Şimdi Ara

Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] (214. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.702
Cevap
32
Favori
243.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne zaman olacaksa çağırın topluca girelim
  • Aksam oyuna girebilirsem gelirim,ne zamandan beri girmiyorum oyuna Serverlarin kafasi iyi bu aralar.
  • Geçen bir kaç kez denedim server sorunu giremedim , bende son zamanlarda tank ve uçak işine girdim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JindaR

@Brk_^^ Aldınmı sen hayırlı olsun kardeşim :)
    Bugünü günlerden Forzamı yapsak yeteri kadar para kazandık mısırdan birazda gezelim ne dersiniz :)
    @.:Romeo_Redline:. @bozcaadalı

@oKsyqeN Sende çalıntı FXX ini alda gel:)

Sagol mesut abi :) G25 Cok arastirdim ama temiz bulamadim o kotu oldu :( Ama buda iyi.abi tdu2 cok gercekci degil gibi .Kamera aracin icinde iken direksiyon 720 donmuyor .Logitech donuyor ama arabadaki donmuyor .Sizdede oylemi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brk_^^ kullanıcısına yanıt
    herkeste oyle o oyunda ideal 260 derece ben oyle kullanıyorum.
  • benide çağırın la bende geim cuma gecesi bi etkinlik yapalım gezelim tozalım mustang aldım yeter bana sesi yetiyor ^^
  • Beyler aktif oldum ekleyin / REALALTINKAYA
  • quote:

Orijinalden alıntı: mEmTR

Sanırım ukala lafını ve hakaretini bana kullandı,Be çok bilmişde bize UKALA diyen Yurdum İnsanı; Sen sorununu yazarken ve yardımcı olmaya çalışanlara hakaret ederken ve sorun oluştu diye, oynayanlarında memnun olduğu bir oyunu kötülemeye çalışan arkadaş; Mesajını yazarken SAVE dosyasının yedeğini aldım diye yazdınmı biz göremedik o nedenle o yorumları yazdık.Arkadaşı savunacağım diyede Şekilden şekilede girmedik Çok Şükür, Haklı olduğu için savundum yine savunurum,bununla birlikte bu şekilde hakaret ederek bir yere varamazsın ve yardımcı olacaklarıda küstürürsün kendine LÜTFEN biraz seviyeli olalım arkadaş birbirimizi kırmayalım şu ortamda bize yakışmaz.

Sen olayı bilmiyorsun dostum.

Biz oyundayken bi olay yaşandı. Ben kendime sinirlendim küfrettim. Tamamen kendime yani. Sinirle küfredersin ya aynen öyle. Sonra gürhan abiydi sanırım tam bunun sonrasında oyundan çıktı. Büyük ihtimalle bağlantıdan dolayı. Bu arkadaşlar da bak sen küfrettin oyundan çıktı adam diye yüklenmeye başladılar bana. Halbuki adamın çıkmasının benimle bi alakası yok. Kaldı ki sinirlenip kendime küfrederim de buna kimsenin bir söz söylemeye hakkı yok.

Olayın sonrasında bu arkadaşlar senin yüzünden çıktı oyundan demeye falan devam ettiler. Olayın benimle alakası olmamasına rağmen. Ben bana ne yapmam ne söylemem gerektiğini söyleyen üstüne iftira atan insanlarla bir arada olmak istemedim. Bütün olay bu.

Bir kişi de şuraya biz bu adama iftira attık fazla yüklendik de yazmadı, takip ediyorum ben merak etmesinler. Arkadaş listemden silerek de çok doğru bir karar almışım, yaptığı alıntılarda da aynı nahoş tavıra devam eden bu insanlarla aynı yerde olmak da istemem zaten.

Saygı ve seviyeyi korumaksa dertleri, adam gibi bir üslupla söylerdi. İftira atarak değil. Yüklenerek değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

quote:

Orijinalden alıntı: karabasmayan

Blmiyorsun bari bilmediğin şey hakkında konuşma. Save dosyalarının 4-5 farklı zamanlarda alınmış yedeği var. En sonuncusu da patch'i denemeden önce alındı. Hiçbirini okumuyor oyun. Ne çok biliyorsunuz siz yahu

Her şeyi bilenlerin ülkesi Türkiye.

Arkadaşını savunacaksın diye girdiğin şekillere bak. Yedeğini aldıgım şeye bile ukalalık yapıyorsun.

