Şimdi Ara

Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] (241. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.702
Cevap
32
Favori
243.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben önceden de oynardım fakat key i kaybettim üyeliği kaybettim. Yeni key aldım giriş yapacam şu an serverlar kapalı mıdır nedir?
  • Oyuna gireceğim birazdan kurallı bi şekilde gezecek olan join atsın
    nick:Atakansahin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • K4PTAN kullanıcısına yanıt
     Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU]

Şuan serverlar gayet iyi kullanıcılar pek sorun yaşamıyor tabi internet bağlantısı iyi ise :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monsterTR -- 6 Mayıs 2014; 17:00:20 >
  • monsterTR M kullanıcısına yanıt
    arabanız dışardakilerede bu şekildemi gözüküyor
  • modifix06 kullanıcısına yanıt
    EVET TABİKİ GÖZÜKÜYOR AMA JANTLAR HARİÇ SADECE STİCKERLAR YANİ KAPLAMALAR... @modifix06
  • Beyler buda geçen günlerden kalan gezi. Konvoya sadık adamlarla herzaman zevkli sürüşler yapmışızdır. Sokak aralarında bile 300 ile gitmeye çalışan ölümüne basan adamlarda anca Most Wanted oynanır alın sizlere düzenli bir konvoy :D

Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU]

BU DA FLAMA KİT VERSİON HAHAA :D WUTU TU TU TU ! ! !
     Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU]

undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monsterTR -- 6 Mayıs 2014; 21:01:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Invictusx

arkadaşlar 1 saat içinde toplanalım ? gezelim falan bide

bende g27 var onu haftaya satacagım bide snopy v5h var bende fazladan o bu oyun için iyimidir?

Yılların snopy kullanıcısı var burda Valla g27 tadını vermeyeceği kesin. Hele ki g27 ye alışmışken. Ancak ben Apolloyu klavye ile hiç kullanamazken benim snopy ile öttürüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

quote:

bende g27 var onu haftaya satacagım bide snopy v5h var bende fazladan o bu oyun için iyimidir?

Yılların snopy kullanıcısı var burda Valla g27 tadını vermeyeceği kesin. Hele ki g27 ye alışmışken. Ancak ben Apolloyu klavye ile hiç kullanamazken benim snopy ile öttürüyorum.

iyi mi yani ?

• quote:

quote:

quote:

iyi mi yani ?

Bende v5 ile oynuyorum gayet güzel :D
    tabi g27 ile dağlar kadar fark var :D

Hocam sizi arkadaş olarak ekledim 3 gün önce aldım keyi, hilesiz hurdasız 20 lvl kastım şimdi gezmek için bekliyorum. Gezintiye başlarken haber verirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebani Hırsızı

quote:

quote:

quote:

iyi mi yani ?

Bende v5 ile oynuyorum gayet güzel :D
    tabi g27 ile dağlar kadar fark var :D

iyi o zaman g27 iyi sattıgımda onla idare edecez o zaman

• modifix06 kullanıcısına yanıt
    HER ZAMAN AGA BU AKŞAM GİRMEYİ PLANLIYORDUM ZATEN PM DEN AT WHATSapp varsa ordan haberleşiriz zaman içinde ...
  • 10 gibi girecegim gelen olursa takiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KnoXviLLe87

10 gibi girecegim gelen olursa takiliriz

Birşey çıkmazsa gelirim :)

• Bende zamanında deri dikmiştim DFGT ye G27 nin tutuşundan daha iyi olmuştu deri kaliteliydi ondandı zaten. Orada gördüğünüz vites ise H-shifter bir vites dir. Biraz araştırırsanız FF shifter diye zaten gerekli bilgilere ulaşırsınız. Logitech in force feedback destekli bi joystick dir. Modeli Logitech Force 3D PRO. Logitech Force 3D extreme ile karıştırmay ın.
    '' Logitech Force 3D PRO FF Shifter '' diye aratabilirsiniz.

Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monsterTR -- 6 Mayıs 2014; 20:12:37 >

hocam extreme modeli kullanılıyor mu peki bilgin var mı
  • antking kullanıcısına yanıt
    Evet kullanılıyor herşey neredeyse aynı sadece 3D PRO Modelinde motor olduğu için daha iyi extreme ile yapan adamlar var ray koyarak aynı AUDI R8 manual vitesi gibi oluyor görünüş olarak detaylı bilgiyi bende veririmde yani sen görsel olarak internetten araştık youtubeda bir ton video var anlarsın pro ile extreme nin farkını.

• quote:

Orijinalden alıntı: monsterTR

Bende zamanında deri dikmiştim DFGT ye G27 nin tutuşundan daha iyi olmuştu deri kaliteliydi ondandı zaten. Orada gördüğünüz vites ise H-shifter bir vites dir. Biraz araştırırsanız FF shifter diye zaten gerekli bilgilere ulaşırsınız. Logitech in force feedback destekli bi joystick dir. Modeli Logitech Force 3D PRO. Logitech Force 3D extreme ile karıştırmay ın.
    '' Logitech Force 3D PRO FF Shifter '' diye aratabilirsiniz.

Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU]

Hocam debriyaj isini ne yaptiniz ? Vites iyi olmusta debriyaj yokken bir anlami yok sonucta :)

• Bende de extreme vae bir deniyim

• Brk_^^ kullanıcısına yanıt
    Onu da zamanında sahibinden de tek G27 peladı görmüştüm onu bağladım ama nasıl simdi DFGT de gaz fren var dimi zaten tamam onlar bir kenara sadece extra debriyaj için bir kablo çektim güzelce ve vitesi yani uçak kolunun gaz kolunun soketine taktım olay bu kadar ve size G25 den neredeyse vites iletimi olarak yüksek derecede zevk veren vites atmak için can atıp kesiciye girmek için heycanlanacağınız bir set olmuş oluyor tabi bu TDU 2 de yeni gelen unoficial paket deki FERRARİ F12 Berlinetta ile oluyor söylemeden edemicem 4 den 3 e bir geçişim var çift şeritli yolda kamyon yazılarını hep yan okuyorum sollamaktan :D

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.