online mod a girebiliyorum, bir sorun yok online da.
  • Şimdi oyuna giricem Hrnclk777Tr nick im eklerseniz ii olur
  • bende şans eseri geri geldiler o zaman:)her an gidebilir demek ki.şu sorunu bir an önce düzeltseler ya.ne klüp kurabiliyoruz ne birbirimizi bulabiliyoruz..bu arada oyunda ispanya polisini oynamak da güzel bi şeymiş:)sirenleri falan da açabiliyoruz:)bi yerde gezinirken denk geldi.bi baktım polis arıyor trafik canavarı var bi el at da yakalayalım şunu dedio an çevrede olan 5 kişi hemen girdik oyuna yakaladık elemanı.ama işte 1 kere denk geldi.herkes kurallara uygun sürüyor demek ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre544 -- 11 Şubat 2011; 18:59:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: naz_eg

Nick name: CDKeysHere , eklerseniz sevinirim.

doğru verdiğine emin misin?eklemeye çalışınca bu kullanıcı yok diyor
  • @HRNclk777 ekledim dostum.

@emre544 o polis görevi olayına beta da epey denk geliyordum ama oyunun tam sürümü çıktığından beri hiç aramadılar beni Ama güzel bir aksiyon oluyor suçluyu kovalama esnasında, iyi düşünülmüş bir detay bence.

Bu arada arkadaşlar server daki sorun devam ediyor, her ne yapıyorlarsa club kuramıyoruz ve arkadaş listemizdekileri hala (!) göremiyoruz. Online moddan mahrum kalmayalım diye serverları tamamen kapatmıyorlar sanırım ama bu şekilde de yarım yamalak olmuyor yani. Bir an evvel halletseler güzel olacak, mesela az önce bir anda server dan attı ama bir dakika sonra girmeyi denediğimde hemen bağlandı. Neyse akşama kadar bekleyelim bakalım 20:30-21:00 gibi de buraya, adanın neresinde buluşacağımızı not düşelim de gelmek isteyen arkadaşlar oraya gelsin. Şimdilik bu şekilde halletmeye çalışalım şu sorun düzelene kadar.

Ha bu arada arkadaşlar bu tür server sorunlarını göz önünde bulundurarak TDU 1'de biz genellikle X-Fire kullanırdık ve ben diyorum ki TDU2 için de X-fire kullanımını yaygınlaştıralım. Yani bu yazılımla oyunda haberleşmek çok daha kolay, oyuna girdiğimiz anda diğer X-Fire kullanıcısı arkadaşlarımızı zaten görebileceğiz ve eğer oyundalarsa onlarla anında iletişim kurabileceğiz. Böylece 'şuraya gel, burada bekle' şeklinde ki buluşma taleplerimizi çok daha hızlı bir şekilde birbirimize ulaştırmış olacağız. Ben X-Fire kullanıcı adımı vereyim isteyen tüm arkadaşlar ekleyebilir.

X-Fire Kullanıcı Adı: venom800bb

Oyuna girerken açık bırakıyorum, sizde oyundaysanız bu şekilde daha rahat haberleşebiliriz.

• Serverlar kapalımı giremiyorum
  • ...ve arkadaşlar sonunda oyunu bittirmeyi başrdım en azından hikaye kısmını diyelim. güzeldi vaya zevk aldım
     Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU]
     Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU]

bu arada hawai cup 2 de görevleri yaprken leader board a gözüm takıldı.. dedim niye türk yok ilk 10 da hemen 2 tane rekor da aldım.
     Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU]

yakında hepsini alıcam

• Oyununun online moduna dün dahil oldum, şimdilik bir kaç sorun dışında güzel gidiyor.
    K. adı: BurakA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BUR@K- -- 11 Şubat 2011; 20:58:52 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.