Seni bu ülkede zorla tutan mı var kardeşim ? Universal launcher kullanman için kafana birisi silah mı dayadı ? Save dosyalarının bozulmasıyla universal launcherin ne alakası var ? Ulan bana diyorsun ukala diye buraya gelmiş bi elin parmaklarını geçmez sayıdaki yardımsever insanlara laf çakıyorsun. Ettiğin hakaretler boyundan büyük. Senin gibi hak nedir bilmez adamlar olduğu sürece bu ülke böyle devam eder daha malesef. Saygılar.

Ukalanın hakaret olduğu yerde ulan nedir ? Yaşça küçüksün bir de benden. Lafını bil de konuş. Daha bir özür borçlusunuz bana utanmadan safa yatıyorsunuz bir de. allah bildiği gibi yapsın sizi.

Alıntılama mesajımı, lütfen. Tartışmak istemiyorum. Ateş olmayan yerden duman çıkartmaya bayılıyorsunuz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi take a minute -- 14 Ocak 2014; 15:40:35 >

• bu gün toplanacakmısınız beyler nerede nasıl bende gelim :(
  • Sizin karin agriniz belli oldu oyundaki tatsiz olay yuzunden gelip burda benim Bir baskasina farkli bir sorun icin onerdigim bir program icin bana ukala ukala beni suçlamanin nedeni ortada konusmaya gerek yok beni seven yada saygi duyan varsa da bu arkadasa benim icin cevap vermesin lütfen arkadaslar.

Edit: oyundaki o kisinin siz oldugunu ilk basta bilseydim zaten ilk mesajiniza cevap vermezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JindaR -- 14 Ocak 2014; 17:53:08 >
  • Artık kendine küfür eden insanlarda çıktı. Adamın daha kendine saygısı yok. Kim ne yapmışta yedirememişse, hepsinin eline diline yüreğine sağlık
  • karabasmayan; Kardeş; Herkese cevap yetiştirmeye çalışıyorsunuz kendinizi savunmak için iyi güzelde ama birazda kendinizde kusur arayıp telafi yoluna gitseniz,bir kişi değil bir kaç kişi birden eleştiriyorsa sizi, o zaman düşünmeniz lazım demekki.Mesela; Eğer o an için kendinize kızıp küfretseniz bile başkaları üzerlerine alınabilir buda doğaldır, kendinizi birde başkalarının yerine koyun LÜTFEN; alınırmısınız yada alınmazmısınız ? En iyisimi böyle bir şey olduğunda öfkenizi veya küfrünüzü kendinize saklayın yada içinizden söyleyin söyleyeceğinizi böylelikle bu tür tatsızlıklar olmaz ne dersiniz ? SAYGILAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mEmTR -- 17 Ocak 2014; 10:29:42 >
  • Şu anda çok ilginç bir biçimde gerçek parayla alınan bütün itemler oyun parasıyla alınabiliyor hatta Eden Island bile açık :D

• Devilland D kullanıcısına yanıt
    daha sonra hepsi pembe mustang olucak:D
  • Online oynayamıyorum.
    Lütfen arkadaşlar yardım edin.
    bir türlü online olmuyor. 8889 port açık , internet aktif, oyun yeniden kuruldu, 500 mb günecelleme yapıldı. oyunu açtığımda "Your nat tpye is : Open FullCone (yeşil) , Game Server available (yeşil)" . Açıkdıktan sonra "the test drive unlimited 2 server is not available at this time.please try again later" mesajını veriyor . online olamıyorum.
    1 Haftadır günde 3-4 kere deniyorum. hep aynı durum. Server dolu olsa niye herkes giriyorda ben giremiyorum.
    Lütfen arkadaşlar yardım edin.
  • quote:

daha sonra hepsi pembe mustang olucak:D

Yapma hocam ya hevesim kursağımda kaldı :D Paralar ne olacak peki

• Paralarda gitti :))

• quote:

Paralarda gitti :))

Allahtan buraya yazmışım yoksa Bugatti Veyron Grand Sport alacaktım

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

quote:

quote:

Bedavada bir yere kadar :)
    Degilmi @oKsyqeN

Valla ben bilmem aga, benim yer uçaklarım sapasağlam duruyorlar İşiniz gücünüz hile hurda yaw
     Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU]

FXXi nasil aldin sanki

R8 Quattro'yu nasıl aldıysan öyle

Fxx i alabildim ama apolloyu alamadim sen hatrliyormusun nasil aldigini dogan ? Bu cok bilmis ismail anlatmiyor

FXX mantigiyla alinir apolloda.Arac degismiyorsa baska evde deneseydin,evden kaynaklida oluyor.Bende unuttum o isleri yeniden bakmam lazim.

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.