Şimdi Ara

Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] (243. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.703
Cevap
32
Favori
243.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mEmTR

quote:

Orijinalden alıntı: antking

ya şu atari token olayını çözemedim bilen var mı veya başka bir şekilde token alabilirmiyim

Atari Token olayı; https://www.testdriveunlimited2.com/user/747972/cryptic_points

Bu siteden alabilirsin ama Google Chrome tarayıcısında bizdeki yüklü eklenti olmasındanmıdır nedir token alamadım,ama Mozilla Firefox üzerinden alabildim.Yalnız Kredi Kartı ile biraz sıkıntılı, kart bilgisi görünüyor ama satın alma seçeneği seçenek yok yada ben yapamadım.Şayet PAYPAL hesabınız var ise vede herhangi bir Kredi Kartı; VISA veya MASTERCARD farketmez yeterki bilgilerini doğru girin yeter tanıtmışsanız o zaman sorun yok TOKEN alabiliyorsunuz. Sizde eğer yoksa bir PAYPAL hesabı açın ve KART tanıtın yalnız PAYPAL,a güvenmeniz gerekir, sonradan sorumluluk kabül etmem, bununla birlikte ben kullanıyorum epey zamandır ve memnunum.ALLAH,a şükür hiç bir sorunla karşılaşmadım.Şayet HESAP açmaya karar verirde eğer yapamazsanız TeamViewer üzerinden yardımcı olmaya çalışırım ... Kolay gelsin

Not: Bu yazdıklarımı; link olarak verdiğim ilgili siteye oyundaki HESAP bilgilerinizle giriş yaparak token alma işlemi yapacağınızı varsayarak yazdım !!!

var var hocam yıllardır paypal hesabım sağol ilgine aynen chrome açmıyor. ben telin netinden girdim hallettim sıkıntı mı tekrar teşekkür ederim .

• Bugün saat 3 uygun size lütfen alıntılayın mesajı son günümde mutlu olayım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Invictusx

Bugün saat 3 uygun size lütfen alıntılayın mesajı son günümde mutlu olayım :)

okuldan yeni geldim saat tam 3 te oradayım kardeşim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bugün saat 3 uygun size lütfen alıntılayın mesajı son günümde mutlu olayım :)

ben de geliyorum
  • Beyler Bu kilometre sayacına hiç dikkat eden oldumu . C3 yarışında yarışıyordum yarışın uzunlugu 9.1KM. Benim kilometre sayacı 30-35 felan arttı. Araba fazla hızda yapamıyor ama 4-5 saniyede bir sürekli artıyor. Bende sayaca bakıp arabalarla çok yarış yaptıgımı sanıyordum. A1 şampiyonası görevini bugattiyle bitirdim en fazla 2 kere denemişimdir bir yarışı. arabayla sadece yarış yaptıgım halde 1500 Km ye dayandı :S

Edit: Şuan da tam ölçtüm 6.4KM yarışta kilometresayacı 70Km arttı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modifix06 -- 7 Mayıs 2014; 23:01:11 >
  • ya beyler oyuna giremiyorum patch yaptım bu arac patchını 1 haftadır oynamıyodum virüs kapalı dosyalar duruyor yani
    masaüstünden launceher açıyorum oyun ekranı geliyor sonra kapanıyor oyun neden bilginiz var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: jogador

ya beyler oyuna giremiyorum patch yaptım bu arac patchını 1 haftadır oynamıyodum virüs kapalı dosyalar duruyor yani
    masaüstünden launceher açıyorum oyun ekranı geliyor sonra kapanıyor oyun neden bilginiz var mı

Ama hangi Launcher ile girmeye çalışıyorsunuz ? Eğer Jindar arkadaşın bahsettiği araç PATCH,ini yüklemişseniz Light Launcher,i kullanmalısınız yanlış bilmiyorsam.Jindar,a ya buradan yada PM,den ulaşın o daha net yardımcı olacaktır,siz bir yazdığımı deneyin olmazsa sonra JİNDAR,a ulaşın derim.
  • bugün turlayacak varsa bana ulaşın gireyim beyler bekliyor olucam

nick: bayjkartal
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayjkartal

bugün turlayacak varsa bana ulaşın gireyim beyler bekliyor olucam

nick: bayjkartal

Davet yolladım hocam ben oyundayım. Seneler sonra tekrar girdim :)

ElEmin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElEmin -- 8 Mayıs 2014; 16:00:26 >
  • Haydi hayırlı olsun arkadaş listem silindi Geçmişte bi kaç arkadaşa daha olmuştu burada hatırlıyorum.

Gelen olursa ben oyundayım. Güzel bi gezinti yaparız.

Nick: ElEmin
  • var mı oyunda olan
  • 9-10 gibi girerim snopy deniyeceğim hem
  • Beyler bu kM sayaacının bi çözümü yokmu 119 Km lik ada turlama görevini yaptım 2000Küsür kilometre yol yazdı sayaç :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modifix06 -- 8 Mayıs 2014; 21:22:56 >
  • BEKLEMADE KALIN GENJLERRR :D YAKINDA HEPSİ GELİCEK. RUS MAFYASI KAZDRAVİA SİZLERLE...
     Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monsterTR -- 8 Mayıs 2014; 21:43:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: monsterTR

BEKLEMADE KALIN GENJLERRR :D YAKINDA HEPSİ GELİCEK. RUS MAFYASI KAZDRAVİA SİZLERLE...
     Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU]

On numara olmus w140 .Hicam bir link atarmisin indireyim bende :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim gördüğüm ;
     Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU]
  • oyunda olan var mı?
  • quote:

oyunda olan var mı?

Evet ruslar mafyası oyunda :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oKsyqeN kullanıcısına yanıt
    Beyler nerdesiniz 1 saattir join olmaya çalışyorum yanınza, ışınladıgı yerde kimse olmuyor s
  • quote:

Orijinalden alıntı: monsterTR

quote:

oyunda olan var mı?

Evet ruslar mafyası oyunda :D

bizde katılabilir miyiz çeteye
  • 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.